בניית בריכות שחיה

בניית בריכת שחייה מעל הקרקע היא משהו שאולי חלמתם עליו זמן רב, אך בדיוק גיליתם שיש סוגים שונים של בריכות שחייה. חשבו על התקנת בריכה תת קרקעית או בריכה על בניין או אפילו על גג ביתכם או בחצר האחורית של ביתכם, לכל מקרה.

עבודה עם בונה בריכה מסייעת להבטיח שכל התהליך לא צריך להיות מתיש

בניית בסיס הבריכה היא השלב המכריע המשפיע על חיי בריכות השחייה שלכם. בגינון נוף נוף יש לנו צוות מומחים המטפל בתהליך הבנייה של בריכת השחייה. שאר הבריכות, שמשתלטות על הקמת הבריכה, ואז אנו מספקים את הביצור שמחבר בין כל החצר שלכם. אנו נבצע עבורכם את הקמת בריכת השחייה בעזרת מומחי אדריכלים, מעצבים, מהנדסים וקבלנים. ברגע שייקבע התכנון והמיקום של בריכת השחייה שהוקמה, ייחפר השטח בסמוך להכנת הבנייה. החפירה מתחילה בחפירת הקרקע כדי לפנות את הדרך לחיזוק הפלדה שיתמוך באגן החדש. כאן ניתן היה להשתמש באבנים ובשקיות חול לעיצוב הקירות, והמלט יעזור לשמור על הבריכות במקום על ידי תמיכה בלחץ המים. לאחר שקיפצתם סביב תחתית הבריכה, תוכלו ליצור עומק באמצע על ידי הזזת הקרקעית מהצד לעומק רדוד יותר.

ניתן לבנות את הבריכה במבנה עצמאי או על הקרקע, או שהיא יכולה לשקוע לקרקע ולבנות עליה בעצמה. בריכת השחייה מצויה בסוגים רבים ושונים של בריכות, כמו בריכה מקורה, חיצונית ופנימית וכן בבריכות חיצוניות.

בריכות יצירתיות עוזרות לך אם אתה מוכן להשקיע בבריכה בעצמך. בריכות מקורות הן השקעה נהדרת אם רוצים לשחות כל השנה ולהימנע מסכנת זיהום מים ומפלסי מים גבוהים בבריכה המקורה.

זה עוזר לך להשיג את המטרות שלך בבניית בריכת מי תהום גם במצבים קשים

כמו כל סוג אחר של אגן מעל הקרקע, ניתן לבנות מחדש, לאגנן או להגדיל את אגן הבטון הקיים שלכם. תוכלו להוסיף סיפון לבריכה, קרש צלילה ומתקנים אחרים בכדי להתמודד עם מפלס המים הגבוה כדי להבטיח שהבריכה שלכם בולטת מהקהל.

יתרון עיקרי שיש לבריכות טבעיות על פני בריכות כלור

הוא שלא נדרשת תחזוקה נוספת של הנוף, מה שיהיה צורך אם ניתן לבנות בריכה מסורתית מעל הקרקע. המשטח של בריכה מקשה אחת הוא ללא תחזוקה, ואילו בריכת אניה צריכה להיות צבועה מחדש בממוצע 5-10 שנים ויש לצבוע בריכות בטון כל 10-15 שנים. זכרו שרוב בעלי הבית ישקיעו כמחצית מעלות הבריכה להשלמת פרויקט הבריכה שלהם. מי שרוצה לנסות לבנות בריכת שחייה ביו, משלם פחות משמעותית.

בריכת פיברגלס יוקרתית תעלה יותר מבריכת בטון ללא עצמות, ובריכת תוחם פחות ממחצית.

שנית, עליכם להבין היטב כיצד אתם רוצים לעבוד ברצפה – עד לבניית בריכת שחייה. אם יש משהו שאתה מחפש, כמו היכולת לחמם את הבריכה, אז אתה צריך תוכנית לבניית בריכות שחייה טבעיות.

לפני שתגיש את בקשתך, עליך לערוך מערך תוכניות ומפרטים ממהנדס או אדריכל המאושר במישיגן ומוגש לאישור. לאחר סיום הבריכה תתקין כלוב שחייה ומסך שיכסה את הסיפון ויגן עליו מפני האלמנטים.

עם בריכת בטון

וודאו שהקירות בגובה זהה ושבריכת הבטון עלולה להיסדק ולנוע. הדבר יכול לקרות בבריכות פיברגלס שהותקנו כראוי, ובאזורי בנייה מסוימים ניתן לבנות בריכות שחייה מעל או מתחת לפני הקרקע. לחלופין, ניתן לתכנן בריכות בסקטור המסחרי שלהן, כך שידוע לכם, בבטון, פלדה, זכוכית או חומרים אחרים שאינם רעילים.

קירות הבטון בתחתית בריכת שחייה בנויים באותו אופן כמו רצפת הבטון

יש צורך במעטפת אגן, ואם משטח הבריכה מוגדר כמבנה בטון, יש לתכנן ולהציב אותם כך שרצפת האגן וגם דופן האגן יהיו בריאים מבנית. קיר הבטון הוא קשה, ולכן יש להטמיע אותו בבטון כדי לגרום לנזק כמה שפחות לקירות. מבחינה מבנית, אגני נירוסטה נועדו להחזיק את משקל המים באותה מידה כמו אגני בטון. בניית הבטון של הבריכה עמוסה בכבדות כדי לשמור על מסת המים בבריכה. מסיבה זו, בריכות שחייה צריכות להיות מתוכננות על ידי אנשים שיכולים לעבוד בעומסים עצומים ולעצב את הבריכות בהתאם.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן