בניית בריכת שחיה

בניית בריכת שחייה מעל הקרקע הייתה אולי החלום שלך הרבה זמן, אך לא מהסיבות הנכונות.

ב- Scenic Landscapinging

יש לנו את הניסיון והמומחיות לנהל עבורכם את תהליך הבנייה של בריכת השחייה. בניית בריכת שחיית חלומותיכם מצריכה הרבה תכנון, השראה והשראה, כמו גם יכולת לעורר את העיצוב, שלא לדבר על הכמות הנכונה של זמן, כסף, חומרים וגורמים אחרים. עבודה עם בונה בריכות מסייעת להבטיח שכל התהליך לא צריך להיות מתיש. משם, זה רק כמה שבועות, חודשים או אפילו שנים של עבודה מסורה ומסירות.

בוני הבריכות שלנו מתמחים בתכנון ובנייה של אמבטיות לגיליון יריעות ומשלבים את כל החומרים הדרושים כמו בטון

פלדה, זכוכית וחומרים אחרים. המיקוד שלנו כבונה בריכות הוא להציע לכם את התכנון, ההקמה והתחזוקה הבריכותיים הטובים ביותר. אנו רוצים שהלקוחות שלנו יבינו את תהליך בניית הבריכה עליהם תמיד חלמו.

לפני שתגיש את בקשתך

עליך לערוך מערך תוכניות ומפרטים ממהנדס או אדריכל מורשה ממישיגן. אנו כאן כדי לערב אתכם בשלב התכנון של בניית הבריכה הבסיסית ולוודא שאתם ומשפחתכם תקבלו את הקמת הבריכה החדשה המושלמת מהקבלן שלנו. לפני תחילת בניית בריכת השחייה שלך, ניפגש איתך ונדבר איתך על עיצוב הבריכה שבראש שלך. ברגע שייקבע התכנון והמיקום של בריכת השחייה שהוקמה, ייחפר השטח בסמוך להכנת הבנייה. לאחר מילוי הבריכה, היא מוכנה לשימוש לאחר השימוש בכימיקלים הנכונים ובדיקת המים נבדקו. לאחר סיום בניית בריכת השחייה מילאתם את הבריכות במים והבריכות שלכם מוכנות ליהנות ממנה. הדרכה זו הושלמה ואם אתה מעוניין לבנות בריכה חדשה, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתתחיל לבנות בריכה בפלורידה.

מאמר זה יסביר את הגישה שלב אחר שלב לבניית בריכת שחייה מבטון, תוך התחשבות בתנאים החיוניים להקמתה. קירות הבטון ותחתית הבריכות בנויים באותו אופן כמו רצפות הבטון.

נזילות בבריכת שחייה יכולות להיות קשות מאוד לתיקון, ולרוב בוני הבריכות לא יהיה שום עניין לתקן אחת. הדבר יכול לקרות עם בריכות סיבי זכוכית שהותקנו כראוי, אך לבריכות בטון יכולות להיות סדקים ומשמרות.

כיצד ניתן לטפל במים ניתן ללמוד ממומחה העוסק בבניית בטון של בריכות. למידע נוסף על בניית בריכת שחייה (בניגוד לבריכה מעל הקרקע) ואיך לשחות בה בעזרת בונה בריכות.

אחת השאלות הראשונות שיש לקחת בחשבון בעת קביעת בניית בריכת שחייה

היא האם זו צריכה להיות בריכת שחייה מעל הקרקע. כאשר בוני בריכות מתחילים לבנות בריכות, הם עורכים בדיקות אדמה למדידת הרכב האדמה שתיבנה. כמו בכל בריכה תת קרקעית אחרת, ניתן להמיר, להגדיל או למודרן בריכת בטון קיימת. בתוך בריכת הבטון יש גם אפשרויות לחדד את הבריכות, כולל בריכת שחייה. לאחר שהרימון בבריכת Gunite התקשה, זהו זמן טוב לקבוע את הריצוף הטחון.

סדרת בדיקות על ידי הלקוח נחוצה בכדי להבטיח את בטיחות לאורך כל תהליך בניית בריכת השחייה ולהבטיח את בטיחותה ויעילותה של הבריכה מאותה נקודה. אנו ניקח בחשבון גם כמה זמן לוקח לבנות בריכה, על סמך סוג הבריכה שתרצו לבנות.

בריכת שחייה ציבורית קיימת דורשת היתר בנייה, אותו יש להשיג בהתאם לתקנות העיר ומדינת האזור שלכם. בנוסף, נדרשים אישורי בנייה גם למבנים חדשים באתר בריכת שחייה ציבורית ישנה או קיימת באזור, וכן להקמת מבנים חדשים.

אגרת היתר הבנייה לבריכת שחייה תלויה באזור הבריכה ונעה בין 600 ל -2000 דולר

מחיר הבריכה יכול להשתנות מאוד תלוי איפה אתה גר, איזה בונה בריכה תבחר וכמה תכונות אתה רוצה בבריכה שלך. כאמור לעיל, המחיר הסופי לבריכת שחייה מעל הקרקע הוא לרוב כמחצית מעלות הבריכות עצמן. לדוגמא, אם אתם מחפשים בריכה במקום, זה עולה כ- 50,000 $, ואילו בריכה במקום עולה כ- 20,500 $, או כ -10% מעלות הבריכה הכוללת שלכם.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן