איזה מים הכי בריאים

בעוד שרוב האנשים מאמינים שמקורות המים העירוניים בארצות הברית הם בטוחים ובריאים, זיהום במי ברז מהווה יותר בעיה ממה שרבים מבינים. בין אם מדובר בחומרים עקבות פרמצבטיים שעוברים דרך טיפול במים ובין אם מדובר ברעלים אורגניים שגלשו בתהליכי טיפול בשפכים: במי ברז יש סיכונים בריאותיים שניתן להימנע מהם על ידי בחירה במים מינרליים איכותיים. למרות שאין עדויות לכך שטוהר המים מושפע מזהמים כמו ארסן, עופרת, כספית, קדמיום או מזהמים אחרים, מים בבקבוקים הם הדרך הטובה ביותר להימנע משתיית מים עם ריכוזים גבוהים של מזהמים אלה. מים בבקבוקים הם גם אלטרנטיבה מצוינת כאשר מוטלת בספק על טהרת מי הברז, מכיוון שעקבות של תרופות ותרכובות עוברות בתהליך הטיהור של מים ומי ברז גוררים גם סיכונים בריאותיים מחומרי הדברה וכימיקלים אחרים, אותם תוכלו להימנע כ סיכון בריאותי אם תבחר בקבוקי מים באיכות גבוהה יותר.

 

איזה סוגים של מים מבקבוקים בריאים?

מים מבקבוקים הם הדרך הנכונה ללכת אם אתה רוצה מים מינרליים באיכות גבוהה עם ריכוזים גבוהים של מזהמים כגון ארסן עופרת, כספית, קדמיום וזיהומים אחרים. אוויאן היא גם אחת החלופות הטובות ביותר עבור אלה המעוניינים בחלופה בטוחה ובריאה למי ברז למי השתייה שלהם, במיוחד לאנשים עם בעיות בריאותיות.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לגבי מים מטוהרים הוא שהם אינם זהים למי ברז, במיוחד אם הם לא טוהרו. מי מעיינות מכילים זיהומים אחרים, אך גם מינרלים רבים החיוניים לבריאותכם.

 

איזה תהליך המים שלנו עוברים?

מדובר גם במים גולמיים לא מסוננים, שלא נבדקו, אשר, בהתאם לתכולתם, עלולים להוות סיכונים בריאותיים פוטנציאליים. מחקרים הראו שרוב מי הבקבוקים בשוק פשוט נארזים מחדש. מותגי מים רבים נקראים מי מעיינות, אך הם אינם טובים יותר ממי ברז רגילים. כמה ממותגי המים הגדולים ביותר מודים כי מי הבקבוקים שלהם הם לא יותר ממי ברז מסוננים, אך יש חברות שנוקטות בטקטיקות שיווק טורפות. לעומת זאת, מים מינרליים איכותיים מופקים ממי מעיין טהורים וטבעיים ומטהרים בשיטות טיפול מודרניות להסרת מזהמים כימיים. השורה התחתונה היא שכל סוג של מים שמסוננים או מטוהרים בכל דרך שהיא יכולים להיקרא מים מטוהרים. מים מטוהרים הם מים שמקורם במקור וטוהרו על ידי סילוק כל מיני מזהמים מהמקור, כמו כימיקלים, חומרי הדברה ושאר זיהומים.

אם אתה שותה מדי פעם מים טבעיים כלשהם, זה בסדר, אבל נסה לוודא שאתה שותה את מי הטבע ישירות.

 

האם כדאי להשתמש בסינון מים?

אם אתם מודאגים מאיכות המים באזורכם ואינכם רוצים לשלם עבור מים בבקבוקים תוכלו לנסות את מסנני המים המומלצים שלנו אם אתם גרים איפשהו עם מים בטוחים. מסנן מים מתאים למטרה מסוימת יפחית משמעותית את הסיכון לזיהום במי ברז ולכן הוא עשוי להיות בריא יותר ממי ברז או מים מבקבוקים. נניח שרצית להעביר את מי הברז שלך דרך פילטר לפני שתיית אותם. ללא קשר לסוג מי הברז בבית, בדיקת איכות מסנן המים שלך תפחית סיכון זה ולכן סביר להניח שיש לה יתרונות בריאותיים ארוכי טווח. מומלץ ללמוד זאת אצל אנשי מקצוע דרך פורטל מורים בישראל.

 

מים מזוקקים דרך אוסמוזה הפוכה?

יש מים בבקבוקים שאמורים להגיע ממעיין טבעי וכמובן שיש מי מעיינות בבקבוקים ממעיין אחר שהוכיח שהוא למעשה חי – מים. יש גם מים מטוהרים ומסוננים כמו Dasani Aquafina, אשר מזוקקים, מיונים וניתנים, כביכול, באוסמוזה הפוכה. מים אלה כל כך טובים שהם בטוחים מספיק להיכנס ולשתות, אם כי הם מסוננים בדרך כלל דרך מערכת oSmosis הפוכה.

יש לך אפשרות לבחור מים מינרליים על בסיס שקיפות התווית וההסמכה של IBWA או NSF International. אם המים טובים ובטוחים מבחינה טכנית לשתייה, יש לשתות אותם, גם אם אינם המים הבריאים ביותר.

 

האם יש לך מים עם איכות גבוהה?

אם יש לך מקור מים מינרלי באיכות גבוהה אתה לא צריך לדאוג אם זה רע עבורך. צוות המחקר שלנו מדרג כיום את עשרת מותגי המים הבריאים ביותר בארצות הברית. אם אתה רוצה מידע נוסף על בריאות ואיכות המים באספקת המים המקומית שלך, המשך לקרוא. עיין במדריך שלנו למציאת המותג הבטוח ביותר באתר של סטאד אקס.

 

האם המים שלכם בטוחים לשתייה?

בהתבסס על מידע שנמסר על ידי EEC Purify Water, Inc., הינה חברת המים המינרליים המדורגת בדרגה הגבוהה ביותר בארצות הברית, שאינה מונעת מידע על איכות המים על סמך המידע שנמסר על ידינו. על פי ארגון הבריאות העולמי, כל שלושת סוגי המים, כולל מים מינרליים מבוקבקים ומסוננים, בדרך כלל בטוחים לשתייה באירופה.

מצאתי מנסיוני במהלך 25 השנים האחרונות כי שתיית מים מיוננים מאזנת את ה- pH ונוגדי חמצון טבעיים נלחמים ומונעים מחלות. סוג המים הבריאים ביותר הוא מי מעיינות, וסוג המים הבריא ביותר הוא מימן.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן