בריכה לחצר

הבריכה הכחולה הבהירה מברכת ומברכת את המבקרים ומפתה אותם להתעכב זמן מה לפני שנכנסים פנימה. השימוש בספסלים מובנים מקבל את פני האורחים ברגע שהם מתיישבים ומאפשר גישה נוחה לבריכה ולמתקנים הרבים שלה. כסאות נוח לבריכה מודרניים ניצבים ליד הקומה המדהימה – הבריכה הפועלת, הכוללת מפל מעל האח. מהמם מעל – הבריכות מרופדות בכיסאות עץ ירוקים לאורך האגפים.

מי שאוהב את הרעיון של בריכה בחצר

אבל רוצה שתכונת המים תהיה קצת יותר טבעית, יכולה לשלב אלמנטים בר קיימא המוזנים בזרימת מי תהום רציפה. תכונות אלו יכולות גם להביא אווירה נינוחה לביתכם, ואנו מקווים שהדבר יעזור לכם להחליט כיצד למצות את השטח הפנוי בחצר שלכם. תוכלו גם להשתמש ברעיון זה בבניית הבריכה לבחירת הצורה המתאימה ביותר לבריכת החצר האחורית בטיחותית, נוחה, חסכונית וקלה לתחזוקה.

בנוסף לעיצובי הבריכות הנהדרים הרבים שהוצגו לעיל, תוכלו למצוא גם רעיונות המתאימים לרעיון של בריכה בגינה שלכם. הנה בריכת שחייה קטנה שמתאימה לאזור קטן יותר בגינה שלכם, מוקפת גדר לבנה, מדשאות וירק נקי.

גן חצר פשוט ואלגנטי זה תוספת נהדרת לכל בית עם חצר קטנה או חצר באמצע הגן. הוא מציע שמים פתוחים ופרטיות סגורה ומציע טרסות וחצרות קטנות לפעילויות בחיק הטבע כמו פיקניקים, מסיבות גן או אפילו פיקניק.

עיצוב מרפסת-פטיו יכול להפוך גן קדמי גדול לאזור חיצוני פונקציונלי ופרטי. האפשרויות להוסיף גן חצר או טרסה לנוף שלך אינן מוגבלות.

בריכת שחייה בחצר הפינה המרכזית המושלמת כאשר החצר מוקפת משלושה צדדים בבתים. בריכה אולי נראית קטנה, אבל זו בהחלט דרך נהדרת להבטיח כי צמחים ופרחים צבעוניים מקיפים אזור במתח.

ניתן לצפות ולגשת לבריכת החצר הגיאומטרית מהפנים הראשיים

אך עדיין מכילה אלמנט של פרטיות. חדר השינה, שהוא החדר הראשון בפינת המטבח שנפתח לחצר, הוא אזור פסנתר עם קיר פנימי. בחדר זה אין חדר אמבטיה מכיוון שאין לו גישה ישירה לחצר. בסלון יש פינת אוכל עם חלל פתוח עם אח ומטבח קטן וחדר אוכל.

פינות האוכל והפסנתר ממוקמות במרפק הבית

ממש דרך המבואה, ואילו המטבח והסלון נפתחים לחצר ליד הבריכה שלידם. למרות שאינם מכוסים בדרך כלל, החצר המקורה מספקת צל נעים בימי שמש חמים והמגלשה הקטנה – בבריכה מלבנית קטנה – מעניקה לילדים את התחושה שהם נמצאים באזור בריאות אמיתי. אבני דריכה ואבני חצץ המפרידות בין הדשא עוזרות להרפיית החצר המלוטשת, בעוד שכיסאות פטיו גדולים במיוחד מעניקים לאזור תחושה חמימה ומזמינה. תאורה טובה, המשפרת את מראה בריכה קטנה בחצר, במיוחד בלילה, מושכת מבקרים רבים.

רבים טוענים גם ששחייה היא סוג של ספורט סיבולת, וכי זה הרבה יותר קל מרכיבה על אופניים או הליכה. הילדים גילו שהרעיון הזה ממש מצוין עבורם וזה פשוט נהדר לשחק שחייה או כדורסל.

התקנת בריכה מלבנית בגינה שלך והשלמה עם ריהוט תואם ונוף יפה יכול ליצור מקום גן עדן. עם שטח כה גדול בחצר תוכלו להתקין בקלות בריכת שחייה בה תוכלו ומשפחתכם לצפות במשפחה עם הרבה כיף ושמחה.

זו תכונת מים שמעניקה לחצר תחושה של רוגע ובהחלט תכונת המים האולטימטיבית. אתה יכול לדמיין נושא טבעי, כפי שאתה יכול לדמיין את מה שמוצג כאן בבריכה.

שביל מוביל מהבריכה לצד אחד של החצר לצד השני ומשם למסדרון החצר. זה נותן את המסדרון מבנה וקצב והופך אותו לחדר משותף מקסים.

בחצר הסגורה חלקית יש גג עץ עם תלויים

אך היא נותרה פתוחה כדי שברוח קרירה תוכל לחדור. בצד אחד של הקיר, החדר מחובר בחלונות מקושתים, בצד השני של הקיר, אתה יכול לראות את הצד השני של הבית. החלונות לא רק מכניסים את הצבעים היפים מבחוץ לחדר הכמעט לבן, אלא גם מאפשרים לרוח טרופית להיסחף בבית ולהעביר את האוויר החם והלח. חלונות גדולים משני צידי חלל המגורים משלבים את הפנים בצורה מושלמת באזור החיצוני ומאפשרים מבט רחב הן כלפי חוץ והן כלפי פנים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן