בניית בריכה פרטית

בריכות שחייה מובנות – מהקרקע הן אחד מאותם דברים שאולי חלמתם עליהם מזמן. אם אתה גר באזור עם הרבה מקום ומים, אתה יכול לומר שפגעת בטריפקטה של בריכות DIY. הם מתכננים לבנות בריכה פשוטה ולהקים חצר אחורית עם אפס או מעט מכשולי בנייה. לאחר שבחרנו בריכה או קבלן כללי, נפגשנו כדי לדון בסוג הבריכה שרצינו, כולל צורה ותכונות נוספות כמו מגלשה.

לפני שתגיש את בקשתך, עליך לערוך מערך תוכניות ומפרטים ממהנדס או אדריכל המאושר במישיגן ומוגש לאישור. לאישור, עליך להגיש תוכנית או מפרטים למחלקת איכות הסביבה במישיגן (MDEQ) ולמשטרת מדינת מישיגן.

זהו הצעד הראשון בתהליך בניית הבריכה

ובעלי בתים ובונים רבים לוקחים על עצמם משימה זו. אם אתה קונה בריכה מחברת הבריכה המקומית שלך, בונה הבריכה שלך יארגן את בניית הבריכה שלך. הם פועלים כקבלנים כלליים (GC) ומעניקים את הקמת הבריכות לקבלני משנה שונים או לקבלני משנה. בניגוד לבריכת GC, אינך בונה את הבריכה, אך ישנם רכיבים בודדים המרכיבים את בניין הבריכה.

עם תפיסת ההשלמה

אנו עובדים עם לקוחותינו על בסיס על מנת להבטיח שביעות רצון. בעיקרו של דבר, בניית הבריכה היא רק תהליך של מציאת קבלני המשנה המתאימים לבנייתה. אין זה פלא שבריכת ג'ון גארנר היא אחד מבוני הבריכה והיזמים המובילים של ג'קסונוויל. האיש הזה הוא אלוף שחייה, מעצב בריכות ובונה בריכות בג'קסונוויל, פלורידה.

כאשר פרויקט בריכת שחייה מסתיים, היופי, העמידות וההשקעה נקבעים על ידי דבר אחד: המציל. אנו בונים בריכות כדי לשמור עליהם, ואנחנו כאן כדי לעזור להם לעתיד, לא רק להיום, אלא למחר.

כשרוב האנשים חושבים לבנות בריכה משלהם

הם חושבים שישמחו אם קבלן בריכה מקצועי יחפור בור בחצר האחורית שלהם לצורך עבודות אינסטלציה וחשמל, אך זה לא המקרה. אחד הדברים הגרועים ביותר שיכולים לקרות הוא שהיזם כבר התחיל עם הבריכה החלומית ורק מגלה שהבריכה צריכה לעמוד במפרט מסוים. לעיתים קרובות, מפתחי אמבטיות מגורים נאלצים להתמודד עם לקוחות שיש להם יותר מבריכה אחת באותו אזור בנכס שלהם. מציאות זו בולטת עוד יותר בקרב מפעילי בריכות שחייה פרטיות ויש להתמודד איתה לפני תחילת הבנייה.

תמיד מומלץ לקבל מידע על תהליך בניית הבריכה וליידע את עצמכם ככל האפשר כאשר אתם מזמינים קבלני משנה שונים לבנות את הבריכה

זכרו שרוב בעלי הבית לא יבזבזו את כל עלויות הבריכה שלהם עד לסיום פרויקט הבריכה שלהם. עם זאת, יתרון לבעל הבית לקבוע את עלויות הבנייה הספציפיות של בריכת שחייה על מנת להבטיח שהיזם יחשב סכום סביר ומכין את עלויות הבעלות על בריכת שחייה. הרכישה עשויה לארוך שבועות או חודשים, והרכבת הבנייה עשויה לארוך עוד שישה שבועות (או יותר) בהתאם לגודל ולעיצוב.

בגלל הנקודות הטובות יותר של יציקת בטון

זינגרו ממליץ לבנות לעצמך בריכת בטון. בעוד שהשימוש בבטון מרוסס – על, בקופסאות – ושיטות ריצוף בטון אחרות מזרז את התהליך, התקנת בטון בבריכה, כאשר הבריכה בנויה לחלוטין במקום, יכולה להיות ארוכה וארוכה יותר מאשר בשימוש בפיברגלס.

אם אתה חושב שבריכת פיברגלס עשויה להתאים לך היטב

עליך להסתכל על עיצובי הבריכה שלנו או אפילו לבקש הצעת מחיר לבריכה שלך בחצר האחורית. תארנו כיצד לבנות בריכת Gunite, שהיא סוג הבריכה הפופולרי ביותר בארה"ב בעלות כוללת של $ 2,500- $ 3,000.

לאחר שהקליפה של בריכת הספלים נרפאה, הגיע הזמן לקבוע את הריצוף הטחון. חיזוק מים ופלדה משמש לריסוס במהלך בניית אמבט מגורים.

הקירות של בריכת שחייה מעל הקרקע עשויים באורכים רציפים של רדיד סיבי זכוכית מעובד

אזיקים מבטון יצוקים סביב קיר היסוד של האגן כדי לאבטח אותו. קירות תמך לאורך גבול הנכס כלולים בתכנון הבריכה על ידי הקמת אדניות מוגבהות בקצוות. הבריכה מעל הקרקע סגורה בחודשי החורף, כך שהקרח לא יכול להיגרר על קירות הבריכה והמבנה שלה קורס.

כדי לבנות את אגן הבלוקים של ראסטרה, חופר באדמה, שהוא רק מעט גדול יותר מממדי האגן, כדי ליצור מרחב עבודה מספיק. לאחר מכן מונח חומר הבסיס על רצפת אתר החפירה בו נמצאים האגנים. לאחר שהאגן הטרומי יגיע ליעדו, הוא יוצב באתר שנחפר בעבר. אגני הפיברגלס מיוצרים במפעל ואז חומרי הבסיס טרומיים – מאותו חומר כמו החור שנחפר בכדי לחפור אותו.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן