בריכה 5

אם מי הבריכה שלך הופכים מגוון כחול יפהפה לירוק חולני, יש רק סיבה אחת: אצות בריכה. זה פשוט לוקח קצת עבודה קשה ואת הכימיקלים הנכונים ואתה יכול לבעוט באצות לשוליים או מסיפון הבריכה. אם אינך עוקב אחר הבריכה – בדיקת מים ואיזון מים – או הוספת סוג החיטוי שבו אתה משתמש, הנח את היסודות לפרישת אצות ולהפוך את עצמם לבית.

אם יש לך בן משפחה שמתקשר לחיית המחמד שלך בראש המדרגות לפני הכניסה לבריכה

אל תשחרר. התחל ברצועה כדי להוביל בעדינות את כלבך במדרגות לבריכה ואז השאר את המים על הסיפון. תרגלו זאת עד שתיתנו לכלב להיכנס למים בנקודות שונות, כך שהוא יוכל ללמוד למצוא צעדים בכל מקום בבריכה. היכנסו לבריכה עם חיית המחמד שלכם, הובילו אותה למרחק קצר מהמדרגה, נשאו אותה למטה ואז חזרו מיד למדרגה זו והובילו את החיה במדרגה נוספת לפני היציאה מהבריכה. התחל בהדרכת בעדינות את כלביך צעד אחד לבריכה ותרגל להנחות אותם במרחק קצר מהמדרגות.

אם לבריכה יש קצה שטוף שמש

מומלץ לטפס על שרטון שטוח בבריכה ולהראות לכלב איך להגיע משם למים העמוקים. שכשוך באיזור הבריכה ומחוצה לה לעולם לא צריך להיות גדול מדי, וילדים יכולים להגיע בקלות ממים רדודים למים עמוקים יותר בתוך מספר דקות. תלוי בעיצוב ובציוד הבריכה שלך, יתכן שישנם מקומות טובים יותר ממדרגות הכניסה לפעילות זו.

בריכות מהנות ביותר צריכות להיות בעלות עומק מינימלי של שלושה מטרים בכדי לארח מבוגרים וילדים ולהבטיח בטיחות. שחיינים ששוחים הקפות (ברצינות) צריכים לחפש עומק שבין שלושה לארבעה מטרים, ולא יותר משני מטרים עמוק יותר.

זה מפתה לטבול

אך זכרו כי בריכות עמוקות יותר דורשות יותר מים וניקוי רב יותר, כך שעדיף יותר. כדי לשמור על קשר עם תחזוקת בריכת השחייה שלך, עליך לשקול כמה דברים, כולל טמפרטורת מים, לחץ מים וזרימתם וניקוי. לשינויים קטנים אלה יכולה להיות השפעה רבה על פרופיל הבריכה הכולל שלך ועלויות נלוות. עליכם לקחת בחשבון את כל הגורמים הללו, ולא רק את עלות הבריכה עצמה.

ללא ספק השיטה הנפוצה ביותר להסרת לכלוך ופסולת מהבריכה

היא לשאוב את המדרגות, הספסלים ותחתית הבריכה. מצאתי כי הרבה יותר קל לשאוב קטע ברוחב האגן מאשר להוריד אותו באורך. זו אולי העדפה אישית בלבד, אבל אני מתחיל בקצה הרדוד יותר של הבריכה ומעבד את הוואקום על החלק הרחב ביותר שלה, ומתחיל בתחתית מדרגה, ספסל או רצפה באמצע אותו קטע.

אם לא ניתן להניח את הגופה לעומק, ניתן להתחיל מרוץ בקצה הרדוד של הבריכה. שמור על הפעלות קצרות והישאר באמצע הבריכה זמן רב ככל האפשר בכדי לשמור על הפגישה קצרה.

הסלון במפלס העליון מציע נופים מדהימים של המפרץ ויש מרפסת מוקרנת למי שרוצה להירגע בצל. הבריכה החיצונית ואמבט הג'קוזי ממוקמים בווטרס אדג ', עם רמות מרובות של סיפון וטרסה המובילים לאגם ועגינות לשחייה.

למידע נוסף על שמירת הכלב בבריכת החצר האחורית, קרא מאמר זה לקבלת טיפים וטריקים נוספים על הבריכות הטובות ביותר לכלבים ידידותיים לכלבים.

הקפידו לזרוק כדורים לכל אזורי הבריכה

כולל הקצה העמוק, כדי לראות כמה מהר תוכלו למצוא ולהגיע ליציאה. לכן, אל תניחו שהכלב שלכם יוכל לעקוב אחריכם מחוץ לבריכה שלכם מבלי שיוצג לכם איך. אל תשאיר את חיית המחמד שלך ללא השגחה במים למשך יותר מכמה דקות, לא משנה כמה טוב היא יכולה לשחות. אל תשאיר כלב ללא השגחה בבריכה בזמן שהוא שוחה, גם אם התוודע למים.

אם הבריכה שלך בצבע ירוק כהה

מה שאומר שיש לך נגיעות גדולה באצות, אנו ממליצים לך לזעזע את הבריכה שלוש פעמים. צבע הבריכות הירוקות מזכיר ביצה כהה ורפאים, ואם יש אצות בבריכות, זעזוע אותן שלוש או ארבע פעמים ברציפות. אם אתה רוצה להרוג את האצות, עשה זאת בהקדם האפשרי לאחר שלושת הזעזועים הראשונים, רצוי תוך 24 שעות.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן