בריכות גלישה

אם בריכות גלים דומות נבנות ברחבי העולם, כפי שמקווים תומכי Surf Ranch, הם יכולים לשנות את עולם הגלישה לטובה. אתה יכול ללכת לגלוש למשך 2-3 שעות, אך הזמן שאתה מבלה בפועל על הגלים הוא רק חלק קטן מהזמן שאתה מבלה במים, ושום דבר לא יחליף את הגלישה על האוקיינוס. אבל זה אף פעם לא יכול להזיק לקבל עוד כמה אמבטיות גלים, גם אם מדובר רק בכמה שעות בשבוע.

בדצמבר 2015 חשפו הגולשים ואנשי העסקים תכניות לבריכת גלים מדהימה המשאיבה צינורות ללא רבב בחוות Surf Surf בפאלם ספרינגס

קליפורניה, רק כמה קילומטרים צפונית לעיר. בפוסט באינסטגרם, צ'יין מגנוסון, גולשת תחרותית בת 10 שרצה בריצה ראשונה בבריכה כשהיא לבושה בחליפת הצלה כשהיה בן שלוש, אמרה: 'האירוע ההיסטורי הזה בגלישה פשוט רק פתח את הדלתות למקום בו בריכות הגלים יכול ללכת. כשישב בפארק מים ישן וריק שיהיה בקרוב מועדון הגלישה של מדבר הדקל, הוא הביט בבריכת הגלים כשנשאלה השאלה הגדולה לגבי הבניין החדש. השאלה שמיד ירתה לי לראש במערת הבורד הייתה: מה נעשה בנדון? מה מביא גל מחומם – בריכה קרוב לבית?

בריכת הגלים עצמה אינה מושג חדש, מכיוון שיש כבר מרחצאות גלים אחרים ברחבי העולם. השאר לקלי לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב ולהרוג לחלוטין את התחרות שלו, אמר.

הר האלמוגים משתמש בטכנולוגיה של חברת גלי סלייטר

אם כי לא ברור אם מדובר באותה הטכנולוגיה המשמשת להקמת מרכז חקלאי במדינה. בריכת הגלים הקרובה ביותר לבריכת גלים עם טכנולוגיה דומה לזו של הר האלמוגים היא בריכה של 3,000 מ"ר באוניברסיטת קליפורניה, סנטה קרוז, המשמשת את חיל ההנדסה של צבא ארה"ב והמינהל הלאומי לאוקיינוסים ואווירה (NOAA).

בריכת גלים הן בריכות שחייה בהן נוצרים באופן מלאכותי גלים גדולים יחסית

בריכת גלים בה תוכלו לגלוש היא בריכת גלים עומדת שניתן למצוא במלונות וספינות תענוגות. בריכה נוספת המיועדת לגלישה ומצוידת בטכנולוגיה הדומה להר האלמוגים ממוקמת בפארק ההרפתקאות ואדי. בריכות גלים בהן אתם גולשים הן אלה שבהם צף גל גדול, המיוצר באופן מלאכותי.

בריכת הגלים ב- NLand מיועדת במפורש לגלישה ולא לשחייה ומייצרת גלים גדולים בהרבה בהתאם. בריכות גלים מציעות פלטפורמה מבוקרת ולולאות גל מושלמות, מה שהופך אותה למקום האידיאלי לגלוש ולשפר את כישוריכם.

למרות שהמיקום נראה במידה רבה מחוץ למשוואת הגלישה, בריכות גלים מצאו את דרכן לעולם הגלישה ויש להן השפעה עצומה על איכות חייהם של הגולשים בארה"ב ומחוצה לה.

היסטוריון הגלישה מאט ורשו כתב לאחרונה בהפעלה מקוונת נגד בריכות גלים

"בעוד שנשמת הגלישה תישאר באוקיאנוס, שחיית הגלים היא תוספת נהדרת שמייצגת דרך יוצאת דופן בה הגלישה מתפתחת. מצד שני, יש גולשים שמודאגים מכך שגלים בבריכות עשויים לבוז לאופי הרכיבה וחוששים שנראה יותר אנשים שמתרגלים את הספורט. בשלב כלשהו כל גולש יודע שזה מרגיש כמו לרכוב על אוקיינוס המואר על ידי השמש, וזה קסום.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן