בריכה לגינה

בריכת הגן של דניס ודניאל מקלונג החלה כשקנו בית מעוקל במסה, אריזונה, בשנת 2009. זה היה מקום מושלם לתרגל את התנופה האחורית שלו ולהצטנן מהשמש החמה של אריזונה כשהוא טבל הראשון שלו בבריכה בגיל 16.

אבל בחמש השנים האחרונות החיים של מקלונגס השתנו

והוא משך את תשומת ליבם של מתנדבים מקומיים וגננות סטודנטים שעזרו לו לבנות עוד עשרות מערכות בריכות גינה סביב פיניקס. הם הפכו את הבריכה שלהם למה הם מכנים "בריכת הגן", והיא אחת הבריכות הפופולריות ביותר באריזונה. המכללה לחקלאות ומשאבים טבעיים של אוניברסיטת אריזונה ביקרה בגן הבריכה מספר פעמים בכדי ללמוד את העיצוב הסימביוטי שלה והתרגשה מהרעיון לבנות עוד עשרות בפניקס ומחוצה לה.

עיין בערוץ היוטיוב Garden Pool וראה מאחורי הקלעים מה נבנה בבניין

כדי ליצור גן לעולם. הגיליון השני פורסם זה עתה, ויש לנו לי nk להדרכת וידאו #, אז בדוק את זה. אנו מפרסמים גם מהדורה חדשה של המגזין "גן גן" של אוניברסיטת אריזונה, המכללה לחקלאות ומשאבי טבע, הכוללת קישור להדרכות הווידאו המקושרות שלנו.

המשרד הבינלאומי הראשון של Garden Pool נפתח ב- IICA בטרינידד בתחילת אוקטובר

ואנחנו עובדים עם המכון הבינלאומי לחקלאות טרופית ומשאבים טבעיים (IICANR) בטרינידד וטובגו ועובדים על הצעת שותפות ל מִצְרַיִם. מק'קלונג רוצה לבנות בריכות גן בהאיטי, אפריקה, דרום אמריקה ובעולם כולו ולהפוך בסופו של דבר לולאה סגורה. אנו רוצים לעזור לבנות יותר מהם ולהפוך לולאה סגורה, ושותפנו עם מספר ארגונים אחרים, כולל משרד החקלאות האמריקני (USDA) והבנק העולמי. בנוסף לפרויקטים שמבוצעת בריכת גן אנו עובדים גם בשטח ואוספים נתונים על התשואות, התפוקה והעלויות של חוות.

העמותה רוזנגרטןבאד תמשיך לקבל הוראות ועדכונים ותודיע על כך לחבריה

לכל המילים והמונחים המשמשים בתקנון יש משמעות זהה לאלה המוגדרים כאן, אלא שההקשר בו הם משמשים דורש פרשנות שונה. מטרת הכללים והתקנות המפורטים כאן היא להגן ולהועיל לכל חברי ואורחי הבריכה.

הנכס נמצא בבעלות ומנוהלת על ידי אגודת רוזנגרטן והוא מסווג כבריכה במובן SS 279.2 לפרק זה

ישנן מספר חברות ניקיון בריכות באמבט גן הוורדים שמוכרות מנקי בריכות וכן הלאה. הם מסייעים בתכנון בריכות גן, מספקים גישה לזרעים בחינם, מציעים קורסים מקוונים, יוצרים מערכות לעיקור מים המופעלים באמצעות שמש וכו '.

באביב האחרון

בריכת גן התחברה למרחצאות טבעיים ללא גבולות ונסעה להאיטי לבנות בריכת גן. למעשה, בנינו תריסר בתים נוספים בפיניקס בחמש השנים האחרונות. מתנדבים מאגודת רופאי המשפחה חברו לנטוראפאתים עם גבולות כדי לנסוע להאיטים ולהקים שם בריכת גן.

המקלאגים עדיין קונים דברים כמו שמן בישול וקפה

אבל במקום לשפוך מים וכסף לתוך הבריכה, הם כיסו אותה בניילון והחלו לגדל בה אוכל. ואז הם הפכו חצי לבריכת אמנון (טילפסיה זה לא משהו שאפשר לאכול בימינו) והחצי השני לבריכת חצילים. עם השנים בריכת הגנים חתכה את כמות המים בבריכה שלהם במחצית והם קיצצו שלושה רבעים מחשבון המזון שלהם. באותה שנה, חמש שנים אחר כך, הקימו בני הזוג עמותה שתמשוך אליה מתנדבים וגננות סטודנטים לבניית "בריכות גן" במקומות אחרים. – — כעת בריכת הגן יכולה להגיש בקשה למענקים באמצעות העמותה שלה כדי לממן נסיעות בינלאומיות ולגרום לדברים לקרות. מתנדבים יובאו יחד עם נטורופתים ללא גבולות כדי לנסוע להאיטי ולבנות שם בריכת גן.

בחצר האחורית נשלטת בריכת שחייה שבורה וריקה

שתיקנה ומילוי יעלה הון קטן. המסקנה הייתה שככל הנראה עדיף שלא לרוקן את הבריכה לגינת הירק ולהרוס לעת עתה את השירות שלה. בריכת הגן עזרה להאיטי לבנות מערכת טובה יותר לאחר רעידת האדמה ב -2010, עבדה בבתי הכלא של טרינידד להביא אוכלים בריאים לאסירים, ויש לה פיתרון קל לחקלאות עתידית. החשוב מכל, כמה קיימת מערכת רופאי המשפחה ואיך היא עובדת?

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן