אדל בריכות

השבוע נדבר על בריכת השחייה הפופולארית ביותר בעולם, והיא אחת מבריכות השחייה הטובות ביותר בעולם כרגע.

ממוקם ממש מול טירת בלד

מתקני הספורט של האחוזה מצוינים ויש חדר ביליארד מפואר מעץ, בריכת שחייה, חדרי הלבשה ומגרש טניס. יש בו מתקנים נרחבים כמו חדר כושר, מגרשי טניס, בריכות שחייה, מלתחות וחדרי הלבשה. כמו ספרייה ציבורית, הבריכה הקהילתית הזו משמשת מקום מפגש מעצים. גרנדוויו הייטס הוא בית הטבע הטבעי של גילדפורד, אך הוא נמצא ממש בלב העיר, ממש ליד מרכז העיר וליד הגן הציבורי.

הגובה משמש לאחיזת צוללנים גבוהים ומחליקי מים ולהפצת האוויר הרווי בכלור. האתגר הלוגיסטי והטכני הזה דרש כושר המצאה אדריכלי, אך הוא דוגמה מצוינת לעיצוב מודרני ומודרני.

זה מזכיר לי שעדיין יש מגפה וכי יש להקפיד על כללים ספציפיים בהתאם למ"ר של קיבולת המלונות

לעניין המקרה הזה, אני חושב שעלויות הביטוח תחת שלטונו של כהן מפוצלות ביחס לעלויות הבריכה ושאר ביתי. במקרה שלנו, אנו חושבים שהוא יוקצה על בסיס מטר מרובע, אך חשוב על ידי הקצאת עלויות החשמל לשתי הבריכות ולשאר הבית כאחוז מצריכת האנרגיה הכוללת.

כפי שאמרתי ממש עכשיו

אני משוכנע שההוצאה על הבריכה ניתנת לניכוי ראוי מכיוון שהיא משולמת למטרה העיקרית וקשורה ישירות לטיפול רפואי. עובדה זו משכנעת אותי כי כל ההוצאות לתפעול ותחזוקת המרחצאות אינן קשורות ישירות לטיפול הרפואי של הרברט, אם כי הן מקלות על ההשפעות של אמפיזמה קשה וברונכיט.

גישה זהירה זו מראה כי המבקש קנה ותחזק את הבריכה מכיוון שהוא נזקק לבריכה משלו

כדי לעמוד בדרישותיו הרפואיות לצורך פעילות גופנית סדירה. אם הוא היה קונה או מתחזק אותו בעיקר לצורך הטיפול הרפואי של הרברט, זה היה מצביע על כך שהוא משלם עלויות נוספות, העולות על עלות התקנת בריכת שחייה לבילוי כדי לאפשר להרברט לבצע את התרגילים הקבועים לו הוא זקוק.

סכום ההשתתפות העצמית של 1,024.65 $ בהחלט אינו מגזים בסכום ששולם בפועל ביחס לבריכה

למבקש לא הייתה מערכת חימום נפרדת או מכשיר מינון לקביעת כמות הדלק המדויקת לשימוש בבריכות ובחדר הבריכה. במקום זאת, המבקש החליט באופן שרירותי לחלק 1.5 ליטרים בנזין וסולר 1 ליטר ליום ליום הן לבריכה והן לחדר הבריכה. הוא גם לא סיפק כל עדות של חברת נפט או מומחה דומה לגבי עלות מערכות החימום והקירור ושימוש בדלק לבריכת השחייה ולחדר הבריכה, ואף לא מידע על השימוש בנפט ובגז.

העובדות והנסיבות במקרה זה שכנעו אותי כי לא ניתן להפעיל ולתחזק את בריכת השחייה של העותר ללא שימוש בנפט, גז וסולר למערכות החימום והקירור שלה.

השאלה

היא האם ההוצאה בגין הפעלה ותחזוקה של בריכת השחייה 1977 ניתנת לניכוי על פי סעיף 213. הנתבע טוען כי יכולתו של המבקש לקבוע את הסכום לחימום הבריכות וחדרי הבריכה אינה תקפה. בהחלטתי האם המבקש יכול לנכות הוצאה זו ללא שינוי החלטתי כי ההוצאה לתפעול ותחזוקת בריכות שחייה מהווה שיפור הון לבריכות שחייה. ההוצאות לתפעול ותחזוקת בריכת השחייה יכולות להיות מנוכות כהוצאות רפואיות אם ההוצאות משרתות מטרה ראשונית ומתייחסות ישירות לטיפול רפואי.

הרברט בחן את האפשרות לשחות בבריכה בקהילה שלו לפני שהחליט ששחייה

היא הטובה ביותר עבורו והחליט להשקיע בבריכה משלהם. המשיב טוען כי הציוד הרפואי המיוחד המחובר לבריכה מהווה טיפול רפואי וכי ההוצאה על הבריכה הינה בעצם הוצאה אישית ולא רפואית. היא גם מתעקשת שהיא שמרה והשתמשה בבריכות השחייה של הקהילה מטעמי נוחות.

יתר על כן

העובדה שלמשלם המסים לא הייתה בריכה בביתה החדש מרמזת כי היא החזיקה את הבריכה בביתה הישן בעיקר מסיבות פנאי ולא רפואיות. היא החליטה להוציא את העלויות הנוספות של בניית האגנים ותחזוקתם ולגדר אותם כדי שיהיו שמישים במשך שנים, מה שמעיד על חוסר עניין בבנייתם ובתחזוקתם.

היא גילתה שהיא יכולה להשיג צורות פעילות גופניות חלופיות מהמטפל שלה. היא גילתה ששחייה מעמיסה על גופה הרבה פחות מכל פעילות אחרת ומספקת הזדמנות נרחבת לפעילות גופנית.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן