בניית בריכות שחייה פרטיות

בריכת שחייה פרטית חייבת להיות ללא דופי, ובריכות השחיה ספיר ומערכות הבריאות מחויבות לאיכות ללא פשרות. SapIR Sw היא אחת החברות המובילות בענף המייבאת ומתקינה בריכות שחייה לבריכות שחייה פרטיות ומסחריות וכן לבריכות שחייה ציבוריות.

החומרים המשמשים להקמת בריכה פרטית חייבים להיות בבנייה ועמידים במים

החומר לבניית בריכת השחייה הפרטית ובריכת ההנעה בספיר סוו תוכנן, נבנה ומציית בכדי להקל על ריקון וניקוי, ויש לתפעל ולתחזק אותו כנקי והיגייני בכל עת. יש לתכנן כיור עצמו כך שניתן יהיה לרוקן אותו, לנקותו ולחטא אותו.

בריכת השחייה מצוידת במשאבה לשמירה על זרימת מים לזרימה בבריכת שחייה מסוג זה

כך שכל המים שנלקחו מבריכת השחייה הובהרו וחוטאו לפני החזרתם. יש להפיץ את ניקוז הבריכה הפרטית באופן שמבטלים תנאים מעצבנים, לא בריאים ולא היגייניים, ללא קשר לשאלה אם הבריכה ממוקמת במקום או לא, באמצעות בור מסונן חול או אמצעי אחר.

על בעל הקרקע לפנות למשרד לתקנות הבנייה בבקשה לשינוי או הרחבה של בריכת השכשוך

והיזם שעתיד להקים את בריכת השחייה חייב להגיש בקשה לעיר גרדנר. איש אינו רשאי לבנות, להתקין, לתחזק או לבנות או לתחזק בדרך אחרת בריכה פרטית מבלי לקבל אישור מראש ממשרד הבנייה והפיקוח. הקמה או הקמה של בריכת שחייה פרטית קבועה ותחזוקה, שינוי או הרחבה שלה, כמו גם הקמה או אחזקה של בריכות שחייה.

להקמה ותחזוקה של בריכת שחייה פרטית, יש לציין היתר עירוני ולוח שכר טרחה בתקנות הבנייה והפיקוח בעיר. זה משמש לחישוב ההיתר הדרוש, אגרות ועלויות אחרות.

אטלס מעריך כי בריכה מקורה, כולל עלות מבנה הבריכה, עולה בין $ 165,000 ל- 200,000 $, ואילו בריכה חיצונית עולה 250,500 $.

בניית בריכה מקורה עולה פי שניים או שלושה מאשר בריכה בחצר האחורית הרגילה

אך יש לזכור שרוב בעלי הבית מוציאים מחצית מעלות השלמת פרויקט הבריכה שלהם. אם אתם מתכננים לבנות בריכה על הנכס שלכם, וודאו שאתם מבינים את יסודות הבנייה ואת המאמץ הנדרש. אגני קומת קרקע כפופים לתכניות בנייה ופיתוח, לכן עליכם להגיש בקשה להיתר בניה ולקבל היתר לפני תחילת הבנייה.

בריכת שחייה שאינה פרטית ומופעלת כמתקן ציבורי

לרבות בריכת שחייה שאינה בריכת שחייה פרטית, נופלת לקבוצת התפוסה בקבוצה A. היתר בנייה נדרש להקמת בריכת שחייה מקורה בהתאם לסעיף 421 (2). בריכת שחייה נחשבת "בריכה חיצונית" על פי סיווג התפוסה של האסיפה הכללית של סיווג התפוסה "A" או "B" והיא נושא להיתר בנייה וכן תוכנית בנייה ופיתוח של פרויקט בריכת שחייה. . הגדרה זו כוללת כל בניין, מבנה או מכשיר שנבנה או משמש בשילוב עם בריכת שחייה פרטית. בריכה פרטית היא "מבנה פרטי" המכיל לחלוטין את הבריכה הפרטית ומוקף מכל ארבעת הצדדים בדפנות מבנה זה.

בריכת שחייה מסוג זה יכולה להיות מוקפת בגדר המספקת מחסום רצוף בחצר בה נמצאת בריכת השחייה

לנקודת אפס (המכונה גם "כניסה לחוף" או "בריכת שחייה") יש שפה היורדת מהסיפון למים, אשר הולכת ומעמיקה עם כל צעד, כמו חוף טבעי. בריכות השחייה מוקפות לחלוטין והגישה אליהן חסומה על ידי מבנים אחרים כמו גדרות, קירות, שערים או מחסומים אחרים.

העומק של בריכת השחייה תלוי אם

היא פתוחה לציבור או באופן בלעדי לשימוש פרטי. כל אדם שבונה בריכת שחייה פרטית כמורשה בחוזה זה, חייב לעמוד בדרישות התקנה לבנייה. עומק ורוחב בריכת מגורים פרטית או בריכה פרטית אחרת הם תנאי מוקדם לקבלת היתר בנייה. כל מתקני החשמל המותקנים או משמשים בקשר לבריכות שחייה פרטיות או לבנייני מגורים חייבים לציית לחוק החשמל העירוני ומסופקים על ידי העיר מחוז נסאו ו / או המחלקה להגנת הסביבה של מדינת ניו יורק.

אסור לחשמל המובל על ידי מוליכים חשמליים לחצות את גבול הנכס הפרטי עליו נמצאת הבריכה

אין לאתר בריכת שחייה בשטח פתוח, וכן אין לבנות, להקים, להתקין או לתחזק בריכת שחייה כזו בחצר הקדמית של נכס כזה. כל בריכת שחייה או בריכת שכשוך בבריכה זו או כל בריכה בנכס פרטי חייבת לסגור לחלוטין את הנכס כולו, למעט חלק קטן ממנו בין הקירות המעוממים, ואין לחצות מוליך חשמל או חלק כלשהו בבריכה הפרטית. , לאחור או לאחור, בגנים הצדדיים או באזורים אחרים בתוך בריכות שחייה ציבוריות או בנייני מגורים פרטיים או צמודים להם. בריכת שחייה או בריכה בנפח של יותר מ -1,000 מטרים מעוקבים של מים, כמו בריכת שחייה ו / או שכשוך לילדים או למבוגרים, אינה רק בנויה ומותקנת, אלא גם נבנית ומתוחזקת בתוך חצר אחת או חצר אחורית, אך גם בשתי חצרות אחוריות או יותר של בית מגורים פרטי או בניין מגורים. אסור לבנות או להתקין בריכה כזו בחזית קדמית או בחצר האחורית בשום רכוש שאינו בית ציבורי או בניין או בשטח של כל נכס או מגרש אחר; כמו כן, הוא אינו יכול להימצא בתוך דונם אחד או שניים מבניין דירות, מתחם מגורים או מגורים או נכס אחר שנמצא בנכס ציבורי או צמוד לו בתוך דונם אחד או פחות.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן