בנית בריכה

הנה רעיון לבריכת שחייה DIY שתוכלו לבנות כדי להפוך את החצר האחורית שלכם למנת כיבוד עם מעט מאמץ וכמה שעות מזמנכם.

קומה

בריכת שחייה עליונה היא משהו שאולי חלמתם עליו זמן רב, ואם אתם גרים בעיירה קטנה עם הרבה שטח פתוח וכמה דונמים אדמה, אתם יכולים לומר שפגעתם טריפקטה של בריכת DIY. אם אתה רוצה לבנות בריכה פשוטה ויש לך חצר אחורית עם אפס או מעט מכשולים לבנייה, אתה צריך לבחור בריכה גדולה. אתה יכול לבנות בריכות קטנות במחיר נמוך מ- $ 10K או לבנות חפיסות בריכה גדולות עם צורה חופשית במחיר של כ- 25K $. בניית בריכת שחייה תת קרקעית היא פשוטה ככל האפשר, אך זו גם אחת הדרכים העלות ביותר – היעילה ביותר.

אפשר להתקין בריכה שנחפרה ביד בבריכה

שאורכת זמן רב יותר ויקרה יותר, אבל אתם תהיו במצב טוב לבנות בריכה תת קרקעית במקום לבנות אותה בקיץ. בעונה נמוכה בוני הבריכות פחות עסוקים, מה שאומר שזמן ההצעות והמחירים הנמוכים יותר הוא בעונה נמוכה. אולי לבונה יש הצעה מיוחדת אחת או שתיים ואתה יכול לדחות את בניית הבריכה שלך עד להכרזת התעריפים החדשים, וכך לחסוך לך כסף במיקום הטוב ביותר. לא רק שתהליך ההתקנה של בריכות צומחות יהיה מהיר יותר, אלא גם תוכלו לבנות אותן בקלות עבור חלק קטן מהעלות של סיפון בריכה עם צורה חופשית ($ 1,500-2,000) ובריכה קטנה יותר עבור פחות מ -10 $, לעומת את 25,000-30,000 $ לבריכה תת קרקעית.

עם זאת

בניית בריכה אינה פרויקט קל ודורשת תכנון מדוקדק וכסף רב בכדי לבצע את העבודה כראוי. התקנת בריכת DIY היא עבודה קשה אך לא קשה ומגיע לכם שיהיה לכם בריכת DIY טובה לסיים נכון. לפני שאתה מתכנן לבנות את הבריכה שלך על הנכס שלך, ודא שאתה מבין את יסודות הבנייה ואת המאמץ הנדרש. זהו צעד מכריע וכאשר עבודתך הושלמה, אתה יכול לומר שבנית אקוויפר משלך.

לפני שאתה מחפש קבלן, עליך לוודא שאתה מסוגל לבנות בריכה על הנכס שלך. אין פיתרון יחיד בגודל מתאים לבניית בריכה או גג מעל הקרקע. יזם יכול לעזור לכם לבחור את היזם המתאים לפרויקט שלכם על פי התקציב שלכם וצרכי הבידור שלכם.

לפני שבריכות וספא פלטינום יוכלו לבנות את הבריכה שלך

תחילה עליך לאשר אותה באזור מגוריך. בשלב זה בתהליך זה, אתה באמת מתחיל לראות את הבריכה מתעוררת לחיים והחור בחצר האחורית שלך מתחיל להיראות כמו בריכת שחייה. לאחר בניית הבריכות, תחשב עלויות חוזרות שתצטרך לשלם כדי לשמור על הבריכות והיפות של הבריכות שלך.

עלות הציוד הבסיסי משתנה בהתאם לגודל, צורה וסוג הבריכה שתבחרו. העלות הכוללת משתנה בהתאם למספר האביזרים האחרים שתוסיף לערכת הבריכה שלך.

אם תחליט להוסיף סיפון לבריכה בקומת הקרקע, הדבר יגדיל את עלויות ההתקנה, אך זה יעלה את ערך הנכס ולא יעלה את עלויות ההתקנה בטווח הארוך.

העלות של בניית בריכה בחצר האחורית שלך יכולה להיות גבוהה בגלל הצעדים שנכנסים לבניין. זכרו שרוב בעלי הבית ישקיעו כמחצית מעלות הבריכה להשלמת פרויקט הבריכה שלהם.

בריכה חיצונית עולה 10,000 דולר ומעלה אם קונים אותה מחברת בריכות מקצועית

בריכה בקומת הקרקע יכולה לעלות עד 50,000 $ אם היא בגודל זהה לבריכת החצר האחורית, אך גדולה בהרבה מבריכת החצר האחורית של בית השכן. עלויות העבודה בבניית בריכה גדלות עם גודל הבניין ומספר הצעדים שעליך לעבור כדי להתקין ולתחזק אותה. בריכות קרקעיות עולות בין 1500 ל -2,200 דולר לבניין דו קומתי וכ -3,400 דולר לבניין דירות.

בריכה מקורה עולה בין $ 20,000 ל 100,000 $ אם כבר יש לכם בריכה חיצונית בגינה שלכם או בריכה בקומה השנייה של ביתכם או במרתף של בניין.

בריכת פיברגלס יוקרתית עשויה לעלות יותר מבריכת בטון ללא עצמות

ובריכה מעל הקרקע היא הרבה יותר זולה. ללא קשר לעיצוב הבריכה שלכם, ניתן לבנות בריכת ICF חסכונית (כולל בריכת Fox Block) בפחות מ -20,000 דולר. אתה יכול לבנות כיור עם בסיס בטון, שכבת בטון או אפילו שכבת פלדה עבור הרבה פחות. ניתן להפוך בריכה זולה לבריאה שנראית יקרה מאוד, אך תוכלו לעשות זאת אם תרצו.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן