בריכות זרמים

אם אי פעם ביליתם זמן עם זרם בכל סדר גודל, אולי הופתעתם מהדפוסים המשתנים של מים עומדים שמדענים מכנים תכונות. מה שאני רוצה שתכירו במונח "בריכת זרמים" הוא שתכנון משחקי וידאו לא תמיד קשור בסיכון – מדובר במכניקת תגמולים. יום אחר יום, עיצובי בריכות זורמים נפוצים במיוחד במשחקים המדגישים הישרדות אך עדיין אינם נופלים לז'אנר הישרדות ארגז החול. אבל מה שהופך את הבריכות לסטרימינג לחשובות כל כך בפעם הראשונה עבור שחקנים הוא שהם לעתים רחוקות יכולים להיות בטוחים לחלוטין שיהיה צורך לצאת מהרכב שלהם כדי לחקור בריכה מסוימת.

הידיעה היכן הבריכה עמוקה יכולה להשפיע לאן אתה משליך את הקו שלך כדי למצוא גביעים או איזה סוג דגים אתה דגים.

שתי תכונות מגניבות שתוכלו להוסיף לבריכת שחייה קיימת או לעיצוב חדש הן חרירי זרימה או מזרקות למינריות

ניתן להשתמש בסוג מים זה להפקת מים המשתחררים לאחר הפעלת סיפון הבריכה. ניתן להשתמש בו באופן אפקטיבי ליצירת אווירה בבריכות שלך מבלי להטביע את קול המפלים, או כדי ליצור אזור בו הילדים יכולים ליהנות להירטב מבלי ללכת לבריכה. נהר עצלן גדול בהרבה מנחל והוא מהנה גם עם המשפחה והחברים.

לקבלת מידע נוסף על ניהול מי הבריכה שלך, התקשר למספר 703 – 228 – 4488. המים הטריים העכורים והמלוכלכים המכילים חומר ניקוי או שאינם מתנקזים לבריכה, אל המרזבים או הנחלים.

אם לא נפטר כראוי

בריכות שחייה ומים תרמיים עלולים להשפיע בצורה הרסנית על בריאות הנחל. מנגנונים אפשריים שיכולים להסביר את הצפיפות הנמוכה של סרטנים בבריכות רדודות כוללים הימצאות כימיקלים רעילים במי בריכה וחוסר בקרת איכות מים. אף על פי שרובם המכריע של הנחלים והנהרות מנוהלים בדרך כלשהי על ידי האוכלוסייה האנושית וקיים פוטנציאל לשפר את איכות הנחלים ובתי הגידול, ההשפעה על מערכות אלו היא רבה. השפעת הנהרות כה רחבה עד שקבוצת מחקר (Vorosmarty, 2010) העריכה כי עד 80% ממי הנהר המוזרמים לאוקיאנוסים קשורים לבתי גידול מאוימים.

הדוגמה הארכיטיפית ביותר לבריכת נהר היא באגנים הרדודים של האוקיינוס האטלנטי, כמו שונית המחסום הגדולה והאוקיאנוס השקט.

הסיבובים והפניות שהם עושים עשויים להיראות אקראיים

אך הם משרתים כמה מטרות מכריעות, מכיוון שהם מאפשרים לעומק הנחל להשתנות בין רדוד לעומק, מה שמאפשר להיווצר בריכות במקום בו יש פחות זרימה ובהם מצטבר משקעים. בעומקי המים השונים ובמיקום הבריכה ניתן להשתמש בסוגים שונים של מים, מה שממחיש את הפוטנציאל העצום למגוון הנחלים. מאפיינים כמו שוניות ואגנים משפרים ללא הרף את תפקודו של נהר, ובתי הגידול הימיים המגוונים נשמרים.

רצף הזרמים של סוגי הזרמים יכול לנוע בין סדר 1 לסדר 5 ומעלה, כאשר מספר גדול מהם מתרחש בזרמים מסדר תחתון במדרונות העליונים. בדרך כלל נצפים לנחלים ומפלים, כמו גם לנחלים מסוגים שונים, כמו נהרות, נחלים ונחלים במדרונות העליונים.

בחלק מהנחלים אותה בריכת אבן המשמשת גשרים משמשת כגשר

אך בנחלים גבוהים יותר ההפך הוא המקרה. הכוח שמפעילים המים על ערוץ הנחל גדל באזורים העמוקים ביותר והעומס העצום גובר. כאשר הזרימה גבוהה, הבריכות נשטפות ונבנות מחדש, או מתחזקות על ידי חומר מיטה, או שכוח המים מפעיל עלייה באזורים עמוקים יותר.

בעלי בריכות תת קרקעיות נהנים מיתרון טבעי בכל הנוגע למסיבות בידור בחצר האחורית

ברגע שנכנסו לבריכה, בר שחייה או מערת בריכה גדולים מספיק כדי לעמוד עליהם ולקבל גישה למדף השמש של הבריכה. בריכה אולימפית או בריכת ילדים הם מקום מצוין לילדים גדולים יותר, בני נוער ומבוגרים להתקרר בו, וילדים צעירים יותר נהנים להתקרר. אם אינכם אוהבים את הקפיצה לגובה דו-קומתית, תוכלו להסתכל גם בבריכה אולימפית ובריכת ילדים לצעירים יותר.

עם זאת

אם אתם מחפשים אפשרות צנועה יותר, חפשו בריכה תת קרקעית למחצה עם מערת בריכה, בר שחייה או מדף שמש. עם תצוגות בריכה מקורות נהדרות, צוות המכירות המיומן שלנו של מומחי בריכה מוסמכים עומד לרשותכם בכדי לעזור לכם בכל שאלה ועניין בכל הנוגע לבריכה שלכם, עיצוב הבריכה, התמחור ונושאים אחרים הקשורים לבריכה.

משאלה זו יכולה להתגשם על ידי הוספת גלים

כיורים ובארות על מנת לספק צליל מים זורמים. חלקם עובדים עם אגן הצפה, ואילו אחרים נכנסים ישירות לבריכה דרך ערימה של אגני הצפה. ספר לנו על הכוחות שמייצרים את הבריכה שלך במהלך הפעולה, כמו גם על זרימת המים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן