בריכות אינטקס

מערכות בריכות השחייה הכלולות של אינטקס מפותחות ומיוצרות בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ודרום קוריאה. עם מגוון רחב של מוצרים, אנו יכולים לעזור למשפחות ברחבי הארץ להתכונן לעונת הבריכות עם מגוון ציוד בריכה איכותי וזול.

בריכות אינטקס הן בקוטר 8 עד 32 מטר

כולל בריכות גדולות (כולל כיסויים). אינטקס עושה את 15 הרגל שלנו. בריכות, ויש מגוון רחב של גדלים וגדלים של ציוד בריכה לרכישה. ישנם מגוון סוגים שונים של בריכות, החל מערכות בריכות קטנות ובינוניות וכלה בבריכות גדולות וגדולות, כולל מקורה וחדר מקורה.

כשאתה קונה כיור קטן של אינטקס, אתה יכול לקנות אותו בגדלים שונים, מאגנים קטנים ובינוניים וכלה באגנים גדולים וגדולים.

כמפיצה ישירה של אינטקס

התקשינו למצוא חלקי חילוף ואביזרים במלאי כדי להפעיל שוב את משאבת הבריכה שלך. אנו מחפשים כיסויים, אך מצאנו הרבה סוגים שונים של כיסויים לגדלים שונים של אגנים ומציעים מגוון רחב של אביזרים כגון גלגלי משאבה, משאבות, שסתומים, פילטרים וכו '. תוכלו למצוא אותם גם באמזון, eBay וחנויות מקוונות אחרות.

אם אתה שוקל לתת למשפחה שלך בריכה בחצר האחורית השנה

אנא קרא את דוח Intex Pool שלנו לקבלת הצעות כשאתה שוקל בריכת IntEX. אל תשכח לנסות את תקופת הניסיון בחינם של ערכת משאבות הבריכה שלנו ולבקר באתר שלנו. אפשר לקנות ערכת הפעלה בחנות קופסאות גדולה או באופן מקוון לבריכת IntEx שלך, אך ההלם מסופק גם במדריך למשתמש. אתה יכול גם לקנות הלם באחת מחנויות הקופסאות הגדולות שמוכרות בריכות Intx, וגם באינטרנט.

אם אתה מתכנן להפוך את בריכת האינטקס שלך למתקן קבוע

תצטרך ליצור תוכנית תחזוקת בריכה לכל עונה. בנוסף כלולים העלויות של הפעלת המשאבה, משאבת המים וציוד אחר הנדרש לבריכה, כמו גם תחזוקת בריכת Intx עצמה. רק תחשוב שזה לא יעלה כמו בריכת שחייה חיצונית. זכור כי עלויות אחזקה הן השקעה חשובה, לכן תכנן מראש אם אתה מתכנן להפוך את בריכות האינטקס שלך למתקן קבוע.

אם אין לכם אזור מפלס בו תוכלו להתקין בריכת אינטקס, העלויות יתווספו לעלות הכוללת של הבריכה עצמה ולעלויות התחזוקה.

בריכות אינטקס חייבות לעמוד בכל תקנות הבטיחות

גם אם הן עדיין מסווגות כהתיזות קטנות וכמיכלי נפץ. העירייה דורשת שכל השטחים, למעט האגן וכמעט כל דרישות הקרקע, יעמדו בתקנות גובה הקיר. זה בהחלט הכרחי, אך זה לא מה שהחוק דורש כדי להשיג אותה רמת בטיחות כמו בריכה רגילה או אפילו בריכה עם קיר בטון.

רוב העיירות והעיריות דורשות מבעלי סוגים מסוימים של אגנים לסגור את השטח בו נמצא האגן על פי גודלו ועומקו.

אם אתה משתמש במכסה לבריכה

יהיה זה חכם להיות דרך לכסות את הבריכה כדי למנוע תנועה חופשית של מצופי כלור על ידי שימוש בשיטה מתנפחת. אם יש לך ילדים, כדאי לך לשקול להקים גדר סביבם כדי להגן עליהם מפני נפילות מקריות או כדי להגן על מישהו שלא יכול לשחות.

בסך הכל, בריכות Intex Easy Set מציעות יחס ביצועים טוב למחיר לכל מי שרוצה ליצור בריכה מעל הקרקע בגינה שלהם. אפשרות זולה יותר היא פשוט להוסיף כיסוי סולארי לבריכת IntEX שלך, ואופתע כמה בעלי בתים בוחרים באפשרות זו כדי לחסוך כסף בקלות.

הם נועדו להיות משתלמים מאוד

ובמחיר שאתה משלם החומרים הם באיכות טובה להפליא. אם אתם פשוט מחפשים בריכת אינטקס העשויה מחומרים טובים, המראה הזה אמור להיות בידי בריכות מסגרת Ultra XTR. בטבלה הבאה, אני משווה את בריכות IntEX Ultra Frame עם מה שמצאתי אצל סוחר הבריכות המקומי של לסלי. זה תינוק – 1,000 דולר במחיר – לבריכה של 1.5 ליטר, ברוחב 4 מטר, בעומק 1 אינץ ', באורך 2 מטר ובגובה 3 מטר על 3 מטר.

בריכות אינטקס מציעות תקציב ומרחב – אלטרנטיבה ידידותית, כך שלא תצטרכו. יתכן שתעדיף בריכה גדולה יותר עם בריכה רחבה יותר או אפילו קטנה יותר, אך לא גדולה מדי או קטנה מדי.

חבילת הבריכה כוללת DVD שמראה לכם כיצד להגדיר ולתחזק את בריכת השחייה שלכם באינטקס בצורה נכונה

אוניית הבריכה מגיעה אל החלק החיצוני של הטבעת המתנפחת כאשר הבריכה מלאה במים. אם הטמעתם את הבריכה מתחת לעץ גדול, הניחו מעליה מכסה לבריכה כדי למנוע עלים ופסולת אחרת להצטבר במי הבריכה. ניתן למלא בריכת מסגרת מתכתית ל -90% ומחזיקה עד בריכה קבועה, אך ניתן למלא אותה רק עד 80%.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן