אינסטלטור לבריכה

הצינורות שנמצאים במערכת התברואה שלכם לבריכה ממלאים תפקיד חשוב מאוד, אך באילו צינורות עליכם להשתמש? בבלוג זה נעסוק בשלושה סוגים נפוצים של צינורות שנמצאים בתוך הבריכות שלך ונקבע אילו צינורות מתאימים לך ביותר ומדוע.

בדרך כלל מבקשים ממומחה נזילה במערכת הסינון או המשאבה של הבריכה שלך

וזו הסיבה העיקרית לכך שרברבים מתבלבלים עם מומחים לגילוי נזילות. אינסטלטור יתקן את מערכת האינסטלציה שלכם מכיוון שישנן מספר בעיות שעלולות להשפיע על איכות המים שלכם, כמו נזילות, נזילות סינון ומשאבות או נזילות באספקת המים שלכם.

לכן חשוב לדעת מה יש בבריכה שלך

אילו סוגי צינורות קיימים ומה הכי מתאים להנחת בריכות שחייה וצינורות. למד על הסוגים השונים של שסתומי בריכה ותפקידיהם ולמה הם חשובים. השסתומים השולטים במחזור הבריכה חשוב להבין סוגים שונים של שסתומי בריכה ואז להשתמש בהם נכון ובזמן הנכון.

אם הינכם מעוניינים בשירותי אינסטלציה בירושלים –
מומלץ לאתר אינסטלטור מומלץ באתר אינסטלטורים בירושלים: https://or-in.co.il

אם מישהו או משהו חוסם את אחד מהנקזים, מערכת השאיבה תשאב מים מנקז זה או אחר. כדי להיות בטוחים בבריכה שלך, צפה תמיד בנזילות ורוקן את הבריכה כדי למצוא את הנזילה.

אם אתה רוצה שעבודת צנרת המים שלך תעשה היטב וללא דליפות לפני מילוי הצינורות מחדש

תוכל לבדוק את צינורות המים ולחץ עליהם. בעת מדידת נתיב הצינור, אל תשכח לציין את כמות הצינור האנכית הנדרשת, כמו גם את חיבורי הצינור והשסתומים הנדרשים בתחתית, לפני חיבור ציוד המים והבריכה. הקו חייב להוביל מתיבת החלוקה של בריכת השחייה אל גומחה קלה בבריכה, המותקנת על דופן הבריכה.

בנפרד משאר הצינורות, כל קטע מהצינורות (ראשי, ניקוז, רחפן וכו ') הוא בלחץ נפרד מכל האחרים.

אינסטלציה לבריכה

היא מונח המתאר את הצינורות, אביזרי השסתום המוליכים מים למערכת וממנה. במערכת התברואה לבריכה תמצאו צינורות המובילים מים לבריכה לסינון (מה שמכונה צינורות יניקה), ותגעו גם בצינורות ביוב (המובילים לבריכה חשמל ותאורה תת-מימית). אלה הם גם חלק מצנרת הבריכה שלך ומכונים צינורות לחץ אחורי. בתוך מערכות התברואה שלך בבריכה, אנו מוצאים גם מגוון צינורות להחזרת מים מטופלים מחוץ לבריכות, המכונים לעתים קרובות צינורות החזרה. בתוך הבריכה, צינורות המחזירים מים לבריכה לאחר הסינון נקראים צינורות החזרה.

הנחת צינורות מים אינה קשה

אתה רק צריך לתכנן את החלקים הבודדים של צינורות ואביזרים. צינורות PVC קשיחים לצינורות המים בבריכת השחייה צריכים להיות בלוח הזמנים 40 לפחות, שהוא הסטנדרט לכל צינורות המים בבריכת השחייה. אנו נטפל במתקנים סניטריים עם מכשירים כגון רפידות לחיבור משאבות, פילטרים, תנורים וכלור.

בתרשים השסתומים בראש עמוד זה

ניתן לראות שהמים נשאבים מהבריכה באמצעות שואב אבק לבריכה, רחפן וניקוז ראשי. ניתן לקרוא את מד המים כדי להעריך מתי הבריכה שלך מתמלאת ולקרוא לפני שתתחיל למלא את חשבון המים הבא שלך. מערכת סינון עם מספר רחפנים שמתנקזים מהאזורים העליונים של האגנים שלך, ומערכת סינון עבור הכלורינאטורים.

אינסטלטורים יודעים גם להניח צינורות ביוב להובלת ביוב מביוב. אינסטלטורים מכירים את היסודות של הנחת צינור ביוב להובלת ביוב מהביוב ואיך מוציאים אותו בביוב.

אם אתה שומר על מערכת התברואה בבריכה שלך, אתה יכול לעזור לשמור על בריכה נקייה ונוצצת ולהאריך את עמידות הציוד שלך. הם גם יודעים להבטיח שהבריכה החדשה תיראה רעננה, נקייה ובמצב טוב.

אם יש לך שאלות בנוגע למערכת הבריכה של מי התהום שלך או למתקנים הסניטריים שלך

או אם אתה נתקל בבעיות בשאיבה, התקשר לאינסטלטור הבריכה שלך. הם מבינים שברמה אחרת יש צורך לשמור על קשר כזה בלי להסתבך. אם אתה שוחה, הם שם כדי לעזור, אז אל תסתכל רחוק יותר מאינסטלטורים במלבורן כדי להבין כיצד לתקן בריכה.

כאן תמצאו רשימה של שסתומים

רחפנים, ניקוז ראשי ועבודות סניטריות וכן סקירה של ביצועיהם. לאינסטלטורים ולגלאי הנזילה שלנו מגוון רחב של מומחיות בתחום צנרת, שסתום ובניית צנרת. חבר את שסתומי ההחזרה לצינור, לשסתום או לרחפנים או לאחד מהנקזים המרכזיים או למתקנים הסניטריים.

נזילה במערכת המים של הבריכה

היא חומר כימי לבזבוזים, אז אתה צריך להוסיף עוד מים מדוללים שעדיין נמצאים במבנה הבריכה שלך. מכיוון שרוב הצינורות קבורים מתחת לאדמה בבריכת שחייה, תיקון אותם יכול להיות יקר. צינור שנשבר, נחסם, התמוטט או פרץ לבריכת השחייה או סביבתו יכול להיות יקר מאוד או קשה לזיהוי מתי לא צפויים להיות בו מים. זה יכול להיות גם קשה או אפילו בלתי אפשרי לתקן או לתקן אותו אם הוא נפגע.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן