איך משלבים עיצובים מסורתיים בעיצוב הסלון המודרני?

רעיונות לעיצוב פנים נועדו להבטיח שכל חדר בביתכם ישקף את הסגנון הייחודי שלכם. בפוסט שלי היום, אני אדבר אתכם על השילוב בין הסגנונות העכשוויים למסורתיים. אספר לכם על כמה מהעיצובים האהובים עלי בבית המודרני המסורתי. בנוסף אראה לכם כיצד לעשות זאת בדרך שלכם. המאמר נועד לתת לכם השראה, קחו את הרעיונות למקום שלכם.

לא מוותרים על המסורת בבית המודרני!!!

אם אתם מעצבים את הבית שלכם בסגנון מינימליסטי עכשווי, אבל אתם לא רוצים לוותר על עיצוב מסורתי עם אלמנטים מסורתיים, הכתבה הזו בשבילכם. אז איך אפשר לעצב בית מינימליסטי ולהכניס לו אלמנטים עיצוביים מסורתיים שיגרמו לבית שלכם לספר סיפור היסטוריוני עתיק בגרסה מודרנית חדשנית? הישארו איתי.

זה הסוד: אלמנטים מינימליסטיים עתיקים ומסורתיים

אמנם העיצוב באמת הולך לכיוון העיצוב המינימליסטי. לכן בעיצוב הבית העכשווי המסורתי תדאגו להישאר בקו של הבית המינימליסטי. שימו רהיטים נחוצים בצורה מעטה. זאת אומרת, ספה, שולחנות, מזנון מינימליסטי ועוד דברים הנחוצים לעיצוב הסלון. לאחר מכן קשטו את הבית בפרטי עיצוב המשדרים מסורת עתיקה. אז איזה פרטי עיצוב אפשר להכניס לבית בלי לגרוע מהעיצוב המודרני המינימליסטי שלו?
על מנת לראות עוד מידע בתחום של תמונה של חמסה מודרנית יוקרתית על זכוכית לסלון או לפינת אוכל דגם 4661343 נא לבקר באתר tmuna.co

אפשרות ראשונה: תמונות מסורתיות בעיצוב עכשווי – 

מודרניזציה ומסורת – על ידי שילוב של שניהם תמצאו איזון הרמוני בין מה שאתם מחפשים לעיצוב בביתכם. תוכלו למצוא תמונות מודרניות מהממות עם עיצובי ירושלים, חמסות, חנוכיות, מנורות ועוד. יש המון אמנים גרפיים שיצרו יצירות עכשוויות מדהימות בהשראת המסורת.

לדוגמה, באתר תמונה תוכלו למצוא תמונות של חמסה לבית, בעיצובים הכי חדשים והכי מודרניים שתמצאו. תוכלו למצוא תמונות מינימליסטיות, תמונות פופ ארט, תמונות טרנדיות והכל בשילובי חמסה עתיקה. היכנסו לקישור ובחרו את התמונה המתאימה לבית שלכם. 

אפשרות שנייה : ריהוט מסורתי מינימליסטי בצבעים ניטרליים

אתם יכולים לשלב אביזרי נוי בצבעים לבן, שחור או בצבע השלישי של הבית שלכם. ולשים ריהוט מסורתי ברחבי הבית. אם בחרתם בצבע הנייטרלי, תוכלו ממש לשים רהיטים מסורתיים גדולים שיתפסו 40% מכלל העיצוב. אך אם בחרתם בצבע השלישי – הצבע השובר של הבית – תאלצו לבחור ריהוט מסורתי סמלי התופס רק 15% מכלל העיצוב בבית. 

דוגמאות לרהיטים מסורתיים: כדי חרסינה בצבעי לבן, חמסות, חנוכיות, דגמי המקדש בצבע נייטרלי אחיד ועוד.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן