איזה שואב אבק רובוטי שוטף מומלץ

שואבי אבק רובוטים, הידועים גם בתור שואבי אבק אוטונומיים, הם רובוטי ניקוי שנועדו לשמור על הבית שלך נקי, ומומחי ניקיון נמצאים כאן כדי לעזור לך לבחור את הטוב ביותר בהשוואת שואב אבק רובוט זה. כדי לקבוע את שואבי האבק הרובוטים הטובים ביותר, בדקנו מותגים גדולים כמו Shark, Dyson ו-Roomba, כמו גם מותגים קטנים יותר כמו Eufy ו-Roborock. כאשר הערכנו את היעילות של הרובוטים הטובים ביותר לשאוב אבק ולנקות רצפות, השווינו גם את יכולת התמרון שלהם על משטחים מקיר לקיר ומשטחים קשים, והאם הרובוטים הלכו בנתיב הגיוני מסביב לבית או ניקו באופן אקראי, כלומר זה היה קל לאיבוד. כדי לבחור את שואבי האבק הרובוטים הטובים ביותר, ביליתי למעלה מ-120 שעות (זה הרבה זמן) לענות קבוצה של 12 שואבי אבק רובוטים על דברים כמו כוח יניקה, היכולת שלהם לעבוד על שטיחים קשים ורצפות, וכמה. הם מבוצעים בכל מחזור ניקוי.

הודות לשימוש במצלמות מובנות ומגוון חיישנים

שואבי אבק רובוטיים ייכנסו לבית במינימום מאמץ, בעוד שלדגמים יקרים יותר יש מספר מצבי ניקוי ותכונות מתקדמות, כמו יכולת יצירת מפות . איפה ניקו ולכמה זמן. אם אתם מחפשים דרך פשוטה וקלה לשמור על הרצפות שלכם נקיות, רכישת אחד משואבי האבק הרובוטיים הללו יכולה להיות אחת ההשקעות הטובות ביותר שתעשו אי פעם. לשואבי האבק הרובוטים הזולים ביותר אולי אין מברשת מסתובבת, כלומר הם לא ינקו שטיחים היטב, אבל הם יצליחו היטב ברצפות קשות. לניקוי עמוק של רצפות, ניקוי קירות עבים ושטיחים, שואבי אבק קונבנציונליים מתאימים ביותר.
למידע נוסף על איזה שואב אבק רובוטי שוטף מומלץ עליך לבדוק ב- vacuums.co.il

שואבי האבק הרובוטיים הטובים ביותר ינועו בביתכם ויאספו אבק ולכלוך באופן אוטומטי

ויקלו עליכם בכך שיאפשרו לכם להתמקד במטלות אחרות או להרים את הרגליים במקום להיסחב עם מעבד מזון. אם אינך רוצה לבזבז זמן בהכנת הבית שלך, בחר בשואבי אבק רובוטים מחוברים התומכים ב-LiDAR כמו ההמלצה הכללית שלנו, iRobot Roomba j7+, שהם חכמים מספיק כדי לזהות מכשולים ולהימנע מהם. חלק מהדגמים הטובים ביותר יכולים להימנע אוטומטית מכבלים, סולמות, צואת חיות מחמד ומכשולים אחרים, ומאיימים להפוך את כל שאר שואבי האבק למיושנים. שואבי האבק הרובוטים הזולים ביותר נוטים להיות אקראי "למעוד ולברוח" וחסרים מיפוי חכם, כך שהם יעבדו במשך פרקי זמן ארוכים כדי לנקות בית שלם במקום לעבור בזריזות מחדר אחד לאחר.

למרות ששואבי אבק רובוטים עדיין אינם תחליף מלא לשואבי אבק מסורתיים

יתרון קטן של שואבי אבק רובוטיים הוא שהם עובדים אוטומטית, כלומר בפקודה פשוטה (באמצעות שלט רחוק, מאפליקציית סמארטפון או כפתור בשלט רחוק). הרובוט עצמו), הוא מנקה לבד את הרצפה במספר חדרים, ואם הוא מזהה שהמיץ אוזל, הוא מתחבר אוטומטית לעמדת הטעינה ונטען מחדש. בנוסף לבסיס Shark IQ הייעודי, ל-RV101AE יש מברשת רולר לניקוי עצמי, שימושית מאוד אם יש לכם חיות מחמד עם הרבה שיער נושר. ה-Samsung Powerbot Pet Plus מציע מחיר סביר באופן מפתיע ויש לו את אותה רולר יניקה עוצמתי וניקוי עצמי של מברשת שתמצאו בשואבי אבק אחרים של רובוט Shark. אם אתה רוצה להפסיד עוד יותר כסף, ה-Roborock S7 יכול גם לדבר עם מגב הרובוט Braava jet m6 ($499) ולהורות לו להתחיל לנגב את הרצפות לאחר שה-s9+ סיים לשאוב.

אם אתה רוצה שואב רובוט שמתרוקן אוטומטית אבל לא יכול להתאים את המחיר של ה-Roomba S9+ (למעלה)

ה-iRobot Roomba S9+ יוצר את האיזון הנכון בין מחיר וכוח ניקוי. ה-iRobot Roomba S9+ הוא באמת שואב האבק הרובוט הטוב ביותר שתוכלו לקנות כרגע, אם כי עם תג מחיר כה גבוה, הוא יהיה מחוץ להישג ידם עבור חלק. iRobot j7+ מצטיין במיפוי, יצירת גבולות וירטואליים, זיהוי והימנעות של מכשולים, מה שאומר שזהו שואב האבק הרובוט החכם הטוב ביותר עם פונקציית "הגדר אותו ושכח מזה", והוא גם מתרוקן מעצמו. מכיוון שה-iRobot Roomba 694 מחובר ל-Wi-Fi, אתה יכול לתזמן ולשלוט בהפעלות ניקוי רובוט מהסמארטפון שלך ולהפעיל אותו עם Google Assistant ומכשירים התומכים באלקסה.

ניתן לשלוט ברובוט עצמו באמצעות אפליקציית סמארטפון או באמצעות עוזר קולי (תומך באלקסה ובגוגל אסיסטנט)

חלקם ניתנים לשליטה באמצעות סמארטפון, בעוד שאחרים יכולים גם לשאוב וגם לנקות. Roomba S9+ מרוקן ומניח פסולת אוטומטית לאחר כל ניקוי לתוך שקית אבק ניתנת להחלפה של 14.9 אונקיות/440 מ"ל בתחנת הטעינה והריקון, כלומר אפילו לא צריך לרוקן את iRobot Roomba S9+ באופן קבוע. שואב האבק החזק השני בתחנת העגינה Roomba s9+s שואב אוטומטית אבק ופסולת מהשואב כשהוא מחובר לחשמל, ואוסף עד 30 פחי אשפה מלאים.

ה-iRobot Roomba 960 הוא עוד שואב אבק רובוטי פרימיום, אבל בעלות כה כבדה, יש לך הרבה תכונות להתחרות עם Dyson 360 Heurist. אם אתה רוצה לצלול לתוך המים משואב אבק אוטומטי אבל לא רוצה לבזבז על PS500, ה-RoboVac 30C הוא ההימור הטוב ביותר שלך.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן