בריכות קטנות למרפסת

כאן ב- Tropical Pools & Spa, אנו ממשיכים את המסורת שלנו של בריכות קטנות למרפסת ושמחים לבשר שאנחנו פותחים את הבריכה הקטנה הראשונה שלנו בטוסקנה בעיר ניו יורק. אגנים אלה ניתנים לבנייה מהיסוד כאגני מי תהום או עצמאיים בבנייה. בריכות אלו מגיעות במגוון גדלים, צורות, גדלים וסגנונות, מקטנים ועד גדולים ומעמוקים לרדודים.

יש לנו כמה בריכות קטנות במחיר של אחת, ואם השטח החיצוני שלכם קטן במיוחד, נכניס לתוכו בריכת מים עמוקים מרובעת. ישנן גם צורות שונות של בריכות מים עמוקים ואנחנו מחלקים את העטיפה – סביב הבריכה – למעברים קטנים לצמחים ומים.

אמנם עיצוב זה אידיאלי לבריכות בחצר האחורית

אך תוכלו לבנות בריכה קטנה על צלע הגבעה כדי לשבת, לספוג קצת שמש, לדבר או פשוט ליצור קצת פרטיות. עם המעצב המתאים, ניתן להפוך את הבריכות הקטנות הללו גם לגן חיצוני, אזור פיקניק או אפילו גינה פרטית למשפחתכם.

אם יש לך מרפסת קטנה או חצר אחורית זעירה

אתה יכול בקלות לשים צלילה או בריכת שחייה על הטרסות של ביתך. לבריכות מים עמוקים, ניתן להתקין אותן על מרפסת בנויה מאוד או אפילו על גג הבניין. אם אין לנו בריכה בחצר שלנו אבל אנחנו מוכנים לבצע כמה שינויים בבית שלנו, בריכת גג היא פיתרון טוב.

אני רוצה לעזור לך לברר אם זה מתאים לך על ידי לספר לך את כל הדברים שעליך לשקול לפני שתנקוט בצעדים להשיג אחד כזה

היום החלטתי שאעזור לך בכך שאעזור לך לבנות בריכת טרסה או לשפץ את הישנה שלך. אל תהסס להפנות את מוכר הבריכות שלך לפוסט זה כדי לשתף את רעיונות הבריכה שאתה הכי אוהב. תוכלו גם ליצור קשר עם חברת התכנון והבנייה שיצרה בריכה שאהבתם ולראות אם תוכלו ללמוד עליה יותר. עשיתי התקנת גגות סיבים אופטיים משלי בבריכות ריבר ואני עדיין עושה את זה.

אם יש לכם בריכה למרפסת, תוכלו לבחור בעיצוב לפי נושא, כמו בריכה ירוקה, בריכה כחולה או אפילו בריכה לבנה עם בריכה אדומה.

לפני שתתכנן את עיצוב בריכת השחייה שלך

חשוב לדון בהעדפותיך עם בונה הבריכות המקומי שלך. בררו כמה גדולה הבריכה שאתם יכולים להרשות לעצמכם, החליטו איפה אתם רוצים את החלל וגלו איך תיראה הבריכה. הפוך את הגודל הנכון על ידי בחינת דוגמאות לבתים אחרים עם בריכות שחייה כדי לקבל רעיונות למה שאתה צריך. הסתכל סביב הגינה שלך ותמצא הרבה דרכים לרפד את הבריכה שלך, אך תזדקק גם לבריכה טבעית או נוף לבריכה רפלקטיבית כדי לעמוד בקצב אם אתה שוחה איפשהו או מחפש מקום בו תוכל לקבל מעט צל ו קצת צל מהשמש.

תכנון מראש ושעות הפתיחה יכול לעזור, במיוחד אם אתה פותח מוקדם בבוקר או מאוחר בערב או במהלך היום בימי חול.

בריכת הצוללות הזעירה למדי משתלבת היטב במראה הבטון של האזור החיצוני

אך עדיין מציעה מקום רב לאירוח. הוא כולל בריכה גדולה המאפשרת לכם להתמתח, וספסל עץ פשוט מספק פינת ישיבה נחמדה המעודדת אתכם לבלות ערב ארוך בזמן שאתם מתקררים ברגל אחת של מים מתחת. ניתן לעשות זאת ברמת הטרקלין הקיימת, כך שתוכלו לשבת וליהנות מכך. יש בו גם מרפסת פתוחה עם שולחן וכיסאות גדולים ושולחן פיקניק.

הבריכה הקטנה יותר גם ידידותית לסביבה מהבריכה הגדולה יותר, מציעה יותר מקום לבילוי ומהווה תוספת נהדרת לאזור הטרסה.

זה בא עם מידה מסוימת של סיכון, אבל אם יש לך בניין בריא מבנה התומך בבריכת שחייה, זה שווה את זה. בריכות סיבים אופטיים הן מה שאנו מייצרים היום והן יביאו לכם ולאהובכם שנים רבות של שמחה.

שביל אבן יכול להגן על הבריכה ועל הרגליים הרטובות מפני לתפוס עוד יותר פסולת הזורמת דרך המים. הסיפון מציע רק כל כך הרבה הגנה, אבל זה לא מספיק לבריכה עם רגליים רטובות.

אם יש לכם מקום מוגבל בבית אך עדיין רוצים אזור חיצוני נחמד

בריכת שחייה קטנה היא רעיון טוב. אם תמיד רציתם סיפון לביתכם אך אין לכם את העיצוב המתאים לדלת, שקול ליצור סיפון צף חופשי עם בריכה בחצר הבית שלך. גם אם אינך יכול להצדיק בניית בריכה חיצונית באקלים קר יותר, בריכה מקורה יכולה להציע אותה מידה של הגנה כמו בריכה חיצונית גדולה, אך עם בריכה גדולה בהרבה. נוחות האוויר הפתוח והיופי הטבעי של השמש והמים הם די והותר כדי להגשים את חלום הבריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן