בריכות אינטקס

מחסן הבריכה, שמוכר אריזות שחייה מוויניל לבריכות שחייה ברחבי העולם ומסייע למשפחות ברחבי הארץ להתכונן לעונת הבריכות.

המותג Intex מושלם עבור צרכנים שרוצים לנסות מערכת בריכות מעל הקרקע מבלי להשקיע הרבה כסף

הבריכות שלך נועדו להיות משתלמים מאוד, ולמחיר שאתה משלם החומרים הם באיכות טובה להפליא. הם מציעים מגוון סוגים שונים של משאבות לבריכה, כמו מאיץ משאבות לבריכה, משאבה, משאבת מים ואפילו משאבה בגודל מלא.

ניתן להשתמש במוצרי ציפוי בריכות שחייה לתיקון בטון, פיברגלס, כיורי התזה ועוד. מילוי הסדקים מתחת למדרגות הוא אחת מערכות בריכת השחייה הקנדית, ואילו הבריכות התת קרקעיות עשויות בטון, פיברגלס או ויניל.

הסט עובד עם Inground ו- Overground Liner

כך שהבריכה שלכם תפעל במהירות ותקנו את אניה הבריכה. תיקונים יבשים ורטובים גורמים לתחושה וחוסכים אביזרי ניקוי ואביזרים. אם אתה שוקל לתת למשפחה שלך בריכה בחצר האחורית, קרא את מבחן Intex Pool שלנו כדי לקבל הצעות לבריכת IntEX. אל תשכח לנסות את מוצרי הבריכה האחרים שלנו כגון מוצרי ניקוי הבריכות שלנו ולבקר באתר שלנו.

רק תחשוב שזה לא יעלה כמו אחזקת בריכת שחייה חיצונית

בריכת שחייה של אינטקס, אבל עדיין יש עלויות אחזקה המייצגות השקעה חשובה. אם אין לך אזור ברמה להתקנת מאגר ה- IntEX שלך, העלויות יצטברו במהירות. הגדר תוכנית תחזוקת בריכות לכל עונה ותכנן להפוך את הבריכה האינטגרלית שלך למתקן קבוע. הוסף לכך את העלות הנוספת להפעלת תוכנית תחזוקה במשרה מלאה לבריכה שלך ולציוד שלה, הדורשת תחזוקה שוטפת של ריצוף הבריכה, אספקת המים וציוד אחר.

אפשר לקנות סטרטרים למתחילים בחנות קופסאות גדולה או באופן מקוון לבריכת אינטקס. אתה יכול גם לרכוש בריכת IntEX קטנה יותר באותו זמן תמורת חלק קטן מהעלות של בריכת Intx גדולה יותר.

כמפיצה ישירה של אינטקס

למשאבה יש את היכולת למצוא חלקים ואביזרים במלאי כדי להחזיר את הבריכה והמשאבה למסלולה. הביטו מתחת למכסה ותמצאו רשימה של כל החלקים, האביזרים והאביזרים האחרים הזמינים לבריכת IntEX שלכם. תוכלו למצוא אותם גם במגוון גדלים, סגנונות, צבעים, גדלים ונקודות מחיר שונות.

בריכות שחייה של אינטקס קלות להתקנה ולעיצוב

וערכת בריכות השחייה עשה זאת בעצמך מכילה את כל החלקים והאביזרים הדרושים לבריכת האינטקס שלך, מהמשאבה ועד משאבת המים. בריכות IntEX מאזנות את הוויניל ואינן דורשות ניפוח הטבעת העליונה כל עוד היא קיימת ולא מוסיפים מים.

אם הבריכה שלך אינה משמשת ככיסוי לבריכה, הנח כיסוי לבריכה מעל הבריכה כדי למנוע עלים ופסולת אחרת להצטבר במי הבריכה. אם האגנים שלך נמצאים מתחת לעץ גדול, כסה אותם בטבעת מתנפחת שעברה ניקוי במטלית לחה.

בריכות אינטקס הן בקוטר 8 עד 32 מטר

כולל בריכות בקוטר של עד 12 מטר ועומק 1.5 מטר. בבריכות גדולות יש כיסויים לבריכה, ורובם מצוידים בכיסויים לבריכה. אינטקס ממליצה להשתמש בבריכות מותג בלבד המיועדות לגודל בריכה ספציפי על מנת להבטיח את השימוש וההתאמה הטובים ביותר. כיסוי בריכה מוצק המרחף במים מהווה אלטרנטיבה בטוחה ונוחה יותר לכיסויי הבריכה הבטיחותית שניתן להשיג ממותגים אחרים.

בריכות Ultra XTR Frame ™ נמצאות גם הן בקנה, כמו גם קו הכיסויים האחרון של אינטקס, כולל הליכונים Ultra CrossFit, Ultra Tri-Frame ו- Ultra.

השוואת בריכות אינטקס עם בריכות תחתונות באיכות פרימיום לא תהיה הוגנת

אך ישנן עלויות מסוימות. רכישת האביזרים הדרושים מעלה את העלות הכוללת של בריכת IntEx. אם אתם רק מחפשים את החומרים הטובים ביותר להכנת בריכת IntEX שלכם, בריכות Ultra XTR Frame P אינן בידכם.

הקוטר המצוין על אריזות האינטקס פחות מתעתע כאשר קיר מסגרת המתכת של הבריכה שלך

הוא אנכי. המרחק בין הבריכות זהה, מלמעלה לבריכות התחתונות, אך הקוטר לא. אין ספק ש- IntEX תצטרך לבנות את בריכות 15 הרגל שלה, ואין דבר כזה יותר מדי או מעט מדי מים בבריכה. עומק מקסימלי של 0.6 מ 'הוא מרחק טוב לבריכת IntEx רגילה ולא כנדרש בחוק.

בריכות אינטקס נדרשות לציית לתקנות ולתקנות הבטיחות, אך עדיין מסווגות כתיזות קטנות ובריכות מפוצצות. אינטקס מחויבת מבחינה חוקית לשמור על הבריכות שלה נקיות והיגייניות עבור שחיינים, אך לא עבור הציבור.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן