בניית בריכות שחייה

אולי חלמתם לבנות בריכת שחייה מעל הקרקע כבר הרבה זמן, אך בדיוק למדתם שיש סוגים שונים של בריכות שחייה. שקול התקנה של בריכה תת רצפית או אגן עם אגן רדוד ואגן עמוק באמצע.

הקמת בסיס הבריכה

היא השלב המכריע המשפיע על חיי בריכת השחייה. בגינון נוף יש לנו את הניסיון בבניית בריכות שחייה ואז אנו מספקים את החומרה המחברת את כל החצר. בריכות שלווה ידאגו להקמת בריכות שחייה עבורכם ואנחנו נדאג לכל היבטי הקמתן, החל מתכנון ובנייה וכלה בהתקנה ותחזוקה. שיתוף הפעולה עם חברת בניית הבריכות שלנו עוזר לכם להימנע מכל התהליך הזה מתיש. ברגע שייקבעו העיצוב והמיקום של בריכת השחייה שהוקמה, יחפרו את האזור להכנת הבנייה. החפירה מתחילה בפינוי הקרקע שמתחת ובהתקנת חיזוקי הפלדה שיתמכו באגן החדש. כאן, ניתן היה להשתמש באבנים ובשקיות חול ליצירת הקירות, והמלט יעזור לשמור על הבריכות במקום על ידי תמיכה בלחץ המים. על ידי קפיצה של קרקעית בריכה והבאת קרקעית מהצד לעומק רדוד יותר, ניתן ליצור עומק באמצע.

ניתן לבנות בריכה על הקרקע

או שהיא יכולה לשקוע בשטח שמסביב והיא תיבנה במבנה עצמאי. ניתן למצוא בריכה בסוגים רבים ושונים של בריכות, כמו למשל בריכות בגדלים וצורות שונות. ניתן לבנות אותם על הקרקע עם בריכת מי תהום או שהם יכולים להיבנות עם מבנה עצמאי או עם בניית אגן תת קרקעי. הבריכות נבנות לרוב בפיקוח השלטון המקומי בצורת בניינים עצמאיים.

בריכה מקורה היא השקעה טובה אם ברצונך להימנע מצורך לשחות כל השנה. בריכות יצירתיות יעזרו לכם אם אתם מוכנים להשקיע בבריכת שחייה, וגם יעזרו לכם לבנות בריכה לבית, לעסק או אפילו למשפחה שלכם.

זה עוזר לך להשיג את המטרות שלך בבניית בריכת מי תהום גם במצבים קשים

אתה יכול לנהל ולהגדיל את גודל הבריכה שלך ואת עומק הבריכה כדי להבטיח שהיא בולטת מהקהל. בניגוד לבריכות אחרות מעל הקרקע, ניתן לבנות מחדש, למודרן או להגדיל את בריכת הבטון הקיימת שלכם.

יתרון עיקרי שיש לבריכות טבעיות על פני בריכות כלור

הוא שלא נדרשת התארכות נוספת, מה שיהיה הרבה יותר יקר ממה שמספקת בריכה מעל הקרקע המקובלת. זכרו שרוב בעלי הבית ישקיעו כ -1,000 עד 2,500 דולר בעלויות בריכה כדי להשלים את פרויקט הבריכה שלהם, אך עבור כל מי שרוצה לנסות לבנות בריכת שחייה ביו, העלות נמוכה בהרבה. השלמת אגן מקשה אחת הינה ללא תחזוקה, ואילו יש לצבוע מחדש את אגן הבטון ולצבוע מחדש כל 10-15 שנים, ולצבוע מחדש את אוניית האגן כל 5-10 שנים בממוצע.

בריכת פיברגלס יוקרתית עשויה לעלות יותר מבריכת בטון ללא עצמות, ועוד יותר עבור בריכת שחייה ביו.

שנית

עליכם להבין היטב כיצד אתם רוצים לעבוד ברצפה – עד לבניית בריכת שחייה. אם אתם מחפשים בדיוק את מה שאתם מחפשים, כמו למשל היכולת לחמם את הבריכה, אז אתם זקוקים לבריכת שחייה טבעית הבנויה מחומרים טבעיים כמו דשא, עצים ומשאבי טבע אחרים.

לפני שתגיש את בקשתך, עליך לערוך מערך תוכניות ומפרטים ממהנדס או אדריכל מורשה ממישיגן ולהגיש אותם לאישור. לאחר סיום הבריכה תתקין כלוב שחייה ומסך שיכסה את הסיפון ויגן עליו מפני האלמנטים.

בבריכות שחייה מבטון יש להקפיד שהקירות יהיו גבוהים באותה מידה

ובאזורי בנייה מסוימים ניתן לבנות את בריכת השחייה מעל או מתחת לפני הקרקע. בריכות בטון עלולות להישבר ולהשתנות, וזה יכול לקרות בבריכות פיברגלס שהותקנו כראוי. לחלופין, תוכלו לעצב את הבריכה בצורה כזו שהיא מוקפת, כידוע, בקיר בטון או במבנה בטון אחר, כמו גדר, באזור המסחרי.

קיר הבטון בתחתית הבריכה בנוי באותו אופן כמו רצפת הבטון

קירות בטון קשים, ולכן יש צורך בקליפת אגן, ורצפת האגן וקירותיהם חייבים להיות בריאים מבנית. על הבריכות להיות מעוצבות ומונחות בצורה כזו שהן בטון, וממוקמות בגובה של לפחות 3.5 מטר מעל פני הקרקע.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן