בריכות שחיה ביתיות

בריכות שחייה מגיעות בכל הצורות והגדלים כדי להגשים את חלומו של כל בעל בית בבריכה משלו. ראינו # מומחי נדל"ן רבים לגבי היתרונות והחסרונות שיש בריכת שחייה משלך, אך לא משנה מה תבחר, זכור לנהוג בבטיחות הבריכה. בריכות רצפה מגיעות בכל צורה וגודל, והן מצוידות במגוון תכונות ואפשרויות המתאימות לכל בעל בית שחולם להיות בעל בריכה.

שימו לב גם כי כל הסיכונים חלים וכי קוד הלבוש עשוי להיות מחמיר יותר מאשר על חוף ציבורי, בניגוד לבריכות שחייה ציבוריות.

אז וודאו שיש לכם מספיק שטח חיצוני

כדי לענות על צרכי הבריכה שלכם לפני שאתם עוברים לבית עם בריכה. בריכה בחצר האחורית עשויה אפילו להרתיע קונים פוטנציאליים, מכיוון שהעבודה וההוצאות הנדרשות לתחזוקת הבריכה אינן מספיקות עוד, אומר ד"ר מייקל ד'אגוסטינו, סוכן נדל"ן ומומחה לבתי בריכה מוושינגטון הבירה וודא שהחצר האחורית שלך גדולה. מספיק כדי להכיל את סוג בריכת השחייה שתרצו לקנות.

אם הבריכה נמצאת לגמרי מחוץ לבית, הקירות המקיפים אותה צריכים להיות מאובזרים כדי להוות מחסום ביטחוני לבריכה. אם אינכם אוהבים את ההמונים במרחצאות ציבוריים, עליכם לכלול בבית הפרויקט שלכם גם בריכה מקורה.

אם נתקלת במקרה בבריכת שחייה שכבר קיימת

נקט בצעדים הנכונים כדי להגן על ההשקעה שלך. לפני סגירת כספי נאמנות, עליכם לדעת מה מצב הבריכה ומצבה, כמו גם גודלה ומצבה. אם החלטתם להציע הצעה ולהתקשר בחוזה לבריכה, חשוב לערוך בדיקת בריכה הנפרדת מבדיקת הבית וקובעת את תנאי הבריכה. ברגע שיש לך בריכות שחייה משלך, בקש מנציג שירות הבריכה שלך ליידע אותך על כל אביזרי היניקה האחרים.

אם כבר בבעלותכם בית עם בריכה בחצר האחורית, חשוב לארגן צפייה בבריכה מכיוון שבקרוב תוכלו להתבקש להחזיק בית. על פי יועץ הבריכות מסן דייגו, לא כל פקחי הבית טובים בהערכת מצב הבריכות.

אם יש לכם בריכת שחייה

היו מוכנים לבקר אצל מקצוענים בבריכה מדי שבוע, כך שתוכלו להישאר מעבר לשירותים הבסיסיים. לא רק שתהיו מוכנים לתכנן מראש את סגירת הבריכה, לתחזק אותה מחוץ לעונה ולהפוך אותה לגלגל, אלא גם תוכלו לשמור על ניקיונה ובמצב טוב.

על פי אתר DIY DIY ImproveNet

החיסכון הגדול ביותר שתוכלו לחכות בבריכה מעל הקרקע הוא שהסרת עלויות החפירה היא אחד היתרונות העיקריים בבניית בית עם בריכה. רכישת בריכות מי התהום מאפשרות לבעלי בתים להתחייב להתקין את הבריכה בעלות מלאה בקרקע. זכור שרוב בעלי הבית אינם יכולים להוציא את כל עלויות הבריכה שלהם כדי להשלים את פרויקט הבריכה שלהם, אך חברות בריכות כן יכולות.

יתרון עיקרי שיש לבריכות טבעיות על פני בריכות המכילות כלור

הוא שלא נדרשת הירקה נוספת, מה שיהיה יקר יותר ממה שיכולה בריכה מעל הקרקע המקובלת לספק. אם אתם מחפשים בריכה קבועה או עונתית לחניה, בריכה מעל הקרקע היא חלופה חסכונית לבריכה תת קרקעית. אחד היתרונות הגדולים ביותר של בריכה טבעית ואחד היתרונות הגדולים שלה על פני בריכה עם בריכה שקופה הוא שלא נדרש גינון נוסף, כפי שהיה קורה אם הבריכה התת קרקעית המסורתית הייתה נבנית על ידי עצמך. בריכות מעל הקרקע זולות בהרבה מבריכות קונבנציונליות ומחירן נע בין 200 ל -6,000 דולר. השקיעו בציוד מיוחד כדי ליצור בריכת גלים משלכם בחצר האחורית לבריכות השחייה שלכם.

מסיבה זו

בוני הבית רואים הרבה מאוד עניין לקנות בית עם בריכה חיצונית קיימת, ואנשים רבים מעוניינים בבריכה בחצר האחורית או אפילו בחצר האחורית של בית חדש. אני אוהב להסתכל בתמונות האלה ולא יכול לחכות לשכור בונה בריכה מיוחד כדי להשיג את בריכות שחייה יוקרתיות שהקמתי בגינה שלי. קניית בית עם חצר אחורית לבריכת השחייה בהחלט תתהדר בך בזכויות בשכונה שלך, אבל מה עם השכנים שלך?

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן