בניית בריכות ציבוריות

בריכות שחייה עירוניות רבות הן בחוץ, אך תושבי ניו יורק יכולים למצוא הקלה בדמות בריכות מקורות, אשר ניתן למצוא ברבים מהגנים הציבוריים בעיר ומתקני הפנאי שלהם. ההתקנה יכולה להיות פשוטה או מורכבת כמו בניית בריכה מקורה או חיצונית. ניתן לבנות בריכות מקורות בתוך הבית או בחוץ, כמו בריכות ואגני ויניל, בטון או בטון.

בריכות בטון עלולות להשתנות, לקרוע או לקרוע, וזה יכול לקרות בבריכות פיברגלס שהותקנו כראוי. בשונה מסוגים אחרים של רעידות אדמה – ניתן לבנות מחדש, להגדיל, לעדכן או אפילו לבנות מחדש אגן בטון קיים.

יש צורך בשחזור אגן במקום ורצפת האגן וקירות רצפת האגן חייבים להיות בריאים מבנית

לא ניתן לסגור אגן מעל הקרקע מכיוון שקרח יכול למשוך את קירות האגן ולמוטט את מבנהו. בריכות רצפה שגובהן 4 מטר ממפלס האדמה חייבות להיות בעלות גדר כדי שניתן יהיה לנעול את סולמות הבריכה במצב זקוף לגישה לבריכה.

מכיוון שבריכה מעל הקרקע היא בהגדרה קצה המחובר לקצה העליון של הבריכה. שפת סיפון מאפשרת למי הבריכה לרוץ ברציפות מעל שולי הבריכה, לנקז לתעלה רציפה המוצבת בגבול הבריכה ולאסוף בבריכת הרמה.

בגלל הנקודות היפות יותר של יציקת בטון

זינגרו ממליץ לבנות לעצמך בריכת בטון. בנוסף לציפוי הבריכה בחצץ, אנשים רבים בוחרים לבנות מדרגות מרוצפות אבן כדי לגשת לבריכה. סיפוני בטון בנויים בדרך כלל סביב ההיקף, ואזורים מסוימים בבריכה מתמלאים.

אם אתם מחפשים אפשרות לחמם את הבריכה שלכם

עליכם לבנות בריכה טבעית. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם את מתח השחייה ואת עלויות החימום בכל ימות השנה, בריכה מקורה היא השקעה טובה עבורכם. בריכה בקומה העליונה נעימה כמו שחייה וקלה להתקנה מאשר בריכת סיפון מבטון.

בהתאם לסוג האגן

לבריכות מעל הקרקע עשויות להיות אפשרויות רבות יותר בגודל, צורה ועומק, אך רבות מהן מציעות גם אפשרויות. בריכות פיברגלס מגיעות בגדלים שונים, בריכות בטון ויניל אינן מהוות בעיה אם יש לכם חצר אחורית קטנה ומעוצבת באופן ייחודי. אם אתה לא בטוח איזה סוג של בריכה אתה מקבל, אתה יכול לסמוך על המומחיות של יזם הבריכה המקומי שלך. אם אתם בונים או ממירים בריכת שחייה ציבורית או מרכז בריאות, צרו קשר עם האזור בו היא נמצאת עם האישורים המתאימים.

המחלקה מסייעת לוועדה בעדכון קודי הבנייה של קוד הבנייה בפלורידה

המסדיר בריכות שחייה ציבוריות. יש לשייך את כל מתקני המים החדשים למהנדס מקצועי מורשה להפעלת בריכות שחייה וטכנולוגיית בנייה. המחלקה להגנת הסביבה בפלורידה (DEP) אומרת שפרויקטים של בריכות חייבים לעמוד בדרישות מסוימות ויש להגיש אותם לבקשות לבניין.

אטלס מעריך כי בריכה מקורה

כולל עלות מבנה הבריכה, מתחילה בין 165,000 ל -200,000 $. כפי שכבר צוין, המחיר הסופי של שטח או בריכת טופ הוא לרוב גבוה מעלות בריכת שחייה עצמה. זכרו שרוב בעלי הבית ישקיעו כמחצית מעלות הבריכה להשלמת פרויקט הבריכה שלהם. אם מדובר בבריכה של 1,500 מ"ר עם בניין בן שתי קומות, על פי אטלס, היא תעלה כ -50 דולר.

אם אתה רוצה לדעת יותר על העלות

עיין במדריך העלויות שלנו לאגן מי התהום. ואם אתה אוהב את הרעיון של אגן פיברגלס, תן לנו לראות אם זה עובד לבריכה המקורה שלך. אם אתה חושב שבריכת קליפות סיבים עשויה להתאים לך, כדאי לך לבחון כמה מעיצובי הבריכה שלנו ואפילו לבקש הצעת מחיר לבריכה שלך בחצר האחורית.

בעוד שאנו מתמחים בהתקנת בריכות סיבים אופטיים בארצות הברית, כל שלושת סוגי הבריכות פועלים ליישומי בריכה מקורה. יוצאים מן הכלל הם בריכות שנבנו לבתי ספר או כאן כחלק ממתקן מעל הקרקע ובריכות שנבנו בבתי ספר.

אין להשתמש בבריכות ניידות כבריכות ציבוריות

אם כי הן פטורות על פי סעיפים 514-0115. בריכות ניידות המציעות שיעורי שחייה והדרכה נלווית כחלק מתכנית חינוכית שהוקמה בחסות או הניתנת על ידי מחוז בית ספר, יכולה להיות מוסדרת כבריכות ציבוריות, אך לא על ידי משרד הבריאות והשירותים האנושיים של ארה"ב או כל רשות אחרת.

בנוסף

הרשות אינה רשאית לאמץ או לחוקק כל תקנון לשימוש בבריכות שחייה ציבוריות או באזורי רחצה על ידי אנשים מתחת לגיל 18 או לקבוע בחוק כי תקנות אלה אינן משפיעות על זכויותיהם של אנשים להשתמש בריכת שחייה ציבורית, בריכת שחייה או אזור רחצה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן