בריכות נוי

גודלו של פחות מרבע דונם, מה שהופך אותן לבריכות הקטנות ביותר בארה"ב והשנייה הקטנה ביותר באירופה. יחד הם מספקים יותר מ -1.5 מיליון ליטר מים ביום, מספיקים לשחק בבריכה זעירה.

בהשוואה לאגמים גדולים

זיהום הפחמן הארצי של בריכות קטנות מרוכז מאוד. בריכות קטנות נוטות להיות רדודות יותר, כלומר הן אוגרות יותר פחמן במים שלהן מאשר בריכות גדולות יותר, וריכוז זה גבוה יותר בבריכות קטנות יותר. הם גילו שהריכוז הגבוה ביותר בבריכות הקטנות ביותר וירד עם גודל הבריכה או האגם.

לדברי מחברי המחקר, אדמה וחומרי תזונה מהצמחים אינם נכנסים למים, בשל שילוב של גורמים כמו גודל הבריכה וכמות המים.

מספר בריכות בעלי חיים באזור תפיסה עלולות להעמיס לאורך זמן בריכה עם חומרי הזנה מהצומח

וניתן לנקוט בצעדים להסיט או לסגור מוצרי פסולת מן החי. ניתן ליצור בריכות טיפול גם כדי להפחית את נגר המזון מנחלים ואקוויפרים מקומיים. אזורי תפוסה מנוהלים עם בנקים שקועים הם מונעים וסביר יותר שישמשו אותם לאחר בניית הבריכות. לעתים קרובות ניתן להכיל מזהמים הנכנסים לבריכה, אך מספר הבריכות וכמות המים בהן עלולות לגרום לבעיות.

מחלקת הדייג במחלקת חיות הבר מציעה סיוע טכני בחינם לבעלי קרקעות שיש להם שאלות על ניהול בריכה על רכושם

המחלקה מספקת לבעלי בריכות מוסמכות בס לבן, שפמנון וכחול. מלאי דגים בבריכות נועד לסייע לבעלי בריכות חדשות או מושבות להקים דייגים על ידי מתן בית גידול לצורות החיים הרבות החיות בבריכות. ייצוב חוף קרקעית הבריכה, ייצור חמצן, טיהור מהיר יותר של מים לאחר גשם, קשירת חומרים מזינים מהצומח ובכך צמצום פריחת האצות.

אחרי הכל

גזים המופקים בתחתית בריכה נוטים יותר להגיע למעלה מאשר גזים המצויים באגמים גדולים יותר. רוב האגמים הטבעיים והבריכות הם מקורות לגזי חממה, ותרכובות אלו מתמוססות במים כתוצאה מפעילות אנושית כמו דיג, חקלאות, כרייה ופעילות תעשייתית. בריכות מספקות בית גידול ליצורים חיים רבים, אך גם לדגים, ציפורים, זוחלים, דו-חיים וציפורים. נדרשים אמצעי הגנה על מנת להבטיח כי מים נקיים וטריים יישארו אחד ממשאבי הטבע החשובים ביותר של מיין.

כאשר נבנית בריכת ניקוז חדשה

מספר החיידקים המפרקים בדרך כלל חומרים אורגניים מתים נמוך יותר והסביבה נראית נוחה יותר, מכיוון שריכוזי מלח נמוכים יותר יאפשרו ליצור קרומים על בסיס חומצות שומן. חלק מבריכות מי הגשמים הישנות יותר המוחזקות על ידי המחוז נבנו מחדש כדי לתפקד בצורה יעילה יותר בכדי להתמודד עם כמות מי הגשמים.

בריכות אפיות יכולות להכיל גם עצים כמו האפר השחור באגנים שלהן

ולעתים ניתן לסווג אותן כביצות עץ. צמחי שורש נחוצים לבריכות בריאות, אך רבים מדי עלולים להפוך למטרד ולהפר את איזון הבריכה. אם נשמר בידול עומק, בריכות יהפכו לאגמים באמצע הקיץ, כאשר אוכלוסיות אצות מגבילות את חדירת האור לקרקעית.

בבריכות קפיץ טבעיות בדרך כלל אין שום סיבה לכך, מכיוון שהבריכות מתייבשות לעתים קרובות, אך יש כאלה.

ה- DNR ממליץ לכל הבריכות הפרטיות להצטייד בקרפיון דשא

כשהמבקש יספק לפחות 5.5 ק"ג לדונם קרפיון. דגים אלה לא רק יספקו דגים לבריכה שבה אין אוכלוסיית דגים, אלא הם יהיו זמינים גם לבריכה פרטית שגובה תשלום עבור דיג. אם המים שנתפסו גדולים מ -30 דונם, הם נחשבים לבריכה גדולה. מים עם מוגבלות של פחות מ -30 דונם, מסוכרים, נחשבים גם לבריכות גדולות ומים שהוחרמו פחות מעשרים וחמישה דונם או פחות, או מסוכמים, לא יותר מעשרה דונם גדולים כמו עשרה דונם.

בהשוואה למדינות אחרות, בריכות הן למעשה רק מחצית מגודלן של אגמים קטנים, אך על פי DNR, הם למעשה בערך פי שניים מגודלם של אגמים קטנים.

מטרת בריכת מי גשמים

היא לשלוט על עודף הנגר ולשפר את איכות המים של הנחלים הסמוכים. באזורים מסוימים עלולים להתפתח שקעים עם עודף גשמים העלולים לחלחל למי תהום וליצור בריכות קטנות. בריכות יבשות נקראות בריכות דבק מכיוון שהמים מוחזקים לזמן קצר לפני שהם יכולים לנקז.

אם גודל הבריכה

הוא לפחות חצי דונם ומכיל אוכלוסיית דגים קיימת, בעלי בריכות יכולים להגיש בקשה. בעלי בריכות חייבים להסכים כי הדיילים רשאים לבדוק את הבריכות כדי לחפש רישיונות דיג. על הבריכה להיות ממוקמת על בריכה או בסמוך אליה, והיא חייבת להיות לפחות חצי דונם, על פי ועדת שימור הדגים וחיות הבר בפלורידה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

סגנון ציור פוטוריאליזם

ההיסטוריה של הפוטוריאליזם בפורטרטים הפעם הראשונה שבה השתמשו במילה "פוטוריאליזם" לתיאור ציור הייתה בשנת 1941. המונח נגזר מהמילים היווניות "תמונות" ו"אמיתי". פוטוריאליזם הוא ז'אנר של

להמשך קריאה »

כיסוי פלסטיק לתו נכה

מבוא: מהי שילוב נכים? שילוב של נכה הוא סט ייחודי של מיומנויות ויכולות שקובעות מה הוא יכול לעשות.למידע נוסף בנושא של כיסוי פלסטיק לתו נכה

להמשך קריאה »

קבלן בנייה ושיפוצים

מבוא: מהו קבלן בניה ושיפוצים? קבלנים מומלצים קבלני בנייה ושיפוצים הם אנשי מקצוע מיומנים העוסקים בענף הבנייה. קבלני בנייה ושיפוצים אחראים על בנייה, שיפוץ, תיקון

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן