בניית בריכות

בניית בריכת שחייה מעל הקרקע הייתה אולי החלום שלך כבר זמן רב, אך בנייה היא אחד הדברים הקשים והיקרים ביותר בעולם הבנייה.

קירות הבטון ורצפת בריכת השחייה בנויים באותו אופן כמו רצפת הבטון

המאפיין המיוחד של בריכות בטון הוא אופן יישום הבטון בצורה פנאומטית על צורת הבריכה. כאשר משתמשים באזורים מעורבים של Gunite, לא משתמשים בבטון, ולכן עלינו למצוא פיתרון משלנו לבניית בריכה מעל הקרקע עם קיר בטון.

בריכות בטון עלולות להישבר ולהשתנות

וזה יכול לקרות בבריכות פיברגלס שהותקנו כראוי, ולכן חובה לבצע את התכנונים והבנייה המתאימים. אם אתם מחפשים בניין חדש לבניית בריכה מעל הקרקע או להפוך את הגינה שלכם לספא, אתם זקוקים לצוות שתוכלו לסמוך עליו ולסמוך עליו. אם הבריכה אינה צמודה על הקרקע מצד אחד והיא נתמכת מהצד השני, העומס יכול להיות עצום. מסיבה זו, בריכת שחייה צריכה להיות מתוכננת על ידי אנשים שיכולים לעבוד בעומסים עצומים, לשלוש מעל מדרונות או לעצב אותה בהתאם.
למידע נוסף בנושא של בניית בריכות ניתן להעיף מבט ב-

אם אתה בונה בריכה בקנה מידה גדול

אתה צריך לשלם למפתח חלק קטן ממה שחברת בריכות יכולה להרשות לעצמה. זכרו שרוב בעלי הבית מוציאים כמחצית מעלות הבריכה להשלמת פרויקט הבריכה שלהם. אם אתה בונה את הבריכה שלך, אתה יכול לקנות את החומרים ולהיות שם תוך פחות משבוע ובסופו של דבר לשלם עבור הקבלן.

מכיוון שלבעלי בריכות חדשות יש ציפיות שונות לגבי זמן הקמת הבריכה שלהם, זה יכול להשתנות. בלי קשר, אנו נמשיך לעבוד איתך בכל עיכוב ונמצא דרכים לקדם את הפרויקט שלך בכדי להבטיח שתקבל את הבריכה שלך במהירות האפשרית.

אם אתה רק מתחיל לחשוב על התקנת הבריכה וכמעט מוכן לחתום על הקו המקווקו

עליך לבדוק את סודות בניית הבריכה הבאים לפני שתמשיך הלאה בתהליך זה. לפני שתתחיל לבנות את בריכת השחייה שלך, נפגוש אותך ונשוחח עם הרעיונות שעומדת בראשך לעיצוב בריכת השחייה.

בראש ובראשונה

עליכם להחליט איזה סוג בריכה תרצו ליצור לבריכת ה- DIY שלכם. לפני שתוכלו להחליט על סוג הבריכה שאנו רוצים עבורכם, עליכם להבין מדוע אתם רוצים בריכה ומה לדעתכם, למשל, נחוץ לבניית בריכה מעל הקרקע במקום בריכה תת קרקעית. שנית, הייתי צריך לקבל מושג ברור כיצד אני רוצה לגשת לבניית בריכת שחייה מעל הקרקע.

החפירה מתחילה בפינוי הקרקע מתחת לאגן והכנסת חיזוקי פלדה שיתמכו באגן החדש

צוותים נמצאים במקום כדי לפנות את ההריסות ולמלא את התעלות שנוצרו במהלך תהליך הבנייה לאגן הפלטינה החדש שלנו. השלב הבא בתהליך הבנייה הוא הנחת האריחים לבריכה ולסיפון הבריכה, כמו גם לבריכה עצמה. לאחר מכן הניחו את האריחים על ידי בונה בריכה מוסמך והבריכות מוכנות לשימוש.

זה למעשה השלב שבו צורת הבריכה מתעוררת לחיים ולבסוף אתה מקבל מושג טוב איך הבריכה שלך עשויה להיראות כשסיימת

הדרכה זו הושלמה, תהליך הבנייה של בריכת השחייה הושלם והבריכות מוכנות ליהנות ממנה. ריכזתי סקירה כללית של תהליכי הבנייה בכדי לתת לך מושג למה לצפות בבניית בריכת שחייה חדשה.

במאמר זה נבחן סוגים שונים של בריכות שחייה, אך הנפוצות ביותר הן בריכות עשויות בטון מזוין. אגני הבטון והפיצול הם בין אגני מי התהום הנפוצים ביותר שקיימים בארצות הברית ובאזורים אחרים בעולם מזה שנים רבות.

Rebar שימש גם במשך עשרות שנים בבניית בריכות ומשמש במבני בטון כמו גשרים וגורדי שחקים

כדי לתת לבטון חוזק נוסף. בריכות שחייה בנויות מבטון כחומר, אך היוצא מן הכלל הן בריכות שחייה לבתי ספר, כאן הבריכה בנויה כחלק ממתקן מעל הקרקע. תבניות עץ מיוצרות לרוב עבור החלקים העל-קרקעיים של הבריכה.

ניתן לבנות או לשקוע את הבריכה באדמה וניתן לבנות אותה על מבנים אחרים כמו גשרים, גורדי שחקים, מבנים ומבנים.

ללא תלות בתכנון הבריכה

ניתן לבנות בריכת ICF חסכונית, הכוללת גם בריכה מסדרת Fox Blocks. עם זאת, בריכות סיבים אופטיים מתוחכמים עשויות לעלות יותר מבריכות בטון ללא עצמות. אם אתה חושב שבריכת סיבים אופטיים עשויה להיות בחירה טובה עבורך, עליך לבחון את עיצובי הבריכה שלנו ואפילו לבקש הצעת מחיר לבריכה שלך בחצר האחורית.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן