בניית אתר אינטרנט בוויקס או בוורדפרס

Wix נכלל כבונה אתרים, אך אינך צריך להקים מארח אתרים, וזה אומר שלא ניתן להעביר את האתר שלך ממארח אתרים חדש ל- Wix.

Wix

הוא בונה האתרים הפופולרי ביותר למתחילים וללא מתכנתים בקלות עם וורדפרס ו- Wix, בעלות נוחה ומבחר רחב של תבניות ליצירת אתרים יפים עם פונקציונליות בסיסית. ההבדל העיקרי בין Wix לוורדפרס הוא שהראשון הוא בונה אתרים ואילו השני הוא מערכת לניהול תוכן. ההבדל המהותי הראשון שאתה צריך להבין הוא שזהו CMS.

וורדפרס עדיפה על Wix כפלטפורמת פרסום באינטרנט לכל סוגי האתרים. הן Wix והן וורדפרס מאפשרים לך ליצור כל אתר אינטרנט מבוקש ללא כל ידע בתכנות. מכיוון ש- Wix מספקת בונה אתרים קלה, תוכל להשיג הרבה יותר בטווח הארוך מאשר וורדפרס.

אם יש לך כנראה דרישות מסחר אלקטרוני או בלוגים מתקדמים

אני ממליץ ללכת עם וורדפרס דרך Wix מהסיבה הפשוטה שבוורדפרס תוכל לבנות את כל סוגי האתרים, הבלוגים וחנויות המקוונות. אתה תאהב את Wix בגלל בונה הגרירה והשחרור שלה, אך וורדפרס מספקת יוצרים ותוספים טובים יותר של צד שלישי כמו Elementor ו- Divi. התכונות שאתה מקבל בעת בניית אתר הן תכונות קונבנציונאליות, ותגלה של- Wix יש כל מה שאתה צריך.

DNA MEDIA סטודיו לבניית עיצוב וקידום אתרים:

סטודיו עיצוב אתרים

בניית אתרים

בעוד של- Wix יש אחד מאוספי התוספות הגדולים בהשוואה לבוני אתרים אחרים

ל- WordPress יש את האוסף הגדול ביותר של תוספי צד שלישי בהשוואה לכל תוכנות אחרות לבניית אתרים. אירוח וורדפרס הוא פחות פתרון הכל-על-אחד מ- Wix מכיוון שמשתמשים מסתמכים על נושאים ותוספים של צד שלישי בשל אופי SaaS שלהם כדי למקסם את הערעור והפונקציונאליות של אתר וורדפרס מתארח. הן Wix והן וורדפרס מציעות תכונות אלה או כפי ש- Wix קוראת להן, "תוספים" או "תוספי וורדפרס" שבהם בעלי אתרים מסוגלים להוסיף תכונות ולהרחיב את הפונקציונאליות של הפלטפורמות כדי לענות על הצרכים הייחודיים של האתרים.

ישנם גם בוני אתרי וורדפרס ותוספי מסחר אלקטרוני בחינם הזמינים לסייע ללקוחות למכור שירותים

מוצרים, מנויים ואירועים. אתה יכול לצפות בתוכניות אירוח אתרים ולהפעיל את אתר וורדפרס שלך בכמה לחיצות בלבד. ערכת הנושא הזולה והמתארחת ביותר של Bluehost בכדי להתחיל עם אתר וורדפרס יכולה להיות עד 2.95 $ לחודש.

אתה יכול להשתמש בתוספים ועיצובים ליצירת דף החנות שלך, אך עבור וורדפרס אתה צריך תוכנית מסחר אלקטרוני עסקי. תוכל גם להרחיב את אתר וורדפרס שלך עם תוספים מבלי לעדכן את תוכנית האירוח שלך.

אומנם וורדפרס

היא פלטפורמת בונה האתרים המוכרת ביותר, אך היא גם פלטפורמת המסחר האלקטרוני הדומיננטי, כאשר WooCommerce עמד על 42% מרוב אתרי המסחר האלקטרוני. מצד שני, בונה אתרי וורדפרס תומך בחינם באתרי מסחר אלקטרוני והתוסף שלו WooCommerce משמש 26% ממיליון האתרים המובילים המשתמשים במסחר אלקטרוני. וורדפרס כה פופולרית עד שעשרות אלפי אנשים בונים תוספים ונושאים המאפשרים לך לבנות אתרים מדהימים ללא כל ידע בתכנות.

עם וורדפרס

תוכל בסופו של דבר להזמין אנשי מקצוע מ- WordPress שיעזרו לך לבנות את האתר שלך אם אתה מתוסכל בעת שילוב נושאים ותוספים. וורדפרס עולה על Wix בכך שהיא מאפשרת למשתמשים ליצור אתרים מתוחכמים ולהתאים אותם לטעמם. אם משווים את Wix לוורדפרס, אנו נותנים אותו ל- Wix בגלל הגישה העיצובית המקורית שלו ומכיוון שהוא מאפשר לך להתאים אישית את מראה האתר שלך.

Wix קיבלה את ההחלטה לוותר על גמישות ליצירת חוויית בנייה המקלה על מתחילים לבנות אתרים מתפקדים. מכיוון ש- WordPress ו- Wix משרתים משתמשים שונים, ההחלטה הסופית תלויה ברמת הניסיון שלך והמטרה שלך להשקת אתר.

מה שברור מההשוואה של Wix ו- WordPress הוא שאין הרבה מה שמוציא אותך מהפרקטיקה ומראה לך איך הכי טוב להתחיל לעבוד על האתר החדש שלך.

וורדפרס נותנת לך גישה לאלפי ערכות נושא (תבניות אתרים) בהן תוכל להשתמש באתר שלך. לנושאים, Wix מציעה למעלה מ -500 נושאים – שזה סכום טוב לבנאי אתרים – בעוד שלוורדפרס יש יותר מ -11,000 ערכות נושא.

פירוש הדבר שכאשר אתה יוצר אתר רב דפים עם Wix

תוכל להשתמש באותה תבנית לכל הדפים שלך, להתאים אותם ולהעביר חלקים מתבניות שונות לאתר שלך. כמו דברים רבים בוורדפרס, נדרשת תצורה נוספת להקמת אתר רב לשוני אך ל- Wix יש אפשרויות הפונות למתחילים הזקוקים לפונקציונליות זו.

Wix מעניקה לך גישה לבנאי האתרים הראשי שלה

שם תוכל גם להתאים אישית את מראה האתר הנוכחי שלך. Wix מאפשרת לך גם להתאים אישית צבעים וגופנים, לשנות דפים בודדים, לשנות את הכותרת והסיסמה של האתר שלך, להוסיף לוגו לאתר ולהתאים את פריסת תפריט האתר.

Wix ו- WordPress מאפשרים לך לבנות אתר כפי שהוזכר לעיל

אך הם אינם אותה פלטפורמה כמו שהוזכרה לעיל. עם קצת מאמץ, אתה יכול ליצור אתר ב- Wix אך יופיע במכשיר אחד בלבד – וזה לא אידיאלי מכיוון שזה אומר שאתה צריך להקדיש זמן ליצירת שתי גרסאות שונות של האתר שלך ובנוסף תצטרך ליצור אתרים עם תכונות במספר שפות. לא ניתן לשנות דפי אינטרנט לגדלי מסך שונים, לכן יהיה עליך להשתמש בעורך שולחני או עורך לנייד כדי לוודא שהאתר שלך נראה בכל גודל המסך.

 
עבור מידע בנושא של בניית אתר אינטרנט בוויקס או בוורדפרס ועיצוב אתר נא לבקר באתר dnamedia.co.il

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן