בריכות שחיה אקולוגיות

כשמדובר בבריכות שחייה טבעיות, הדבר הראשון שעולה בראש הוא הדאגה של היתושים. בריכות טבעיות נראות יותר כמו בריכה מאשר בריכת שחייה, מכיוון שיש בהן זנבות וחבצלות המנבטות סביבן.

ניתן לעצב את רוב הבריכות הטבעיות במגוון סגנונות

ואפילו ניתן להמיר בריכה קיימת לבריכה טבעית. הם יכולים להיות בעלי צורות לא סדירות, כמו סלעים, מפלים, סלעים וכו ', כך שאם אתם רוצים להיראות כמו בריכה מסורתית, עשו זאת גם אם אתם רוצים מראה טבעי יותר, כמו בריכה או בריכה עם מפל. בניגוד לבריכות שחייה מלאות כלור, הן נועדו לחקות את הטבע הטבעי של המים עצמם, ולא את בריכת הכלור עצמה.

כימיקלים קשים המשמשים לניקיון בריכה רגילה הם יקרים, ומכיוון שבריכה טבעית אינה זקוקה להם, תוכלו גם לחסוך בעלויות הכימיקלים.

בריכת שחייה טבעית מצריכה תחזוקה שונה מאשר בריכת כלור

אך העלות הכוללת זהה. התחזוקה שונה מעט מזו של בריכת שחייה קונבנציונאלית, מכיוון שבבריכות טבעיות משתמשות בכימיקלים מעטים או ללא חומרים. אם משאירים מאחור את עלות רכישת הבריכה עצמה ועלויות התחזוקה של השחיין הטבעי, עלויות האחזקה של בריכה טבעית נמוכות בהרבה ממה שאתם חושבים. בריכות שחייה טבעיות יקרות יותר לבנייה מבריכות קונבנציונליות וברגע שהן משולבות, יש עלויות תחזוקה שוטפות.

אם אין לך את המשאבים להפוך את הבריכה שלך לבריכת שחייה טבעית

אתה יכול להסתמך על צמחים שמפחיתים את הצורך בכלור ובכימיקלים כבדים אחרים. הסביבה מרוויחה מכך שלא משתמשים בכלור וחוסכים מים, מכיוון שבניגוד לבריכת שחייה קונבנציונאלית, אין צורך בהחלפת מים מלאה. שים לב שניתן להמיר בריכות קונבנציונליות קיימות לבריכות טבעיות, וצמחים יכולים להחליף כלור בכל הנוגע לשמירה על פתוגן המים חופשי.

אם אתם מחפשים בריכה נטולת כימיקלים ידידותית לסביבה

כדאי לכם לשקול לבנות בריכה טבעית בגינה שלכם. בריכות שחייה טבעיות הן בר קיימא אורגנית, מה שאומר שהן יכולות לקיים עצמית ללא כימיקלים. האפשרות האחרת שתקבל היא לבנות בריכות טבעיות בחצר האחורית, ואלו הן בחירה טובה לכל מי שרוצה שהבריכה שלה תשתלב עם הסביבה הטבעית ותמנע משימוש בכימיקלים בבריכה שלהם. תוכלו לבנות את בריכת השחייה הטבעית שלכם כמו שהיא, עם מגוון סוגים שונים של צמחים, כמו עשבים, פרחים, עצים וצמחים אחרים.

יתרון גדול של בריכות טבעיות על פני בריכות כלור

הוא שלא נדרש גינון נוסף, שיהיה צורך אם ניתן ליצור בריכה מלמטה למעלה. גם בבריכות השחייה הטבעיות תנודות מים נמוכות, מה שאומר שהן יכולות לצרוך הרבה יותר מים – בצורה יעילה יותר ממערכות בריכות שחייה מסורתיות. אחד היתרונות הגדולים של בריכה טבעית על פני בריכת כלור הוא היכולת לקבל מערכת בריכה פשוטה, קלה לשימוש, תחזוקה נמוכה וידידותית לסביבה ללא צורך בגינון נוסף, כפי שהיה קורה עם בריכה קונבנציונאלית או כל סוג אחר של בריכה טבעית (או אפילו סוג הבריכה שבריכות חיצוניות מסורתיות יכולות להיות מורכבות ממנה).

יתרון נוסף הוא כמובן היכולת לשחות במים נקיים באמת, בין אם אורגניים ובין אם הם טבעיים בבריכה יפה.

בריכות שחיה טבעיות מגיעות בסגנונות שונים והן אינן צריכות להיראות כמו בריכות שחייה ישנות

בבריכות אלו משתמשים בצמחים ובפילטר ביולוגי אחר במקום בכימיקלים בכדי לשמור על ניקיון המים. בריכת שחייה טבעית היא בריכה המשתמשת בצמחים או בשילוב של צמחים, חול ומסננים כדי לשמור על מים נקיים וצלולים ללא כימיקלים.

NSP הם שטחי ניקוי עצמיים

בנויים ביצות ללא מכונות כימיות המשויכות באופן מסורתי לבריכות שחייה. בריכות שחייה טבעיות פועלות בצורה שונה, חופרות כלור וחומרי ניקוי כימיים אחרים לאזורי התחדשות, שבעצם מאפשרים לבריכה לנקות את עצמה. אזורי הצמחים בשולי הבריכה משמשים כמערכת סינון טבעית המאפשרת למי השחייה לנוע באזור.

בריכות טבעיות נקראות בריכה

בריכות ביו מכיוון שהן משתמשות באלמנטים טבעיים כדי לשמור על מים נקיים ובטוחים לשחייה. מכיוון שהם מוקפים בכמה שכבות של צמחים, בריכות טבעיות יכולות להיות כימיות לחלוטין – ללא כימיקלים המסתמכים על הירק של הטבע כדי לנקות את המים באופן קבוע. בין אם בריכה טבעית, אמבטיה אורגנית או אקובאת, כולם זהים. בריכות שחייה אקולוגיות מייצגות רק אחוז קטן מכלל הבריכות בארצות הברית, אך חלק ניכר מהן.

בהתחשב במגוון של בריאות

עלות ויתרונות, קל להבין מדוע בריכות ללא כימיקלים הן טרנד פופולרי בבריכות פרטיות ברחבי העולם. בריכות טבעיות מהוות אלטרנטיבה מצוינת לבריכה מסורתית, ועם כמה שינויים פשוטים, כמו בחירת אונייה בצבע חול, בריכות טבעיות הפכו לחלק מאורח החיים "ללכת ירוק" עבור אנשים רבים בארה"ב.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן