אביזרים לבריכה

כשאתה קונה בריכה, אתה בדרך כלל מביא את הציוד הדרוש כדי לעבור את החודשים והעונות של השימוש בבריכה. אתה רוצה להשתמש בציוד הבריכה שלך לעיתים קרובות, אז נקה את סיפון הבריכה והניח כמה קבצים מצורפים לגדר כדי שיהיה נגיש יותר למשפחתך וחבריך. אנשים רבים בונים בית בריכה קטן, קטן מספיק כדי להגן על הרכיבים המכניים של הבריכות, אך גם לאחסון ציוד הבריכה וכימיקלים. אם בתי בריכה אינם אופציה עבורך, עליך לאחסן את הכימיקלים שלך במוסך שלך או לאחסן אותם במוסך.

עלות הוספת מדף או מדף יכולה להוות אתגר מכיוון שהיא מובנית בעלות יציקת הבריכה ועיצובה.

כדי להפיק את המרב מההשקעה שלכם, עליכם גם לחפש אביזרים ומוצרים חדשים לבריכות חיצוניות שיעזרו לכם ולמשפחתכם ליהנות מהבריכה שלכם לאורך שנים. בדוק את מבחר סגנון החיים שלנו וצור איתנו קשר למידע נוסף על הבריכות החיצוניות שלנו ומוצרי סגנון החיים החיצוניים.

מדחום בריכה זה מאפשר לך לקרוא ולשמור על טמפרטורת מי הבריכה שלך בקלות

גשו לחנות אייס המקומית שלכם כדי להשיג את כל ציוד התחזוקה ואביזרי הבריכה שאתם צריכים לקנות, כולל צג טמפרטורת מים, כדי שתוכלו לקפוץ ולבדוק את טמפרטורת המים לנוחות לפני שקפצתם פנימה.

הרחפנים האלה יכול להגיע גם לצעצועים בבריכה שהשארת בטעות או שנשארת בבריכה

שיהיה לכם מעיל הצלה וסוודר שלולית מוכנים להגברת האבטחה באזור הבריכה בחצר האחורית שלכם. אם אתה רוצה לאתר את מי הבריכה שלך לשחייה אחר הצהריים, תצטרך ארון מזג אוויר בו תוכל לאחסן שחיינים קטנים, שנורקלים וכל הציוד הדרוש. אחסון אביזרי בריכה אינו מצריך נעילה, אך כדאי להשקיע באמצעי אבטחה כדי להרחיק כימיקלים לבריכה מילדים.

קופסת אחסון דקורטיבית לסיפון היא החלק המושלם לשמור על אביזרי הבריכה שלך ומוכנים להחזיר אותם בפעם הבאה.

מכונית המסיבות הפופולרית ביותר שלנו מיוצרת על ידי אנשי Bestway, המייצרים כמה מציוד הבריכה המדורג ביותר עבור כיסויים וספינות בריכה. למרות שמדובר במוצר מתנפח, הוא מגיע עם ערכת טלאים ומושלם למסיבות והתכנסויות סביב הבריכה.

אם יש לכם בריכה מעל הקרקע או מתחת לפני הקרקע

מנקה הבריכה האוטומטי של ווטסון נוח וקל לשימוש. הסר עלים, חרקים ופסולת אחרת משטח הבריכה על ידי אחסון רחפן רגיל בבריכה. מסנני בריכה מסירים חלקיקי לכלוך קטנים ומיקרוסקופיים שנכנסים לבריכה וגורמים לבעיות במים. הוספת חיפוי, אריחים ותאורה למדרגות הבריכה יכולה להגביר את בטיחות הבריכות שלכם. שאבו את הבריכות עם משאבת בריכה איכותית בעלות נמוכה כפי שמוצג בראש עמוד זה.

אם יש לכם בריכה מעל הקרקע, אור בריכה צף יוצר אשליה של פרחי לוטוס שצפים על פני המים, או אפילו מזרקת מים. תאר לעצמך שאתה מביא אור לבריכה שלך והסביבה עם מערכת סאונד שמביאה את המוזיקה האהובה עליך לבריכה.

מרכיב זה בצד המזרקה שומר על תנועת המים לאורך כל היום עם התזה עדינה

ומעניק לילדים, שחיינים ומבוגרים שצפים בבריכה אפקט ספרינקלרים כשהם נסחפים. מנקי רובוטים אינם אביזרים המחוברים ישירות לבריכה שלכם, אך הם יכולים להיות. משאבת בריכה או מנוע בריכה מסייעים לשאיבה, סינון ושחרור מים נקיים חזרה לבריכות.

קח את הזמן למחקר על סוגים שונים של אביזרים שיעזרו לך להבין מה האידיאלי לבריכה שלך

להלן האביזרים המובילים לבריכות שחייה ואיזה מידע עליכם לדעת כאשר אתם שוקלים אביזרים כלשהם. שימו לב כי האביזרים הנדרשים עשויים להשתנות בהתאם לסוג הבריכה שתרצו לרכוש. בחלק זה, נבחן מה אתה יכול לגלות על סמך חלק מאותם קריטריונים כמו לעיל, אך עם קצת יותר פירוט. בין אם אתם מחפשים קצת כיף ובידור או פיתרון חדשני לשמירה על ניקיון ומאורגן בבריכה, תוכלו ליצור אווירה מושלמת ליד הבריכה. אביזר מתאים לבריכה צריך לעשות שני דברים: לספק דרך להירגע ואיכות חיים גבוהה לך ולסביבך.

השקעה באביזרים פשוטים אלה תעזור לכם ליהנות מהבריכה ותבטיח לכם ולמשפחתכם וחבריכם חוויה בטוחה והרבה כיף

תוכלו ליהנות מצעצועים ואביזרים בבריכה כדי להבטיח זמנים בטוחים ומהנים עם ילדיכם, המשפחה, החברים ואפילו בני המשפחה שלכם.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן