בריכות שחיה

COVID 19, אלמנט חדש שמבוקש מאוד במהלך המגפה, הוא האלמנט האחרון במגפה: בריכות שחייה. מכיוון שבריכות שחייה עירוניות ברחבי המדינה לא נפתחות השנה, ואינן נפתחות – מה שהופך להיות סטנדרטי במגפות – למשפחות רבות יש אפשרות להוסיף בריכות לבתיהן. הם השיקו את האתר החדש שלהם, שבו לקוחות פוטנציאליים יכולים לבנות את הבריכות שלהם בסל קניות וירטואלי.

כיסוי חצי אוטומטי שיכול לשמש גליל ברכב או להתקין בסיפון הבריכה סביב הבריכה שלך

בבריכות קיימות, זה תלוי במה נגיש בקלות, אם אתה צריך בריכה או ספא. מעליות בריכות שחייה שאינן קבועות המשתפות בריכות עלולות להוות סיכון בטיחותי לשחיינים נכים, שכן ללא מעלית להזזת הבריכות, אדם עם מוגבלות אינו יכול להיכנס או לצאת מהבריכות. אם לא ניתן יהיה להציע מעליות לבריכות או לגשת לבריכות בלתי נגישות, הן יישארו פתוחות.

חוקים מקומיים על גדרות

גדרות ואמצעי בטיחות אחרים עשויים להיות שונים מהדרישות לבריכות שחייה הכלולות בקוד המאוחד. בבריכות שחייה ציבוריות עשוי להיות קוד לבוש מחמיר מחופים ציבוריים: עליכם ללבוש בגד ים או מכנסיים קצרים וחולצת טריקו כדי ללכת לחוף עם המים. מדינות מסוימות בהן מותר לנשים להיות חשופות חזה על החוף מאפשרות זאת, אך עבור גברים שלובשים חולצה רגילה, מכנסיים קצרים או חולצת טריקו בזמן שהם מבקרים בחוף ללא מים, הדבר אינו יכול להיחשב מקובל. בבריכה, בדרך כלל נדרש בגד אחד לכל שחיין, כמו בגד ים או כובע רחצה.

מגבות או כיסויי פנים אינם מורשים להיכנס לבריכה

אך הם נדרשים במידת הצורך לחדר ההלבשה או לסיפון הבריכה. מעלית בריכה חייבת להיות זמינה רק כאשר הבריכה פתוחה ופתוחה לקהל, והיא חייבת להישאר במקום ולהיות פעילה בכל עת שהבריכות פתוחות לאורחים. המעליות חייבות להישאר פעילות לפחות 24 שעות לאחר כניסת השחיין, בתנאי שהן זמינות לפחות שעתיים לפני השחייה או עד שכל הבריכות פתוחות לקהל.

למידע נוסף על שחייה בטוחה ומתי הבריכה תיפתח מחדש

אנא בקר באתר תכנית השחייה. למידע נוסף על תקנות בטיחות לבריכות שחייה באזורך, ראה תקנות וחוקים. אם אינך פעיל, אנא פנה לתוכנית בריכת השחייה בטלפון 1 – 888 – 743 – 5555 לקבלת מידע וסיוע.

למידע נוסף על הדרישות לבריכות שחייה שאינן מוסדרות בתקנות הדיור. בררו אודות תקנות הבריכות באזור מגוריכם והדרישות בבריכה שאינה מוסדרת בתקנות המגורים. גלה באילו חוקים ותקנות הבריכה שלך עומדת.

סעיף 242 קובע כי עליך להיות שני מתקני עלייה ויציאה נגישים וכי חייבת להיות מעלית בריכה קבועה או כניסה משופעת.

בעת התקנה ובנייה של בריכת שחייה

מבנה הבריכה עצמו חייב להיות חלק מהמחסום הנדרש, בתנאי שהוא נוקשה כל כך שהוא מעכב את הגישה לבריכה שלכם. יש לאטום את הבריכה העל-קרקעית כך שקרח לא יכול להימשך לקירות הבריכה מבלי לגרום למבנה הבריכה מעל הקרקע להתמוטט. עליך גם לסגור את הבריכות שלך מאחורי מחסום זמני לפחות שנה לפני שתפתח את בריכות השחייה שלך.

המצילים בכוחם לבקש משחיינים לעזוב את אזור הבריכה אם הם לא עומדים בכללים

אין לזרוק בריכות על סיפון הבריכה ומצילים אינם חייבים גישה לסיפון הבריכה או לבריכה עצמה. בריכה המתיימרת להיות "בריכה אולימפית" אינה עומדת בכללים אלה, מכיוון ש- FINA אינה יכולה לשלוט על השימוש במונח.

אל תחשוב שהבריכה שלך צריכה להיראות תועלתנית

השתמש במעצב בריכה מקצועי עם כשרון לראייה חזותית כדי לשמור עליו כראווה ראווה בביתך. סוג זה של בריכת שחייה הוא הבחירה למי שמחפש את האופנה העילאית האולטימטיבית, בשילוב הקצוות הנעלמים והעיצוב האיכותי שלה. זוהי בחירה עבור אלה המחפשים את האופנה העילית האולטימטיבית – קוטור. בריכות תחתונות הן הבנייה הנפוצה ביותר וניתנת להתאמה אישית בגודל ובצורה, אך ניתן לבנות אותן גם גדולות יותר, כאשר הגדולה ביותר היא בריכה אולימפית.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן