בניית בריכת שחייה

בניית בריכת שחייה מעל הקרקע היא דבר שאולי חלמתם עליו זמן רב, אך מעולם לא הייתם צריכים לעשות זאת.

לנו ב- Scenic Landscaping יש ניסיון רב שנים בבניית בריכות שחייה והיינו שם

בניית בריכת שחיית חלומותיכם מצריכה בנייה בהשראה, שלא לדבר על הרבה זמן, מאמץ ומאמץ מצד הקבלן. עבודה עם בונה בריכות מסייעת להבטיח שכל התהליך לא צריך להיות מתיש.

אנו מומחים בבניית בריכות שחייה

המתמחים בתכנון ובניית בריכות שחייה גונית ומשתמשים במגוון חומרים כגון בטון, פלדה, זכוכית, נירוסטה וחומרים אחרים. המיקוד שלנו כבונה בריכות הוא להציע לך את התכנון, ההקמה והתחזוקה הטובים ביותר של הבריכה שלך. אנו רוצים שהלקוחות שלנו יבינו שתוכלו לבנות את הבריכה שתמיד חלמתם עליה, ללא קשר לגודל הבריכה שלכם או לעלות הבנייה. לפני שתגיש את בקשתך, עליך לעבוד עם מהנדס או אדריכל מישיגן – מהנדס או אדריכל מורשה – כדי ליצור תוכניות ומפרטים. אנו עומדים ביסודות בניית הבריכות, כולל שלב התכנון, בכדי להבטיח כי אתה ומשפחתך תקבל את הקמת הבריכה המושלמת מקבלן שלנו. לפני שתתחיל לבנות את בריכת השחייה שלך, נפגוש אותך ונשוחח עם הרעיונות שיש לך בראש לעיצוב בריכת השחייה. ברגע שייקבע התכנון והמיקום של בריכת השחייה שהוקמה, ייחפר השטח בסמוך להכנת הבנייה. לאחר מילוי הבריכה ושימוש בכל הכימיקלים הנכונים והמים נבדקו ליתר ביטחון, הבריכה שלך מוכנה לשימוש. לאחר סיום ההדרכה יש בריכות מלאות במים והבריכות מוכנות ליהנות ממנה. כעת, לאחר סיום תהליך בניית בריכת השחייה שלכם, הבריכות יתמלאו ותוכלו ליהנות מהן. אם אתה מעוניין לבנות בריכה חדשה, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתתחיל לבנות בריכה בפלורידה.

מאמר זה יסביר את הגישה שלב אחר שלב לבניית בריכת שחייה מבטון, תוך התחשבות בכל הדרישות החיוניות להקמתה. קיר הבטון בתחתית הבריכה בנוי באותו אופן כמו רצפת הבטון.

בריכת שחייה דולפת יכולה להיות קשה מאוד לתיקון ולרוב בוני הבריכות לא יהיה שום עניין לתקן. הדבר יכול לקרות עם בריכות פיברגלס שהותקנו כראוי, ובריכות בטון עלולות להישבר ולהשתנות.

תוכלו ללמוד עוד על אופן הטיפול במים כאשר אתם עובדים על בניית בטון של בריכה. למד כיצד לבנות בריכה תת קרקעית (בניגוד לבריכה תת קרקעית) וכיצד לשחות אותה בצורה חסכונית ככל האפשר בעזרת בונה בריכה.

אחת השאלות הראשונות שיש לקחת בחשבון בעת קביעת בניית בריכה

היא האם זו צריכה להיות בריכת שחייה מעל הקרקע. כאשר בוני בריכות מתחילים לבנות בריכות, הם עורכים בדיקות אדמה למדידת הרכב האדמה שתיבנה. כמו בכל בריכה תת קרקעית אחרת, ניתן לבנות מחדש, למודרן או להגדיל בריכת בטון קיימת. ניתן גם להשלים את פנים בריכות הבטון, כולל בריכת שחייה. לאחר שהרימון בבריכת Gunite התקשה, זהו זמן טוב לקבוע את הריצוף הטחון.

סדרת בדיקות מתבצעת על ידי הלקוח על מנת להבטיח בטיחות לאורך כל תהליך בניית בריכת השחייה וכדי להבטיח את בטיחותה ויעילותה של הבריכה מאותה נקודה. אנו ניקח בחשבון גם כמה זמן לוקח לבנות בריכה, על סמך סוג הבריכה שתרצו לבנות.

בריכת שחייה ציבורית קיימת דורשת היתר בנייה

אותו יש להשיג בהתאם לתקנות העיר ומדינת האזור שלכם. במקרה של בריכת שחייה חדשה, היתרי בניה ניתנים על בסיס הסכם בין היזם לבין הבעלים או הבעלים של בריכת שחייה ציבורית קיימת באזור והיתר מהרשות המקומית.

דמי היתר הבנייה לבריכת שחייה תלויים באזור הבריכה ונעים בין 600 ל -2000 דולר

כאמור לעיל, המחיר הסופי של בריכה הוא עד מחצית העלות של הבריכה שלך עצמה. לדוגמא, אם אתה בארצות הברית בה אני גר, בריכה מעל הקרקע עולה כ- 50,000 $, ואילו בריכה מתחת לפני הקרקע יכולה לעלות רק 10,500 $. המחירים לבריכות יכולים להשתנות מאוד בהתאם לבונה הבריכות שתבחרו וכמה תכונות מיוחדות תרצו שיהיו בהן.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן