בריכות עיליות

כאן בריכות בריכות וספא יש לנו בריכה מעל הקרקע עם התקנה ייחודית, יחד עם החומרים בהם אנו משתמשים כיום. משטחי חלוקי נחל הם הלהיט כשמדובר בבריכות שחייה שנבנו בהתאמה אישית, אם כי רוב הבריכות מעל הקרקע יקרות בהרבה מקבילותיהן התת קרקעיות. לבריכות תת קרקעיות יש יותר קשר לבריכות מתנפחות כאשר הן מוקמות, אך יש הבדל גדול בכוח בין השניים. האגן קרוב יותר לבריכה מעל האדמה, ויש כמה הבדלים גדולים בחוזק של שני אלה, כמו גם בגודל המשטח.

לא כל גדלי הבריכות זמינים בכל שלושת העומקים

אך ככל שהבריכה גדולה יותר, כך היא עשויה להיות עמוקה יותר. אגן מעל האדמה יכול להיות נוכח בשניים-שלושה עומקים שונים: 1,000 מ ', 2,500 מ' ו -3,600 מ '. באופן כללי, בריכה גדולה יותר עם משטח עמוק יותר, כמו בריכה בעומק 2.5 מ ', מציעה יותר משטח שחייה.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה משתלמת לבריכה תת רצפתית, בריכה מעל הקרקע עשויה להיות שווה את זה. בנוסף, עליכם לוודא שיש לכם מקום אחסון לבריכת השחייה בחורף ולשים לב למחירים נמוכים בקנייה של בריכות שחייה מעל הקרקע, שהן זמניות.

חומרי הניקוי לבריכה תת קרקעית עשויים להיות קטנים יותר מאשר ברוב הבריכות התת קרקעיות

ותצטרכו להצטייד במלאי ניקיון שיהיה מוכן לשמור על הבריכה. כדי לשמור על ניקיונם ולהרחיק פסולת, בריכות מעל הקרקע עשויות לדרוש כיסוי לפרק זמן מסוים. מבנה הבריכה עצמו יכול לשמש כחלק מהמחסום הנדרש, בתנאי שהוא נוקשה מספיק כדי לעכב את הגישה לבריכות.

אחת הבעיות שתעמוד בפניך כאשר תתקין אגן קרקעי על פני השטח היא האם משטח זה מספק בסיס יציב שיכול לעמוד במשקל העצום כאשר האגן מתמלא במים. אם הקרקע לא מפולסת, קיים סיכון לפגיעה במבנה ואובדן אפשרי של זרימת מים.

אם אתם מחפשים בריכה בקומת הקרקע מכיוון שאינכם מוכנים להתחייב בגדול מבחינת שטח ועלות

כדאי לכם לבחור משהו בצד הרך יותר של הבריכה כדי שתוכלו לנסות זאת קודם. . דוגמא לכך היא כאשר אתם בוחרים בריכה עם משטח רך וקשה, כמו בריכה עמוקה או רדודה. ברגע שאתה מרוצה מהרעיון של בריכה מוגבהת, תתחיל לאסוף רעיונות פו מעל פני האדמה כדי להשלים את לוח התכנון שלך. אם יש לך שטחים פנויים לבריכות גבוהות, אתה יכול גם לבנות שביל לבנים לרעיון שלך.

באזורים מסוימים במדינה

יש להסיר עד שישה מטרים של אדמה מכל הבריכה שמעליה – בריכת מי התהום. זה אומר רק כמה סנטימטרים של בטון ועד שמונה מטרים. באזורים מסוימים, יצרני בריכות שחייה תת קרקעיות טומנים את הקרקע כדי ליצור בריכת שחייה תת קרקעית, אך הדבר עלול לגרום לבעיות.

אתה זקוק לשירותים מקצועיים בכדי לתחזק את בריכת השחייה העליונה

התת קרקעית, וזה לא המקרה אם יש לך בריכת שחייה תת קרקעית תת קרקעית. אינך צריך להתמודד עם סוגיות שאתה יכול לשכוח, כגון מפלס מים, איכות מים וזרימת מים, אך אתה זקוק לשירות מקצועי.

עם זאת

עבור בריכות גדולות יותר מעל הקרקע תוכלו לחתום על חוזה עם חברת בריכות שתפתח, תסגור ותתחזק את הבריכה מדי שנה. אם הבריכה מעל הקרקע שלך קטנה למדי, רוב האנשים יכולים לעשות את העבודה בשבילך, אך אם היא גדולה יותר, הבריכה יכולה להיות סגורה למספר שבועות או חודשים.

אם יש לכם בריכה מעל הקרקע או מעל הקרקע

תוכלו להגן על ההשקעה שלכם ולחורף את הבריכה שלכם על ידי כיסוי של בריכת חורף טובה. בתי ספר לבריכות מציעים בית ספר לבריכות, כך שתוכלו ללמוד מאיש מקצוע כיצד לתפעל נכון את הבריכה החדשה שלכם וללמוד את יסודות תחזוקת הבריכה.

בריכות יפות מעל הקרקע לא רק יעניקו לכם אפשרות להתיז מים בקיץ, אלא גם ישפרו את הגן שלכם. הם זמינים גם בצורות ובגדלים שונים ומתאימים לשימוש חיצוני ופנימי, לא רק לבריכת השחייה עצמה.

לא תהיה לך את הרבגוניות שתקבל עם בריכה מובנית

אבל בהחלט תוכל לקבל בריכה יפה מעל האדמה. ישנן מספר אפשרויות לגודל הבריכה ולעומקה ועם כמה דקויות אנו יכולים לאפשר לך להביט בבריכה מעל האדמה. היא עשויה להיות מעט גדולה יותר מבריכה רגילה או מעט קטנה יותר מבריכה חיצונית, אך עם אפשרות Bestway, אתה מקבל את האפשרויות שלך בצורה הטובה ביותר.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן