בריכות שחיה מחירים

בעוד שבריכות כלור מסורתיות מהוות בסיס מרכזי בחצרות הפרבריות במשך כמה עשורים, בעלי בתים רבים בחרו לעבור לבריכות מלח בגלל הנוחות המוגברת לשחיינים. אנשים רבים החליטו לקנות בריכת שחייה בקומת הקרקע בשל הנוחות והמחיר המשתלם שלה.

זה נכון אפילו יותר עבור בריכות חיצוניות, שעלותן יקרה יותר מרוב המחתרת. בריכה תחתונה יכולה לעלות עד 50,000 $ אם מדובר בבריכה חצי עגולה המוטמעת בקרקע או בבריכה רדודה בעומק של 1.5 עד 2 מטר.

אקוויפר מרופד בוויניל יכול לעלות עד 26,000 $ לבריכה בעומק של 1.5 עד 2 מטרים. בריכות פיברגלס מוצעות מראש בעלות של 1,500 – 2,200 דולר לבריכה חיצונית ו -2,400 – 3,300 דולר לבריכה התחתונה.

אמנם העלות של בריכת שחייה מראש יכולה להיות זולה יותר

אך אם תבחרו בבריכת ויניל, תוציאו יותר לאורך חיי הבריכה. כשאתה מתקין את בריכת השחייה שלך בפעם הראשונה, אל תדאג לגבי עלות בריכת השחייה שלך בעת התקנתה, אלא שקול כמה יעלה לך לתחזק אותה לאורך שנים. עלויות התחזוקה החודשית לבריכה יכולות לנוע בין 50 $ ל -300 $, תלוי בגודל הבריכה ובסוג הבריכה.

בריכות סיבים אופטיים

למשל, עולות פחות מבריכות בטון באזורים רבים של הארץ. אמנם העלות הממוצעת של בריכה בגודל ממוצע היא בסביבות 1,500 עד 2,000 דולר למטר מרובע, אך ניתן להציע בריכות בגדלים רבים שיענו על הצרכים שלכם. לדוגמא, באזורים מסוימים, בריכות נשק יכולות להיות קטנות כמו 1.5 מטר רבוע או 2.2 אינץ 'מרובע.

קירות ערימת בטון וירידות הם יקרים משמעותית, עם מחיר צפוי של 1,500 עד 2,000 דולר למ"ר. העלות הממוצעת של אגן בטון היא בדרך כלל כ- 65,000 $ לחבילה בסיסית, תלוי בגודל האגן.

ערכת הבריכה הממוצעת מעל הקרקע עולה בין $ 1,500 ל- $ 4,500, תלוי באיכות. מערכת הבריכות התת קרקעית הממוצעת עולה בין 1,500 $ ל -4,500 $, בהתאם לאיכות הבריכה, על פי משרד האנרגיה האמריקני.

התקנת ציוד בריכה בסך 795 דולר נראית יותר כהשקעה של 2500 עד 3000 דולר עבור מערכת בריכות תת קרקעיות, על פי מחלקת האנרגיה.

ה- EPA אומר כי עלות הקמת הבריכה מתווספת לביטוח הבריכה ולביטוח גבוה יותר עבור עלויות ציוד ותחזוקה.

אם אתה שוקל לרכוש בריכה חיצונית

מדריך העלויות והתמחור שלנו יעזור לך להבין טוב יותר את עלויות התפעול הקשורות לבריכה מסוג זה. אם אתה זקוק לעזרה להחליט באיזה משווק בריכת פיברגלס תת קרקעית להשתמש, אתה יכול לחפש את המחירים הטובים ביותר מפיצים עצמאיים של בריכות סן חואן. בין אם אתם מוכנים לצלול ולקנות בריכת נהר P של סיבים אופטיים מקמעונאי עצמאי ובין אם לא, ImproveNet יכול לעזור לכם למצוא מקצוען בריכה מקומי. במדריך עלויות זה אנו מכסים את עלות הבריכה המלאה – גדולה ואיכותית ובמחיר סביר עבורך ועבור משפחתך.

אי אפשר לומר בדיוק כמה תעלה לך הבריכה שלך

מכיוון שהמחירים משתנים מאוד תלוי איפה אתה גר, כמה הבריכה גדולה ואיזה סוג בריכה אתה מחפש. הדרך הטובה ביותר להעריך את תקציב בריכת השחייה שלך היא לקבל מושג טוב ממה מורכבות בריכות השחייה שלך. בריכות קליפורניה יעזרו לכם למצוא בריכת שחייה ויספקו לכם אומדן עיצוב וירטואלי, כך שתוכלו לקבוע את העלות המדויקת של בניית בריכת החלומות שלכם. כדי לקבל אומדן כמה יעלה לבנות עבורכם בריכת שחייה קרקעית, עדיף להתייעץ עם מומחה לבריכות באזור.

אגני בטון, בטון ובטון הם מוצרי מפעל המאפשרים השוואת מחירים קלה. החומרים המשמשים נעים בין 1,000 ל -2,500 דולר למטר לבריכות בטון ו -3,200 דולר ליותר מ -4,400 דולר לכדורי בטון.

בריכות מי מלח מוסיפות לעלות הבריכה בממוצע בין 1,000 ל -2,500 דולר

אך לאורך זמן עלות אחזקת בריכת מים מלוחים נמוכה מזו של בריכת כלור. גם אם אתם גדולים מהבריכה הממוצעת עם ספא צמוד, תוכלו להתחיל ב -95,000 דולר לבריכה. המרחצאות הפתוחים הגדולים ביותר הם היתרונות הגדולים של בריכה מעל הקרקע, שכן עלות חבילה בסיסית מתחת לבריכה היא בין $ 1,500 ל- $ 5,400, תלוי בגודל הבריכה.

העלויות הראשוניות של בריכת שחייה מושפעות מאוד מגודל הבריכה ומיקומה

כמו גם מסוג הבריכה. בחירת חומרי הבריכה והטרסה שלך יכולה להפחית או לחרוג מתקציב הבריכה שלך ועלולה להיות השפעה עצומה על המחיר הכולל של הבריכה או הטרסה שלך ועל תקציב הבריכה שלך.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן