בדיקות שצריך לעשות לפני שמקבלים ייעוץ משכנתא

קבלת משכנתא היא אחת ההחלטות הכספיות הגדולות ביותר שקיבלתם, ולפני שאתם מתקדמים כדאי שתקחו רגע את כל העלויות הכרוכות בבעלות על הבית הראשון שלכם. לפני שאתם יוצאים לדרך, קחו רגע את עלות המשכנתא ואת כל ההוצאות הנלוות לביתכם, כמו ביטוח, מיסים, דמי ביטוח, אחזקה וביטוח. ברגע שהחלטת שאתה הולך לקנות, יהיה עליך לקבוע את המקדמה הנדרשת, את עלות המשכנתא המשוערת ואת הדרך בה תקבל משכנתא שאושרה מראש. לאחר שמילאת את בקשת המשכנתא ושמעת מהמלווה שלך, אתה צריך את ההזדמנות להחליט אם המלווה יעבוד איתך, ואם כן, כמה אתה יכול להרשות לעצמך. חלק מרוכשי הדירות עשויים להיות מבולבלים בנוגע לתהליך קבלת הלוואות המשכנתא, ולכן המתווך שלנו יעמוד בידינו להסביר כיצד זה עובד ואילו מסמכים הם זקוקים בכדי להסביר לכם זאת. לאחר שאושרת מראש להלוואה, תיק האשראי שלך מועבר למבטח האשראי, שיעיין בכל המסמכים ובקשות המשכנתא שלך.

מציאת המתווך המתאים למשכנתא חשובה עבור קונים רבים המעוניינים לקנות בית מבלי לעבוד ישירות מול בנק או מלווה

אם נתקלת בקשיים בקבלת משכנתא שאושרה על ידי מוסד פיננסי מסורתי או אם אתה מעוניין להימנע ממבחן הלחץ, כדאי לך לשקול את האפשרות לבחור במלווה חלופי כגון מתווך או חברת השקעות פרטיות. מתווך משכנתא הוא מורשה המשמש כמתווך בין קונה הבית למלווים שלו.

תוצאות מבחן הלחץ יקבעו את הכישורים שלך למשכנתא שתרצה לקחת

ויחולו גם אם ביצעת מקדמה של 20% על בית. צעדים ספציפיים הכרוכים ברכישת מתווך משכנתא כוללים השתתפות בשיעורי רישוי ובחינות, רישום כמתווך משכנתא, חישוב עלות הקמת עסק וקבלת רישיון כ"הלוואת מתווך משכנתא ". השלמת השלב השני תביא לכם נוחות במבחן המלווה למשכנתא.

סביר להניח שתשתמש במלווה משכנתא במהלך תהליך החיתום ותבדוק את חוזק בקשת המשכנתא שלך על ידי פנייה לספק שלך באמצעות רשימת המשכנתא הלא מוטה.

בנוסף

Learn Mortgage מציע גם הערכה מראש שתוכל לעזור לך להבין עד כמה אתה מוכן למבחן. למבחן, המכונה מבחן יוצר הלוואות משכנתא SAFE, יש שאלות ייחודיות לכל מדינה, אך היא כוללת שאלות בנוגע לתקנות ברחבי המדינה. זה מאתגר אותך בחומר קורס הכולל שאלות ממשרד השיכון והפיתוח העירוני האמריקני (HUD) והפדרל ריזרב.

החל מ -1 בספטמבר 2009, כל חברות אשראי המשכנתאות העושות עסקים בניו מקסיקו חייבות לקבל רישיון ולהגיש בקשה למשכנתא כמלווה חדש בכדי לקבל רישיון זה.

מי שמתכנן להיות קצין הלוואות חייב לעבור את בחינת NMLS

ועם סיום הקורס לרישיון מקדים, עליו להיבחן גם הוא, שאותו ניתן לעבור רק אם עברת את מועצת המשכנתאות של מדינת ניו מקסיקו. בחינת הבוחנים. לאחר שעברתם מבחן זה, עליכם להיות מוכנים להגיש בקשה לרישיון מתווך משכנתא ולהבטיח את אגרות החוב למשכנתא, לאחר שרשמתם את חברתכם, בחרתם מיקום ופיתחו תקציב ראשוני. לאחר שעברת את המבחן וסיימת את כל הקורסים הנדרשים, אתה מוכן כעת לרשום את עסק מתווך המשכנתא שלך.

קביעת יכולת מימון מחדש שלך היא אחד הצעדים החשובים ביותר לפני שאתה לוקח את המשכנתא הראשונה שלך, אך לא היחיד.

מרכיב מרכזי בתהליך זה הוא מבחן הלחץ, כלומר המלווה שלך בודק אם אתה יכול לעמוד בתשלומי המשכנתא שלך אם הנסיבות משתנות. זהו מבחן האם אתה עדיין יכול להרשות לעצמך לשלם את המשכנתא אם הריבית עולה או אם הריבית עולה.

לקחת את הזמן להבין בדיוק איך להיות מלווה משכנתא מלכתחילה פירושו שאתה בטוח שנכנס להכשרה

ייעוץ משכנתא מקצועי הוא רעיון טוב אם אתם לוקחים הלוואה בפעם הראשונה או שמעולם לא נטלתם הלוואה. זה אמור לתת לך מושג מה אתה צריך לעשות לפני שתגיש בקשה למשכנתא שוב. טיפים אלה למחקר ליועצי הלוואות פוטנציאליים יעזרו לך להתכונן לבחינת NMLS ולהתחיל את הקריירה החדשה שלך בענף הסיטונאות למשכנתאות.

אם מעולם לא הגשת בקשה למשכנתא

תוכל להשתמש בטבלה המקוונת שלנו כדי להשוות שיעורי משכנתא כדי לראות אילו מבצעים קיימים. נפרט יותר מהן משכנתאות, כיצד פועל תהליך המשכנתא ואיפה נוכל להשיג אותך בתנאים חשובים שעליך לדעת. הבנה טובה של הנכס שאתה רוצה לקנות היא הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך מפני אפשרות של תשלום יתר. כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה יותר לרכוש משכנתא מאשר רק שיעור המשכנתא, כמו בכל משכנתא.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן