בניית בריכה

רוב בעלי הנכסים בימינו רוצים בריכה בחצר האחורית, ואם אתה אחד מהם, הנה מדריך למתחילים לבניית בריכה. יכול להיות שבילית בסוף השבוע של יום הזיכרון ליד הבריכה, או אולי חלמת לבנות אותו במשך שנים, אבל פשוט זרעת את הזרעים. אפרט את השלבים לבניית בריכת Gunite, סוג הבריכה הפופולרי ביותר בארה"ב ובקנדה.

מרססים תערובת של בטון וחול על מסגרת פלדה

תהליך שמתבצע כולו במקום, ולכן הוא נקרא גם מוצר בהתאמה אישית. בטון הוא החומר העמיד ביותר לבריכות שחייה ומאפשר לך את החופש להתאים אישית את עיצוב הבריכה שלך, אך זהו גם סוג הבריכה היקר ביותר. עלות בריכה נע בין 1,500 דולר ל -2,000 דולר למטר מרובע, או כ -5 עד 10 דולר למ"ר. אחת הדרכים הפשוטות והמשתלמות ביותר לבניית אקוויפר היא הצבתו באגן טרומי, מתחת לאדמה, מתחת לאדמה או מעל הקרקע.

כי מעל

אמבטיות אדמה הן כל כך הרבה יותר זולות שאתה יכול להפוך בריכה זולה לבריכת שחייה יקרה מאוד – אופטית – תוך כמה שעות. – פרויקט DIY לבריכה תת רצפתית יכול לחסוך בין 6,000 $ ל 10,000 $ במהלך שנה, על פי המינהל הלאומי לאוקיאנוס ואטמוספירה. הבריכה עשויה מחומרים מרוכבים מפיברגלס והיא תעלה כ- 55,500 דולר, או 1,200 דולר למטר מרובע.

אם כבר יש לכם בריכת שחייה מעל הקרקע ורוצים משהו בסיסי

תוכלו להמיר את בריכת השחייה הקיימת שלכם למודל עגול. תוכלו לבחור בבריכות קומפקטיות או לבנות MUCH LES, אך אם אתם מחפשים בריכה זולה וידידותית או שאינכם מעוניינים כל כך בהיבט ה- DIY, שקלו בריכה תת רצפתית כמו זו בתצלום זה מהאוקיינוס הלאומי והאווירה מִנהָל.

אגן מי תהום יכול להיות בגודל זהה לאגן מי תהום

אך אין עומקים שונים, כך שהוא עומק זהה מסביב לבריכה. בריכות קרקע יוסיפו ערך לנכס שלכם באופן שבריכת קומת קרקע לעולם לא תוכל, והן אינן מגיעות בעומק משתנה. מדוד את הבריכה הקיימת שלך וקבע את גודל הבריכה שלך, בחר את קיבולת הבריכה שלך או שאל את בונה הבריכה. בזמן שאתה בונה את הבריכה שלך, אמור לקבלן שאתה רוצה להשתמש במחוללי המלח והכלור של CircuPool, שאותם תוכל להתקין עם ציוד בריכה אחר במהירות.

לפני שאתה מחפש קבלן

עליך לוודא שאתה מסוגל לבנות בריכה על הנכס שלך. אני אומר זאת מכיוון שאתה בדרך כלל חוסך יותר ממה שהיה עולה אם בונה בריכות מקומי התקין את הבריכה. לדעתי, בריכות חיצוניות פשוט הרבה יותר נחמדות, ותמיד אפשר להשיג בריכה חיצונית בכמה אלפי דולרים פחות.

אם הבריכה שלך היא בריכה תת קרקעית, אתה יכול לצפות לשלם עבור החפירה, גם אם זה רק קצת יותר מכמה מאות דולרים.

כאשר חברת בריכות שחייה גדולה משתמשת בבריכות GC

היא אינה בונה את הבריכה, אלא מאפשרת למנקים לבצע את הניקיון. אם אתה קונה בריכה מחברת בריכות מקומית, קבלן הבריכות יארגן את הבנייה ויפעל כקבלן כללי (GC) וכקבלן משנה (קבלן משנה) להקמת הבריכה שלך. ישנם הרבה רכיבים בודדים המרכיבים את בניית הבריכה, ולכן למעשה עליכם להרכיב את קבלן המשנה הנכון לבנייתו.

הלקוח ישתמש בחופר

כדי לחפור את החור שאליו תוביל הבריכה ולהניח את הבטון שיצור את התשתית. הקבלן יחפור את הפתח דרכו למזוג אותו, כך שהצורה המדויקת של הבריכה שלך תחפר על ידי הקבלן וציוד מיוחד אחר. מכיוון ש- ICF מייצבת את טמפרטורת הבריכה, ניתן להאריך את העונה בבריכות בטון או פיברגלס. אם אתה בונה בריכה ומשתמש בשיטה זו של חימום בריכה, זה הופך להיות יקר יותר וקשה יותר לחמם את הבריכה שלך מאשר עם בריכת בטון.

כשאתה בונה בריכת מתיז

אתה מתחיל לחפור בור גדול, משימה שבעלי בתים ובונים רבים לוקחים על עצמם. זהו השלב הראשון בתהליך הקמת הבריכה ויש לכם הזדמנות לבנות את הבריכה שלכם עכשיו ולהחליט מאוחר יותר אם אתם רוצים בריכת בטון או זכוכית מסיבי עם חימום בריכה או בריכת ICF. אם תחליט שברצונך לעבוד יחד בעתיד, הגיע הזמן לסמוך על הקבלן שבחרת לתכנן, לבנות ולהתקין את הבריכות שלך.

אגני בטון ושבר הם אגן מי התהום הנפוצים ביותר שקיימים בארצות הברית ובמדינות רבות אחרות ברחבי העולם במשך שנים רבות

הקמת בריכות ICF זוכה להערכה על ידי בונים מכיוון שהיא משתלמת יותר – יעילה יותר מבניית בריכות בטון, מה שחוסך זמן וכסף.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן