בריכה אקולוגית

אם צפית באחד מהסרטונים של בריכות טבעיות ביוטיוב או בתמונות שלהם שמסתובבות באינטרנט, כנראה שיש לך מושג מה הם, אבל בוא נצלול עמוק יותר. בריכות טבעיות הן בריכת שחייה טבעית, והן אינן רק בריכה עם מים באוקיינוס.

אם אין לך את המשאבים להפוך את הבריכה שלך לבריכת שחייה טבעית

אתה יכול להסתמך על צמחים שמפחיתים את הצורך בכלור ובכימיקלים כבדים אחרים. בריכות טבעיות נראות יותר כמו בריכה בחצר האחורית או בית גידול טבעי, בעוד שלבריכות מסורתיות לרוב יש צבע כחול קריר ומראה מעשה ידי אדם. אם אתה רוצה להיראות כמו בריכה מסורתית, עשה מה שאתה רוצה לעשות אם אתה רוצה בריכה נקייה עם מראה טבעי, ולא "מלאכותית". אולי שמעתם על "בריכות נקיות" שמשתלבות בנוף ומזכירות גינה, בריכה או אפילו בריכה בחלק האחורי של הבית או בחצר האחורית שלכם.

הם גם לא דורשים הרבה תחזוקה ומתנהגים יותר כמו בריכה טבעית שמסננת מים עם צמחי מים.

עלויות האחזקה של בריכה טבעית הן למעשה נמוכות בהרבה ממה שחשבתם, מכיוון שתקבלו הרבה פחות מים ואיכות מים גבוהה בהרבה מאשר בבריכה קונבנציונאלית.

בריכת שחייה טבעית מצריכה תחזוקה שונה מאשר בריכת כלור

אך העלות הכוללת זהה. בריכות טבעיות יקרות יותר לבנייה מאשר בריכות קונבנציונליות ודורשות תחזוקה רבה יותר, ולאחר שילובן יש עלויות אחזקה שוטפות. העלויות השנתיות של אחזקת בריכה טבעית נמוכות מאלו של בריכת שחייה מסורתית, שכן בריכות טבעיות מתחזקות את עצמן ללא ציוד, כימיקלים או חומרי ניקוי מסורתיים. אם אתה משתמש במעצב, בריכת שחייה טבעית עולה בערך כמו בריכת שחייה מסורתית, על פי HouseLogic.

עלויות האחזקה של אמבטיה טבעית גבוהות כמעט כמו של אמבט כלור

אך הטיפול הנדרש להם שונה לחלוטין. זה כרוך בשמירה על איזון עדין בין הבריכה לנוף שמסביב. כמו בריכת שחייה, בריכה טבעית עלולה להוות סיכון בטיחותי פוטנציאלי ולהיות כפופה לתקנות העירוניות. כמו בריכות אחרות, גם בריכות טבעיות ידרשו גדר בטיחות העומדת בתקנים מקומיים.

בדרך כלל מטפלים בבריכות שחייה מסורתיות על מנת להבטיח מים ללא פתוגן

אך עדיין עליכם לשמור על מסנן איזון מים. בריכות טבעיות אינן משתמשות בכלור, כך שברגע שבעיות המסנן נפתרות, בריכה טבעית היא ללא ספק בטוחה יותר מבריכה קונבנציונאלית עם מסנן כלור ומערכת מים.

ניתן לעצב את רוב הבריכות הטבעיות במגוון סגנונות

ואפילו ניתן להמיר בריכה קיימת לבריכה טבעית. התחזוקה שונה במקצת מבריכת שחייה מסורתית, שכן בריכות שחיה טבעיות אינן משתמשות בציוד מסורתי מעל הקרקע, אך היתרון הוא היכולת לשחות במים נקיים באמת, שהם כמובן מראה אורגני וטבעי לבריכת שחייה יפה. מכיוון שבריכות טבעיות אינן משתמשות בכימיקלים מעטים או ללא חומרים, אינכם זקוקים למצב שינה כמו בבריכות מסורתיות, כך שאתם באמת שוחים במים נקיים.

זכרו שרוב בריכות השחייה הן בריכות כלור ולא כל בוני הבריכות מתמחות במערכות אורגניות

יתרון מרכזי שיש לבריכות טבעיות על פני בריכות כלור הוא שהן אינן דורשות תחזוקת נוף נוספת, הדורשת פחות תחזוקה מבריכה מעל הקרקע המסורתית, מכיוון שניתן להפוך אותה לבריכה ידידותית לסביבה בהרמוניה עם הסביבה. הסביבה הנדרשת כדי להפחית את השימוש בכימיקלים ומשאבות ליצירת בריכה ידידותית לסביבה ההרמונית עם הסביבה שלך היא Pool Proof, המתווספת לבריכה או לג'קוזי פעם אחת לבדיקה שנתית ולאחריה. יתרון גדול נוסף של בריכה טבעית מעל בריכה עם כלור הוא היכולת להימנע מלדרוש גינון נוסף, אם כי היא דורשת קצת יותר עבודה ממה שאתה יכול לעשות בבריכה מסורתית מעל השטח.

אזור התחדשות טבעית לבריכה יוצר מערכת אקולוגית קטנה בגינה שלך שיכולה להשתנות באופן טבעי לאורך זמן

ונוף שממוקד בטבע הוא הדרך המושלמת לתת לבריכה הקיימת שלך גימור ירוק יותר. בריכות טבעיות יוצרות בתי גידול טבעיים לבעלי חיים ומספר הדגימות השונות החיים בבריכות משתנה משנה לשנה בשל אופי הסביבה ומגוון מיני הצמחים ובעלי החיים החיים בה.

הכנסת דגים לבריכה

היא מושג מפתה מאוד, מכיוון שהיא מוסיפה מימד חדש לחלוטין למערכת האקולוגית ולחווית הרחצה. הכנסת דגים לבריכה שלך יכולה להיות רעיון מפתה מאוד ותוספת נהדרת לכל עיצוב בריכה, במיוחד כזה עם אזור התחדשות טבעי שמוסיף מימד חדש לגמרי למערכת האקולוגית שלך, כמו גם לחווית השחייה שלך. הכנסת דגים לבריכה יכולה להיות גם מושג מפתה מאוד, עם קונספט וחוויה חדשים לגמרי עבור מעצב הבריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן