בריכה ביתית

בעלות על בריכת שחייה היא אחת הדרכים המתגמלות ביותר ליהנות מהשמש בבית, וכאשר בריכות השחייה הציבוריות סגורות, תוכלו לשמוח שיש לכם בריכה בחצר האחורית. בין אם אתם מחפשים בריכה קבועה או עונתית לחניה, בריכה מעל הקרקע היא אלטרנטיבה משתלמת לבריכה תת קרקעית, במיוחד למי שרוצה לשחות בסוף חופשת הקיץ או בחודשי החורף.

בנוסף

החומרים לבריכה מעל הקרקע הם מגוונים מאוד וזולים בהרבה מאלה שבאתר ונכתבו והודבקו בתוכנית התחזוקה של הבריכה. שימוש בתוכנית תחזוקת בריכה כמו זו שלהלן תעזור לך להפיק את המרב מהבריכה שלך תוך צמצום תחזוקה מינימאלית. הם לא רק יפקחו עין על התחזוקה הבסיסית, אלא גם מתכננים את סגירת הבריכה ותחזוקתה מחוץ לעונה והזמנת הבריכה.

אם אתה אוהב את הרעיון של בריכת פיברגלס, תן לנו לראות אם עיצוב הבריכה הזה יעבוד בסביבת בריכה מקורה. אם אין לך מספיק אנשים, קפץ על גוף גוף בזמן שאתה מנסה ליצור בריכת גלים בחצר האחורית לילדים שלך.

בריכות תחתונות מגיעות בכל הצורות והגדלים

אז וודאו שהחצר האחורית שלכם גדולה מספיק כדי להכיל את סוג בריכת השחייה שתרצו לקנות. אם אתה קונה בריכה משלך או מוסיף בריכה בגינה, שאל את עצמך את השאלות הבאות כדי לוודא שיש לך את הכיסוי הנכון לבריכה. אנו גם נותנים לכם כמה טיפים נבונים שכדאי לזכור כשמחפשים בריכת שחייה בכל גודל לגינה שלכם. לא משנה מה תבחרו, אל תשכחו לתרגל בטיחות בבריכה ולתרגל בטיחות בשחייה עם המשפחה והחברים בתדירות האפשרית במהלך חודשי הקיץ.

זכור גם כי ישנם סיכונים ומפעילי הבריכות מוזמנים לחלוק מידע על הסיכונים עם לקוחותיהם והציבור.

אם אתה מגלה מכסה ניקוז פגום או חסר

שאל את מפעיל הבריכה שלך אם ציוד הבריכה תקין. עליכם לבדוק גם את החוקים הפדרליים והמקומיים בנוגע לנגישות במקרה של הגברת תקנות האבטחה. אם ידוע לך על נזילה באספקת המים של הבריכה שעשויה להשפיע מאוחר יותר על פילטרים, משאבות או תנורי חימום בבריכה, עליך להעריך את הנזק על ידי מומחה. עבור רוכשי VA המעוניינים לרכוש בריכה חיצונית משלהם, וודאו כי כל נהלי הבריכה והספא תואמים לחוק בטיחות הרחצה והספא. בנוסף, רוב הבריכות ממוקמות על קרקע פרטית, מה שמקשה על התחזוקה.

לא משנה באיזה סוג בריכה תבחרו

זכרו כי בטיחות היא מכרעת וביטחון חייב להיות מכריע. דוגמאות לשכבות אלה כוללות התקנת מחסום פיזי או אזעקה בבריכה, מעקב צמוד אחר ילדים, הקפדה על כך שכל בני הבית מכירים את יסודות השחייה ובטיחות הבריכה, וכי כל משתמשי הבריכה יכולים לשחות על פי החוקים והמדיניות של החצר האחורית. בריכה, הכנסת ובדיקת כללי הבריכה והיערכות לקראת חירום. התקן מחסום בטיחות, וודא שאתה מכיר החייאה לב ריאה בסיסית (החייאה) ולעולם אל תיתן לילדים לשחות ללא השגחה.

גם אם אינכם בבריכה, עליכם להסתכל על בריכות שכניכם, כולל בריכות הילדים. ילד יכול להיעדר עד 24 שעות, גם כשהוא לא בבריכה או במים.

כדי להבטיח שהבריכה שלך תישאר נקייה גם כשחומר החיטוי נגמר, הוסף זעזוע לבריכה. לאגנים התחתונים אין ניקוז, אבל אתה יכול להשיג את אותו טיהור מים עם ואקום בריכה ידני.

אם אתה לא רוצה להתמודד עם עלויות הבנייה של בריכה מעל הקרקע או שפשוט אין לך מקום לזה, ואז בריכה תת קרקעית היא חלופה מתאימה. קל להתקנה, שלא לדבר על זול ונוח יותר מאשר מסורתי בריכת שחייה עם משאבת בריכה וניקוז.

לפי יועץ הבית

העלות הממוצעת של בריכת שחייה מעל הקרקע היא כ -51,500 דולר. העלות הממוצעת של בריכות מעל הקרקע נמוכה יותר, המתבטאת בקצה התחתון של העלות טווח לבריכות, בעוד שהגבוהה משקפת את רוב הבריכות התת קרקעיות. אם אתה רוצה לדעת את הקוס ts, אנא קרא את מדריך העלויות שלנו לאגני מי תהום. במחירים של 200 עד 6,000 דולר, בריכות מעל הקרקע יקרות בהרבה מקבילותיהן התת קרקעיות.

גדר בריכה בפלורידה היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בכדי לשמור על כושר הבריכה שלך כל השנה. בעוד שסגירת הבריכות מעלה משמעותית את עלות הבריכה, הן מבטיחות תנאי רחצה מושלמים בכל ימות השנה.

מתחמים מוגנים מסננים את השמש ועוזרים לכם ולמשפחתכם ליהנות מהבריכה מבלי לדאוג לקרינת UV או נזק לעור

למרות שיש גדלים רבים של בריכות, עליך להבין היטב איזה סוג גודל הבריכה שלך עשוי להיות ואילו תנאים היא זקוקה לה. לכן חשוב לבחון את כל האפשרויות שבריכת שחייה יכולה להציע ואז לקבוע משם את הגודל המתאים לגינה שלך. למרות שאנו מתמחים בהתקנת בריכות סיבים אופטיים בארצות הברית, ניתן להשתמש בכל שלושת סוגי הבריכות ליישומי בריכה מקורה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן