בריכות בטון

בריכות בטון עולות לרוב לראשונה כשחושבים על בריכה תת קרקעית. בריכות בטון היו בעבר סוג הבריכה הנפוץ ביותר והן עדיין אחת הבחירות הפופולריות ביותר שלנו.

אחד הדברים הראשונים שיהיו מבלבלים הוא שיש יותר מסוג אחד של אגן בטון. באגנים התת קרקעיים ישנם שלושה מינים נפוצים ביותר, שכולם שונים זה מזה.

בין אם מדובר בבריכת בטון ובין אם בבריכת בטון יש ערך רב; הדבר היחיד שחשוב

הוא שהבריכה עשויה בטון ואיך היא הופכת לבריכת שחייה. האם הבטון נשאב והתייבש בעת בנייתו אינו ענייני למעשה. בטון יכול להיות חלק בלתי נפרד מבריכות תוחם ויניל, אך אין זה אומר שלבריכת בטון יש ערך פחות או יותר מכל סוג אחר של אגן בבריכות התת קרקעיות.

אם יש ברשותך חומר לבריכה שיהיה אידיאלי לשימושך בחוץ

התקשר לבריכות פרמייר וחוף מפרץ מפרץ ספא. בריכות בטון שתוכננו כהלכה ובנויות היטב יכולות להחזיק כמעט לנצח כל עוד הן בשטח יציב. שמירה על לחות הבריכה במשך 7 ימים לפחות היא אחת השיטות הידועות ביותר בבניית כיור בטון בנוי היטב. כאשר אתה עובד עם אנתוני סילבן P-Pools לבניית בריכות הבטון שלך, תוכל ליהנות מבריכה המגובה בתעשייה – הערבות המבנית המובילה לכל החיים הנמשכת כל עוד אתה הבעלים שלה.

אם אתה רוצה לדעת מה מייחד בריכת בטון

ומה יכול להיות מושלם לבית שלך – המשך לקרוא כדי ללמוד את היתרונות של בריכות בטון. אם אתה רוצה ללמוד עוד על איך אנתוני סילבן יכול לעזור לך בבניית בריכת בטון מושלמת שמתאימה לגינה שלך, גדולה ככל שתהיה, קרא עוד במדריך שלנו לבריכת בטון.

לפני שאתה בונה את הבריכה שלך

חשוב לציין בכתב את האחריות לפני השטח של בריכת הבטון שלך. בבריכות בטון חשוב לשים לב גם למאזן הכימי של מי הבריכה. משמעות הדבר היא כי בריכות בטון זקוקות ליותר כימיקלים ויותר סינון כדי לשמור על ה- pH בבריכות. בנוסף, יש למרוח את הטיח המונח על אגן בטון כל 7 – 10 שנים. כאשר מדובר בבריכות בטון, ניתן להניח כי התקנת הבריכה תארך מספר שבועות ואף מספר חודשים. בעוד שניתן להוסיף השלמות של פיברגלס וויניל לבריכות תוך מספר חודשים, בדרך כלל לוקח להתקין בריכות בטון 3-6 חודשים. בנוסף, זה יכול לקחת 3 עד 12 שבועות להתקין כיור אקרילי, מכיוון שהחומר מתקשה זמן רב יותר לאחר היציקה.

בריכות בטון יקרות מכיוון שבריכות בטון ישנות לא השתמרו במיוחד לאורך השנים

והפצצת המפעל בכימיקלים ומלחים עלולה לאלץ אתכם להוציא יותר כסף מהמתוכנן. בדרך כלל יש לרצף אגן בטון כל עשר שנים, אך עבודה זו יכולה להתייקר עוד יותר. בנוסף, בריכת בטון חייבת להופיע מחדש לפחות פעם בשנה, מה שעלול לגרום להרבה כסף בעלויות התחזוקה.

בטווח הארוך

בריכת בטון עולה כ -10,000 עד 20,500 דולר לשנה, ו -25,600 עד 50,00 דולר לחודש לצורך תחזוקה. בריכות שחייה מפיברגלס הן מעט יותר זולות מבריכות בטון, בדרך כלל בין 20,000 דולר ליותר מ -40 מיליון דולר (לא כולל טרסות וטרסות), אך הן עולות פי שניים למטר רבוע מבריכות בטון.

בריכות בטון אידיאליות גם לבעלי בתים המעוניינים ליהנות מבריכה גדולה שיכולה לספק פעילויות מהנות רבות. בניגוד לסוגים אחרים של אגני קרקע, ניתן להמיר, להגדיל או למודרני את אגני הבטון הקיימים.

לדוגמא

לאגן בטון המרוצף לחלוטין יהיה שטח פנים גבוה יותר מאשר אגן מטויח. תחזוקת בריכות בטון דורשת מאמץ תחזוקה גבוה בהרבה מזה של בריכות בטון, במיוחד אם שוקלים בנייה של מפעל בטון. בריכת בטון ירוקה היא ללא ספק חיונית לבריכת שחייה איכותית, בטוחה, נקייה ובטוחה לילדים ולמבוגרים.

במקום טיח, תוכלו לכסות את בריכת הבטון שלכם באמצעות פבל טק, אך אולי לעולם לא תצטרכו לכסות אותה שוב. ניתן ליישם את טכניקות הבטון הדקורטיביות הבאות על מרפסת בריכת בטון נקייה ומיובשת לאחר ריפוין.

לאגן הבטון התת קרקעי יש יתרון נוסף

ניתן לבנות אותו בכל צורה רצויה. לדוגמא, תוכלו לראות כי בריכות פיברגלס מתחמקות מכמה חסרונות ומשיגות את מרבית היתרונות של בריכות בטון. בניגוד לבריכות סיבי זכוכית, שבדרך כלל גובהן המרבי הוא כ- 1.50 מ ', בריכות בטון הן הרבה יותר גדולות ממה שהייתם רוצים.

חברות רבות של בריכות שחייה אכן ישתמשו במונח "gunite" לתיאור בריכות בטון

אך מדוע? בריכות בטון הן לרוב המתאימות ביותר, לרוב משום שהן גמישות הרבה יותר מבריכות זכוכית או פיברגלס. הבדל זה הוא הסיבה העיקרית לפופולריות של בריכות בטון על פני זכוכית ובריכות פיברגלס בכלל.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן