בנית בריכה

אם אתם מתכננים לבנות בריכה פשוטה ולהקים חצר אחורית עם אפס או מעט מכשולי בנייה, עליכם לומר שפגשתם את הטריפקטה לבריכת DIY שעשויים לחלום עליה זמן רב. להלן מספר רעיונות לבריכת שחייה DIY שתוכלו לבנות כדי להפוך את הגינה שלכם למינון של כיבוד. בניית בריכת שחייה מעל הקרקע היא אחד הדברים שאולי חלמתם עליהם הכי הרבה זמן, במיוחד אם אתם גרים באזור עם הרבה שטח פתוח ומים בחצר האחורית.

תלוי בעלויות הרכישה של הבריכה יש לכם הזדמנות להרוויח הרבה כסף לפני הבנייה בנכס שלכם

אתה יכול לבנות בריכה קטנה מתחת ל -10,000 דולר, או אפילו לשבור אותה על ידי בניית מרפסת בריכה גדולה עם צורה חופשית במחיר של 25,000 דולר. אם תחליט לעבור לבריכה גדולה יותר ולחסוך קצת כסף, אתה נמצא במצב טוב לבנות את הבריכה שלך לפני הכרזת התעריפים החדשים. אולי לבנאי יש שתי הצעות מיוחדות – לחנות או אולי תקבל זמן מיוחד – רק לבריכה קטנה יותר או לסיפון קטן יותר, אבל מה שלא יהיה, זה שווה את זה.

אם תחליט לבנות בריכה, הנה כמה טיפים וטריקים לבניית הבריכות הטובה ביותר באזור שלך. לפני שאתה מחפש קבלן, עליך לוודא שאתה יכול לבנות את הבריכה על הנכס שלך.

אם תחליט להוסיף סיפון לבריכה בקומת הקרקע

זה יוסיף ערך רב יותר לנכס שלך, אך יגדיל את עלויות ההתקנה וגם את העלות הכוללת של הבריכה. העלות של ערכת בריכות בסיסית עשויה להשתנות בהתאם לגודל, צורה וסוג הבריכה שנבחרה. עליך לספק רשימה של כל הבריכות שיש לבנות, וכן את העלות המשוערת של בניית כל אחת מהבריכות הללו. העלות הכוללת עשויה להשתנות גם בהתאם למספר האביזרים הנוספים שמתווספים לסט הבריכה.

ניתן לבנות בריכה תת קרקעית במקום לבנות אחת בקיץ

כך שהתקנת הבריכה לא רק מהירה יותר, אלא שאגן מי התהום יהיה הרבה יותר זול. בוני הבריכות פחות עסוקים בעונה החולפת, מה שאומר שבניית הבריכה זמינה בזמן להצעות ומחירים נמוכים יותר מחוץ לעונה. קחו בחשבון שרוב בעלי הבית מוציאים כמחצית מעלות הבריכה שלהם על השלמת פרויקט בריכת השחייה שלהם. אם אתה נראה יקר מאוד, אתה תמיד יכול להפוך אותה לבריכת שחייה זולה יותר עבור חלק קטן מהעלות של בריכת שחייה רגילה.

פרויקט DIY לבריכה תת רצפתית יכול לחסוך לכם בין 6,000 $ ל 10,000 $ עלויות לבריכה רגילה ואף יותר בעונה נמוכה.

אם מדובר בעבודה רבה

בהחלט הייתי בודק את האפשרות לבנות בריכה משלך, אך ישנם ערכות בנייה רבות שתוכלו להרכיב שבדרך כלל אינן נחשבות לפרויקטים של DIY. כמה רעיונות לבריכות DIY הם זולים יותר מאחרים וחלקם טובים יותר מאשר אם הקמתם את הבריכה שלכם על ידי חברה מקצועית. כל אלה הן אופציות נהדרות עבור אלה מאיתנו שיש להם חברות מקצועיות שבונות בריכות שחייה.

בריכה מקורה עולה בין $ 20,000 ל 100,000 $, במיוחד אם כבר יש לכם בריכה למשפחה של 4 נפשות או אפילו בריכה גדולה יותר בביתכם. עלויות העבודה לבניית הבריכה גדלות והעלויות לתפעול ותחזוקת הבריכה גדלות עם כל שנה.

בריכה חיצונית עולה 10,000 דולר ומעלה אם קונים אותה מחברת בריכות מקצועית. בריכת סיבים אופטיים יוקרתית עשויה לעלות יותר מבריכת בטון ללא עצם. בריכה עגולה עולה בין 5,500 ל -7,600 דולר, או 1,200 עד 2,300 דולר למ"ר.

אפשר להתקין בריכה חופרת ביד

שלוקחת יותר זמן והיא יקרה יותר, אך אפשרית. אם אתם מה שאתם מחפשים – היכולת לחמם את הבריכה שלכם – עליכם לבנות בריכת שחייה טבעית. מכיוון שאזורי הבריכה נרטבים ללא הרף, השימוש בקוטלי פטריות או קוטלי עשבים מבטיח כי לא צמחים צמחים העלולים לפגוע בבריכות.

עם זאת

בניית בריכה אינה פרויקט קל – היא דורשת תכנון קפדני והרבה כסף בכדי לבצע את העבודה כראוי. התקנת בריכת DIY היא עבודה קשה, אך לא קשה, ומגיע לכם שתהיה לכם בריכת DIY טובה אם תעשו זאת נכון! זהו צעד מכריע. אז לפני שאתם מתכננים לבנות בריכה משלכם, וודאו שאתם מבינים את יסודות בניית הבריכה ואת המאמץ הנדרש. לאחר סיום עבודתך, אתה יכול להיות בטוח שבנית בריכה על הנכס שלך.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן