בניית בריכות שחייה מתועשות

אם בריכת השחייה המקומית או פארק המים שלכם לא מרעננים מספיק, חור שחייה נעים יכול לספק בדיוק את קירור הקיץ הדרוש לכם. בניו יורק, תושבי ניו יורק יכולים למצוא הקלה זו בדמות בריכת שחייה מסוג חדש: בריכה תעשייתית.

ברוב חדרי המגורים יש כמובן גם אמבטיה בבריכה לכלב המשפחה

אך אם ברצונך לוודא כי בני משפחתך ואורחייך בטוחים כאשר הם שוחים בבריכה שלך, עליך לשמור על כימיה של המים בבריכות באופן עקבי. שמירה על הכימיה הנכונה במי הבריכה תשמור על השחיינים שלכם בטוחים ובריאים תוך שמירה על ניקיון המים והבריכה נקייה מקשקשים.

אם יש לכם בריכת שחייה בביתכם

חשוב שתנקוטו באמצעי הזהירות הדרושים בכדי לשמור על ה- pH הנכון של המים בבריכה, לשחות בה ולוודא את שלומם של השחיינים והאורחים שלכם. . אם ערך ה- pH של המים בבריכה הביתית אינו תקין, הדבר עלול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות. אם המים בבריכה הופכים בסיסיים מדי, המים הכלוריים אינם מתפקדים כראוי, וזה עלול לגרום לבעיות חמורות עבור כל מי ששוחה במים אלה.

לבניית בריכות שחייה מתועשות הוצעו קונסטרוקציות שונות לבריכות שחייה, כמו גם לבריכות שחייה שנבנו באופן קונבנציונאלי.

האובייקט

הוא בריכת שחייה שאין צורך לבטנה, ואת בריכת השחייה ניתן לבנות בדרכים שונות, כמו למשל עם אניה או בטנת בטון. סוג אונייה מעל אגן מים קרקעיים בנוי על ידי יצירת קירות הצדדים מחומר בנייה מתאים, כמו בטון והנחת קרקע. היתרון העיקרי של הבריכה דמוי האונייה על פני בריכת קירות קבועה הוא אופי הבריכה. הפטנט מציע לבנות בריכות ניידות מעל ומתחת לקרקע על ידי שימוש בפרופילי אלומיניום אוגנים המותקנים זה בזה. אגן זה הוצע כפתרון לבעיית בניית אגן ללא בטון או חומרי בניין אחרים לבניית קירות בטון.

בריכות מרופדות בוויניל מייצגות 33% משוק הבריכות ומגיעות לאתר כערכות לבנייה והשלמה

הקמת אמבטיות מסחריות דורשת עלויות גבוהות משמעותית למטר רבוע של שטח בנייה בהשוואה לשווקי אמבטיות מגורים. מספר ההריסות עלה ב -13%, והעירית נשאה בעלויות התהליך, ההנדסה וההליכים המשפטיים.

כמובן, העלות למטר רבוע של שטח בנייה לאמבטיות מסחריות בדרך כלל גבוהה משמעותית מאשר לאמבטיות מגורים, אך בדרך כלל העיר זו נושאת בעלויות גבוהות יותר של תכנון, הנדסה ומשפט משפטי, כמו גם עלויות בנייה.

עבור אגן תת קרקעי טיפוסי מוצע להשתמש באגן בטון אחיד מוקדש

שיוקם במפעל ויישלף מחור החפירה בחלק אחד. למרות שתחתיות הבריכה מיועדות כבטון, הן מעוצבות ומונחות באופן שקירות הבטון קשים. סביב תשתית האגן יצוקים צווארוני בטון כדי לאבטח את האגן. לעומת זאת, ברוב בריכות המגורים יש בנייה חומרית נמוכה יותר, מה שעלול לגרום לעלויות נמוכות יותר למטר רבוע של שטח בנייה בעת התקנת בריכה מסחרית, אם כי זה יכול לכלול אזורים בהם עומק הבריכה עומק 12 עד 13 מטרים לתמיכה בלוחות צלילה ו ציוד קפיצה.

הדרישה לנפח אוויר חיצוני גורמת לכך שאוורור ומסירי לחות הם הפתרונות הטובים ביותר. גודל הצינורות ישתנה בהתאם לקיבולת של בריכת שחייה וייקבע על ידי חישוב כמויות המים בבריכה.

רוב האנשים עדיין שוחים באגמים ובנהרות, אך הפופולריות של בריכות השחייה גוברת. בתי המרחץ המורכבים משיש עם הזהבה יקרה היו פופולאריים מאוד אצל עלית החברה. אנשים רבים נמנעו מבניית בריכת שחייה בגלל הסיכון שחיין נגוע יידבק.

בריכת השחייה EPA

היא אחת הדוגמאות המפורסמות ביותר לבריכות שחייה מתועשות בארצות הברית והיא השותפות הציבורית-פרטית הראשונה בין ממשלת ארה"ב למגזר הפרטי. ישנם מגוון עיצובים לבריכת השחייה, אך הבריכות דומות בעיצוב ובבנייה לבריכות שחייה תעשייתיות אחרות הקיימות באירופה. בואו נתחיל בדמיון המקובל בין תכנון ובניית אמבטיות מסחריות ומגורים. ראשית צריך לשים גדר סביב בריכת השחייה, ואז צריך להזיז את הבניין ואז את הגדר והבריכה עצמה.

אם יש לך בריכה בבית

חשוב שתשמור על איזון כימי תקין במי הבריכה. זה ידוע שכמות לכלוך גדולה, המועברת לעיתים קרובות לבריכה לרגלי השחיין, נגרמת על ידי אצות, חיידקים ומזהמים אחרים כמו לכלוך ממיטת העפר, שלעתים קרובות נכנסת לבריכה מתחת לרגלי השחיין. במי בריכה הוכח כי חומצה הידרוכלורית מסירה אצות מהרצפות והקירות של הבריכות, ובכך מורידה את ערך ה- pH המזיק. למעשה, כאשר מוסיפים אותם למי הבריכה, חומצות הידרוכלור יכולות לסייע בהוצאת אצות עיקשות מתחתית וקיר הבריכה, ולעתים קרובות מסננות את האצות ביעילות מהבריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן