בריכות שחיה פרטיות

לאחר מלחמת העולם השנייה בריכות השחייה הפכו פופולריות בארצות הברית, והפרסום שניתן לשחייה הפך אותן לסמל סטטוס מבוקש. רק לפני כמה שנים בריכות פרטיות במנהטן היו תענוג שנהנו רק משחיינים – בעלי בתים עירוניים אובססיביים שהתקינו אותם בחצרות אחוריות, במרתפים או בגגות נועזים יותר.

עכשיו בריכה פרטית גדולה בטקסס, שבעליה עדיין לא נקראה, נהנית מחצר אחורית שהבעלים עדיין לא שם לה. אם אתה ומשפחתך נהנים מבריכת מים עמוקים פרטית, יהיה לך כיף פי שלושה לומר "שלוש פעמים מהר יותר" מאשר כשאתה שוחה.

מרחצאות עירוניים רבים הם בריכות חיצוניות

אך אם הבריכה הפרטית שם אינה מספקת, בחלק מהבניינים יש בריכות מקורות, כולל בריכה באורך 75 מטר הפתוחה לכלל התושבים. ילדים יכולים לשחות ולשחק בבריכה הראשית עד תום ליבם, או שאתה יכול להתרכז בהקפות שחייה בבריכה למבוגרים – בריכה בלבד. אם אין לך בריכה מקורה, לעתים קרובות אתה צריך למצוא בריכה חיצונית בבריכה. מרכז קהילתי. לעיתים קרובות יש במרכזים אלה בריכות חיצוניות מיוצרות עם כלור או מים מלוחים (הניתנים לחימום) או בריכות מקורות עם בריכות משוטטות משלהם.

אם אתה באמת מחפש משהו בלעדי

בדוק איפה אתה יכולים לשכור בריכה פרטית סמוכה למשך שעה. בעלי בריכות משתמשים לרוב ב- Swimply כדי לחלוק את הבריכות שלהם עם אחרים כדי לקזז את עלות הבעלות על בריכה. אם אינך חבר, תוכל לקבל כרטיס אורח אם אתה משלם מחיר קטן עבור יום של קירור בבריכה פרטית. לחלקם יש מעברי יום למועדוני חוף או לבריכות מלונות, כך שאינך צריך לחפש אותם, אך יש לך גישה לבריכות הפרטיות שלהם להיום.

Inn Dos Brisas כולל בריכה פרטית במחיר של 10 דולר ליום ליום אחד

פשוט לעבור, או 20 דולר ליומיים – בשבוע. — – בעת ביצוע ההזמנה, אל תתבלבלו עם סוויטות הבריכה של אתר הנופש, הכוללות בריכות פרטיות וחדרים מחוממים תמורת 10 דולר ליום ליום אחד או 20 דולר ליומיים. באירועים מיוחדים תוכלו לחמם את הבריכה הפרטית שלכם בחדרכם או לחמם את החדר בעצמכם בעזרת תנור פרטי, כמו למשל דוד מים.

לטיול בודד או זוגי, בריכה פרטית היא דרך נהדרת להירגע במהלך היום וליהנות מצליל האוקיאנוס בערב. אם במקרה אין לכם אחד כזה בגינה, אבל אתם רוצים ליהנות מהבריכה הפרטית שלכם, כדאי לנסוע לחוף הים.

במאמר זה אנו מנתחים בתים צמודי קרקע שנמכרו בבואי בשנת 2019 ו- 2020 ויש להם בריכה פרטית משלהם בחצר האחורית

כמובן שיש הרבה בתים למכירה עם בריכות פרטיות, אך עליכם להיות מודעים לכך שהם יקרים יותר מהדירה הממוצעת באזור. במאמר לעיל אנו מנתחים את הדירות שנמכרו בין השנים 2019-2020 בבורק, שבריכתה בריכה פרטית עם בריכה משלה.

מתוכם ל- 261 בריכה פרטית משלהם, וציינו את האפשרות להשתכשך בחצר האחורית כמתואר לעיל.

כיכר לינקולן

הממוקמת בריברסייד פארק, כוללת בריכה בגודל 75 מטר המשותפת לכל התושבים, ו- 18 Gramercy Park כולל פנטהאוז דופלקס עם ארבעה חדרי שינה שתוכנן על ידי האדריכל רוברט אם שטרן. לשתיהן טרסות ובריכות פרטיות, כמו גם בריכה פרטית בגב הבניין תמורת 1,500 דולר לחודש.

ב- Dreams Playa Mujeres

לאורחים השוהים בבריכה הפרטית של 1,500 דולר לחודש, עם 4 חדרי שינה, שלושה חדרי אמבטיה, יש גישה לבריכה פרטית משלהם. האורחים יכולים ליהנות מאמבט עיסוי בחלק האחורי של הבניין ומבקת טיקי פרטית עם בריכה ובר טיקי פרטי. בין אם אתם רוצים לרשום את ילדיכם לצוות שחייה או להשתתף בשיעור אקווהים, הקאנטרי קלאב ברוקוויל יכול לענות על כל צרכי השחייה שלכם. הביאו את המשפחה לקאנטרי קלאב מנור כדי להתקרר בבריכה הפרטית של 1,500 דולר לחודש, ארבעה חדרי שינה, שלושה חדרי אמבטיה.

בריכת שחייה ציבורית אינה כוללת בריכה הממוקמת בשטח בית משפחה פרטי

במקרה של בריכות קיימות, השאלה האם יש בריכה או אזור ספא תלויה אם היא נגישה בקלות ומחייבת כי מעלית הבריכה תהיה זמינה רק כאשר הבריכות פתוחות ופתוחות לקהל. כדי לספק למשפחתך ולאורחים את רמת הבטיחות והנוחות הגבוהה ביותר, עליך להישאר זמין ותקיף לפחות שנתיים לפני שהבריכה פתוחה לקהל הרחב, ולפחות שלוש שנים לאחר פתיחת הבריכה.

בבריכת שחייה ציבורית

קוד הלבוש יכול להיות מחמיר יותר מאשר על חוף ציבורי. בבריכות השחייה הציבוריות שנפתחו לאחרונה בניו יורק, המשמעות היא שבגדי ים הם חובה ורק חולצות לבנות מותרות. אסור להכניס אוכל, בקבוקי זכוכית או מוצרי אלקטרוניקה לסיפון הבריכה, למעט כמות קטנה של מים וכמה פריטים אחרים.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן