בריכה

זהו הרישום החדש היקר ביותר בעיר שנמכר למכירה מאז פרוץ המגיפה, עם בריכת שחייה בגג בגובה 60 מטר בשוק תמורת 49.995 מיליון דולר. בריכת פיברגלס מציעה את כל מה שתרצו, ארוזה בעיצוב בריכה קומפקטי יותר. עם ספא מובנה וסיפון בריכה פרטי, הבריכה זמינה בשני גדלים עם קיבולת של עד 50 אנשים.

ילדים יכולים ליהנות ממדרגות וספסלים שונים, ואילו ההורים יכולים ליהנות מתעלה מלאה בסגנון מלבני קלאסי.

WR Hearst כתב

"שלח לנו את התוכניות לגן המקדש כך שהבריכה תהיה ארוכה כמו בריכת השחייה", כתב. אתה יכול לתכנן לסגור את בריכת השחייה שלך, לתחזק אותה מחוץ לעונה ולהביא אותה לגלגול מחדש ברגע שהיא מוכנה לשימוש. כתבו והקליטו תוכנית תחזוקת בריכה ותוכלו ליהנות מהשקט והשלווה שמגיעים עם תחזוקה שוטפת ויסודית של הבריכה. לא רק שתוכלו להישאר מעבר לתחזוקה בסיסית, אלא תוכלו ליהנות גם משקט נפשי מוחלט הנובע מתחזוקה שוטפת ויסודית של הבריכה.

מאט ג'יובניסקי פעיל בתחום הבריכות והבריאות מאז 1995 ומייסד אוניברסיטת Swim (r) וחבר הנהלה באיגוד הבריכות הלאומי.

בריכת קאובוי או בריכת בקבוקים

היא משחק שבו רק כמה כדורים מונחים על השולחן בנקודה מסוימת. במשחק זה המפסיד משלם דמי כניסה על מנת להשתתף והשחקן מהמר על סכום מסוים, כמו בביליארד, כאשר המנצח לוקח את הכל בכללותו. כשאתה משחק ביליארד בבית ביליארד, אתה יכול להיראות משחק בקלפים או בדומינו בבוקר.

זה משחק שמגיע מבריכה רציפה בה צריך לזרוק כדורים ממספר גדול של כדורים על שולחן

בשנת 1888 היא הייתה קודמת מיידית לבריכה הישרה, ובשנת 1910 הוחלפה בבריכות רציפות. משחקים חדשים שהוצגו בסביבות המאה העשרים כללו את ברי הבריכה של קלי ואייטבול.

גרסה 2 של בריכת אפאצ'י קומונס כוללת יישום מאגר משוכתב לחלוטין בהשוואה לסדרת 1.0. קוד הלקוח המשמש בגירסת הבריכה 2 אינו מחייב שינויים בקוד כדי לעבוד עם הגרסאות המאוחרות יותר של Pool 2.

על ידי קריאה לבריכה _ end ()

הבריכה של כל הלקוחות הפעילים מופרדת ומתרוקנת והטיימר הפנימי לבריכות נסגר. אם ערך האמת מועבר להתקשרות חוזרת במיקום השגיאה לאחר שהלקוח שוחרר מהבריכה, הוא אומר לבריכה לנתק או להרוס את החיבור, ומשאיר מקום ללקוחות חדשים. התנהגות האיפוס והחזרת הבריכה, הנקבעת על פי גודל הבריכה הנוכחי ומספר הלקוחות בבריכה שלה, מגלה יוצא מן הכלל כשמוחזר חיבור ממאגר. התקשר לחיבור באמצעות שיטת החזרת _ החיבור _ ההתחייבות והמתין עד שכל הבריכות מלאות, כל הלקוחות ייבדקו או שיהיה לקוח זמין לפני שהוא ישוחרר חזרה לבריכה.

המערכת מנקה את אריחי וקירות הבריכה כדי להפחית ריר וביו פילמים פעם בשבוע ומעלה במידת הצורך. ייתכן שיהיה צורך לסגור את הבריכה באופן זמני אם נגע במע"מ התורן, שעליו לנקות ולחטא את כל אזורי הבריכה, בגלל מספר האורחים במצוקה.

כדי להבטיח שהבריכה תישאר נקייה גם כשחומר החיטוי מותש, הוסף זעזוע בריכה. אם אנשים רבים משתמשים בבריכה שלך, ייתכן שהחיטוי שלך יצטרך מעט עזרה.

לתפוס מוט, להגמיש את השרירים וללמוד כיצד לשאוב את הבריכה שלך כדי לשמור עליה בריאה, נקייה וצפה. למד כיצד לנקות את הבריכה כראוי ולשמור על בטיחות המים למשפחה, לחברים, לחיות המחמד ואפילו לעצמך!

אין שתי בריכות זהות וללא ספק תתקלו באתגרים מסוימים בתחזוקת הבריכות לאורך זמן

עליכם לצחצח כל חלק בבריכה כדי שתוכלו ליהנות ולהתחזק בה באמת. אם אינכם בטוחים כיצד לנקות פילטר לבריכה, חיוני שתלמדו כמה שיותר על סוגי המסננים השונים העומדים לרשותכם.

אם יש לכם בריכה תת קרקעית

ניקוז המובנה בתחתית הקצה העמוק עוזר לשאוב מים מהפילטר שלכם ומאפשר פינוי לכלוך שהתמוסס במהלך הניקוי. אם לבריכת מי התהום שלכם אין ניקוזים, תוכלו להשיג את אותו ביצועי ניקוי באמצעות שואב אבק בריכה ידני. לא להתבלבל עם כלי הניקוי, שמחובר למוט טלסקופי; ההחזר דוחף את המים הניקויים חזרה לבריכה. בכל פעם שלקוח נבדק בבריכה, הוא שולח אירוע רכישה לרכישת הלקוח. התצורה שאתה מעביר לבריכה שלך מועברת גם לכל מופע לקוח בבריכות שלך כאשר היא יוצרת לקוחות. מומלץ לא להשתמש בערכה זו למסד נתונים התומך בעסקאות, מכיוון שהיא פותחת הגדרה בה החיבור לעסקת הדומם בבריכות אינו בשימוש.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן