בריכות ביתיות

לאחר מלחמת העולם השנייה בריכות השחייה הפכו פופולריות בארצות הברית, והפרסום שניתן לשחייה הפך אותן לסמל סטטוס מבוקש.

ב -30 השנים האחרונות הבריכות התת רצפתיות מחוזקות זכוכית הפכו מאמבטיה לבנה טיפוסית שנמצאה בבית חוף שכור לבריכה ביתית מודרנית ואיכותית ומודרנית שהיא כיום יצירת אמנות כמו בריכה

עומק הבריכות שלך תלוי אם הבריכה פתוחה לציבור או באופן בלעדי לשימוש פרטי. עליכם לבדוק גם את החוקים הפדרליים והמקומיים בנוגע לנגישות במקרה של הגברת תקנות האבטחה. למרות שאינך יכול לשנות את הצורה, הגודל או העומק של אחת מהבריכות האלה, ישנם סוגים רבים ושונים של בריכות בארה"ב, ורובם נמצאים בגינה שלך, מה שהופך אותן לקלות לתחזוקה ובטוחות לשחייה בהן — – כיסוי אוטומטי למחצה יכול לשמש גלילה לעגלה או להתקין בסיפון הבריכה סביב הבריכה שלך. אתה לא צריך להיות פטור מאף אחד מהתנאים וההגבלות האלה, אך אתה יכול לבנות אותם בעצמך או להשתמש בהם כסליל בסל הקניות שלך.

אם אתה מגלה מכסה ניקוז פגום או חסר

שאל את מפעיל הבריכה אם הבריכה או הניקוז תואמים לחוק בטיחות הרחצה והספא. אם אתם בשוק לבריכה חיצונית, תוכלו למצוא איש מקצוע בבריכה שייתן לכם את העצות הטובות ביותר האפשריות על מנת להבטיח שהפרויקט יושלם כראוי ובזמן לצרכים שלכם. לפני שתחליטו אם להציע הצעה או לחתום על חוזה לבריכה, חשוב לערוך "בדיקת בריכה" הנפרדת מבדיקת הבית שלכם וקובעת את תנאי הבריכה. אתה יכול גם להסתמך על המומחיות של מפעיל הבריכה המקומי שלך אם אתה לא בטוח איזה סוג של בריכה להשיג.

כאשר החלק העליון של מבנה האגן נמצא מעל המפלס, כמו באגן מעל הקרקע, המחסום מותקן וסגור עליו, כך שהקרח לא יכול למשוך אל קירות האגן, מה שגורם לחלק העליון או מבני אגן תת קרקעיים להתמוטטות.

בריכות תחתונות מגיעות בכל הצורות והגדלים

אך לא משנה באיזה סוג בריכה תבחרו, זכרו כי הבטיחות היא החשובה ביותר וזכרו לנהוג בבטיחות הבריכה. לעולם אל תיתן לילדים לשחות ללא השגחה, התקן מחסום בטיחות, וודא שכל משתמשי הבריכה יוכלו לשחות וודא שאתה מכיר את היסודות של החייאה לב-ריאה. בכל סוג של בריכה שתבחרו, אנא זכרו זאת: בריכה ממונעת – כיסוי בטיחות או שומר חוף – היא האופציה הטובה והחיונית ביותר שיכולה לעמוד בינכם לבין משפחתכם וטרגדיה הרסנית.

מכיוון שלבריכות השחייה מפיברגלס אין ספינות, אין צורך לדאוג לנקב את פני הבריכה. בריכות פיברגלס הן חזקות ועמידות להפליא, ואין שום סיבה לדאוג שהבריכה שלכם תיפגע במהלך השימוש היומיומי.

אחד השיעורים שבעלי בריכות רבים למדו בדרך הקשה הוא שתחזוקה נכונה של הבריכה היא החשובה ביותר. בריכה זקוקה לתחזוקה שוטפת ולתחזוקה, ואת הלקח הזה למדו בעלי בריכות רבים בצורה הקשה ביותר.

בוני בריכות בטון מלמדים את לקוחותיהם כי צחצוח שבועי של כל שטח הבריכה

הוא חובה להרחיק אצות. השימוש הכימי בבריכות בטון גבוה בהרבה בגלל הצורך לחדור לפני השטח של הבריכה כדי להרוג אצות. ההמלצה של בונה בריכות בטון להתקנת בריכת שחייה היא שניתן להתאים אותה לרצונכם. ישנן שתי אפשרויות פופולריות נוספות לבריכה פרטית: בטון ונירוסטה. כמו בכל סוג אחר של אגן תחתון, ניתן לבנות מחדש, להגדיל או למודרני אגן בטון קיים. בעלי בריכות עם בריכות ירי יכולים לבחור ממגוון משטחים כדי לתאם את גודל הבריכה שלהם. לבריכות תת קרקעיות, תוכלו להוסיף מגוון מאפיינים לבריכת הוויניל שלכם, כולל מרפסת בריכה, סיפון עם מאפיין מים ואזור חיצוני. בריכות פיברגלס מגיעות בשני סוגים: בריכות בטון ויניל, מה שעלול להוות בעיה כאשר מקבלים חצר אחורית קטנה ומעוצבת באופן ייחודי.

כדי להבטיח שימוש בכל ימות השנה, נדרש אספן המתאים ל- 100% משטח הבריכה, שהם כ -1,000 מ"ר לסיפון בריכה. מסיבה זו בעלי בריכות שחייה בסיבים אופטיים בדרך כלל מוציאים 75% פחות זמן וכסף על אחזקת הבריכה. המשמעות היא שכל מי שבבעלותו בריכת פיברגלס ישקיע יותר זמן בבריכה ותחזק אותה לאורך תקופות ארוכות יותר מאשר בעל בריכה מסורתי.

אם הקמת בריכה היום והיא נמחקת וזקוקה לעדכון

תוכל להחזיר את העלות בעוד 20 שנה. אם אתה מוכר אחרי יותר מ -20 שנה, הבית שלך והבריכה הישנה שלך יהיו יותר משתלמים מאשר חדשה ותקבל עסקה טובה יותר מאשר אם תתקין את הבריכה מאוחר יותר. מצא בית קיים בו גרת בעבר וברר אם הוא שווה יותר ממחיר בריכת סיבים אופטיים.

בריכות ביתיות

לאחר מלחמת העולם השנייה בריכות השחייה הפכו פופולריות בארצות הברית, והפרסום שניתן לשחייה הפך אותן לסמל סטטוס מבוקש.

במהלך 30 השנים האחרונות, הבריכות התת רצפתיות מחוזקות בסיבי הזכוכית התפתחו מאמבטיה לבנה טיפוסית שנמצאה בבית חוף שכור ליצירת אמנות שהיא כיום יצירת אמנות כמו בריכה, ו גרסה מודרנית יותר למה שאתה מוצא בבריכה טיפוסית בבית. עומק בריכת השחייה תלוי בשאלה האם הבריכה פתוחה לקהל הרחב או אך ורק לשימוש פרטי. עליכם לבדוק גם את החוקים הפדרליים והמקומיים בנוגע לנגישות במקרה של הגברת תקנות האבטחה. למרות שאתה לא יכול לשנות את הצורה, הגודל או העומק של האגנים שלך, עליך להיות מודע לכך שרוב האגנים נמצאים בבתים פרטיים, מה שמקשה על הטיפול בהם.

הכיסוי האוטומטי למחצה יכול לשמש לגליל על עגלה או להתקין בסיפון הבריכה סביב הבריכה שלך, אך אתה לא צריך להיות פטור מהוראה זו.

אם אתה מגלה מכסה ניקוז פגום או חסר, שאל את מפעיל הבריכה אם הבריכה או הניקוז תואמים לחוק בטיחות הרחצה והספא. אם אתה לא בטוח איזה סוג של בריכה אתה מקבל, אתה יכול לסמוך על המומחיות של יזם הבריכה המקומי שלך. לפני שתחליט אם להציע הצעה או לחתום על חוזה לבריכה, חשוב לערוך בדיקת בריכה הנפרדת מבדיקת הבית שלך וקובעת את מצב הבריכה שלך. אנא פנה למומחי הבריכה שלנו אם יש לך שאלות בנוגע לבחירת הבריכה.

אם אתה בעל בית וחושב לקנות בריכה ותוהה כיצד לבחור את הבית המתאים לך, אנו מכוסים. ערכת הבריכות שלנו מכילה את כל מה שאתם צריכים כדי להתקין בריכה עגולה וליצור נווה מדבר פרטי בגינה שלכם.

כחברת בריכות, אנו יכולים לבנות ולהתקין בריכה תוך זמן קצר מאוד, בעוד שבריכה בקומת הקרקע עשויה להימשך שבועות ארוכים.

משמעות הדבר היא שזה עולה אלפי אירו רבים יותר מבריכת סיבים אופטיים, אך אם תתקינו בריכה היום ותשדרגו אותה, תוכלו להחזיר את העלות בעוד 20 שנה. זה יכול להיות עד 1,000 דולר לשנה, או כמה מאות דולרים בשנה אם הוא נמכר לאחר 20+ שנים, וזה אומר מחיר נמוך יותר למטר רבוע לבריכה פרטית.

אם גרתם בעבר בבית עם בריכה ישנה, שהיא זולה יותר מבית חדש, הבריכה תפחת. מצא עסקה טובה יותר עבור בית קיים, או שכח זאת והתקן בריכה מאוחר יותר. מסיבה זו בעלי בריכות שחייה בסיבים אופטיים בדרך כלל מוציאים 75% פחות זמן וכסף על אחזקת הבריכה. המשמעות היא שכל מי שבבעלותו בריכת פיברגלס ישקיע בה זמן רב יותר ותחזק אותה. קחו בחשבון שרוב בעלי הבית מוציאים כמחצית מעלות הבריכה כדי להשלים את פרויקט הבריכה שלהם.

אם אינך מעוניין להתמודד עם עלויות הבנייה של בריכה תת קרקעית או שפשוט אין לך מקום לכך, בריכה תת קרקעית היא חלופה מתאימה. אם אתם מחפשים בריכת שחייה קבועה או עונתית שתוכלו לחנות, בריכות שחייה מעל הקרקע הן חלופה חסכונית לבריכת שחייה תת קרקעית. שלא לדבר על זה שהוא הרבה יותר קל להתקנה מאשר בריכת סיבים אופטיים והרבה יותר זול לתחזוקה.

בנוסף, חומרי הבריכה לאגן מעל הקרקע זולים משמעותית מאלו של הקרקעית ויש להם מגוון גדול יותר. בריכות בטון הן בדרך כלל היקרות ביותר, ובעקבותיהן בריכות מרופדות בוויניל ואז פיברגלס. אך בריכות סיבים אופטיים מתקדמות עשויות לעלות יותר מבריכות בטון ללא עצמות.

כאמור לעיל, המחיר הסופי של בריכת שחייה בקומת הקרקע הוא בדרך כלל מחיר הבריכה עצמה. אי אפשר לומר בדיוק כמה תעלה בריכה, שכן המחירים משתנים מאוד בהתאם למקום מגוריך ואיזה סוג בריכה אתה מחפש, כמו גם גורמים אחרים כגון גודל הבריכה שלך.

וודאו שהחצר האחורית שלכם גדולה מספיק כדי להכיל את סוג בריכת השחייה שאתם רוצים לקנות. מכיוון שהבריכה היא תכונה כל כך חשובה, חשוב להבין באמת אם אתם קונים בית עם בריכה, מוסיפים אחד מאוחר יותר או בונים מאפס.

כאשר החלק העליון של מבנה האגן נמצא מעל המפלס, כמו למשל באגן מעל הקרקע, המחסום מחובר אליו. זה גורם לסגירת בריכות מעל הקרקע על ידי קרח, העלולות להיגרם ולהתמוטט על קירות הבריכה.

בריכות עליונות – תחתונות מגיעות בכל הצורות והגדלים, אך לא משנה באיזה סוג בריכה תבחרו, זכרו כי בטיחות היא מכריעה וזכרו לנהוג בבטיחות הבריכה. לעולם אל תיתן לילדים לשחות ללא השגחה, התקן מחסום בטיחות, וודא שכל משתמשי הבריכה יוכלו לשחות וודא שאתה מכיר את היסודות של החייאה לב ריאה (CPR). אם אתה רוצה ליהנות מהיתרונות הרבים של בריכה תת רצפתית, אתה יכול לחסוך אלפי דולרים עם סט בתוך הבריכה. לא משנה מה סוג הבריכה שתבחרו, חשבו תמיד על האפשרויות הטובות והחיוניות שיכולות לעמוד בינכם לבין משפחה הרוסה מטרגדיה: בריכה ממונעת – כיסוי בטיחות ושומר חוף – מכשיר צף מוסמך הם הבחירות הטובות והחיוניות לבריכה בבית ויכול לעמוד בין המשפחה שלך לטרגדיה הרסנית.

דילוג לתוכן