בריכות שחיה

COVID 19, נושא חדש שמבוקש מאוד במהלך המגפה, הוא בריכת השחייה. מכיוון שבריכות שחייה עירוניות ברחבי המדינה לא ייפתחו ויישארו פתוחות השנה – הקטיון הופך להיות סטנדרטי במהלך מגיפות – משפחות רבות מנצלות את ההזדמנות להוסיף בריכה לבתיהן, ולו לזמן קצר. הם השיקו את האתר החדש שלהם, שבו לקוחות פוטנציאליים יכולים לבנות את הבריכה שלהם בעגלת קניות וירטואלית.

הכיסוי האוטומטי למחצה יכול לשמש כגלגול ברכב או להתקין בסיפון הבריכה סביב הבריכה שלך

בבריכות קיימות, זה תלוי במה נגיש בקלות, אם אתה צריך בריכה או ספא. מעליות בריכות שחייה שאינן קבועות המשתפות בריכות עלולות להוות סיכון בטיחותי לשחיינים נכים, שכן ללא מעלית להעברת הבריכות, אדם עם מוגבלות אינו יכול להיכנס או לצאת מהבריכות. אם לא ניתן להתקין מעליות לבריכה, הבריכות הבלתי נגישות עשויות להישאר פתוחות לזמן קצר.

חוקים מקומיים על גדרות עשויים להיות שונים מהתקנה האחידה שקובעת דרישות לבריכות שחייה

בבריכות שחייה ציבוריות עשוי להיות קוד לבוש מחמיר מחופים ציבוריים, ועליכם ללבוש בגד ים. יש מדינות שבהן מותר לנשים להיות חשופות חזה על החוף מותרות, אך לגברים שלובשים מכנסיים קצרים וחולצות טריקו לפני שהם נכנסים למים או לחוף, זה לא יכול להיחשב מקובל. בריכה דורשת בדרך כלל לפחות בגד ים, מכנסיים קצרים או חולצה.

בריכות מפלסטיק קשיח הן דרך נהדרת לבילוי מיידי, וחלקן פשוט נהנות ללא הגדרה. יחד עם עופרת הולכת ומתמעטת, בריכת שחייה מסוג זה היא הבחירה עבור אלה המחפשים את האופנה העילאית האולטימטיבית.

אם אינך חושב שהבריכה שלך צריכה להיות שימושית, בניית בריכת שחייה המיוחלת אינה נותנת הזדמנות לספונטניות, וזה יכול להיות דבר טוב. השתמש במעצב בריכות מקצועי עם כישרון לוויזואליה כדי לשמור על הבריכה כמופע ראווה של הבית שלך.

למידע נוסף על שחייה בטוחה ומתי תוכלו לשחות בבטחה כאשר הבריכה שלכם נפתחת מחדש

אנא בקרו באתר תוכנית השחייה. למידע נוסף על בטיחות בבריכת השחייה, אנא צרו קשר עם תוכנית בריכת השחייה במספרים 1 – 888 – 542 – 4357. אנא שימו לב לתקנות ולתקנות של המדינות והעיריות הבודדות, ולא את תקנות המפעילים.

למידע נוסף על הדרישות לבריכות שחייה שאינן מוסדרות בתקנות הדיור. גלה אודות הכללים והדרישות של בריכת שחייה שאינה מוסדרת בקוד מגורים.

סעיף 242 קובע כי חייבות להיות שתי כניסות ויציאות ללא מכשולים וכי חייבת להיות מעלית בריכה קבועה או כניסה נוטה, אשר עשויה להיות מהודקת לבניין מגורים או לא, ממש כמו הכניסה למתחם בריכת שחיה.

מעלית בריכת השחייה חייבת להישאר פעילה ולהיות פעילה רק כאשר בריכת השחייה פתוחה ופתוחה לקהל

נדרש שיהיה תקין עד לפתיחת הבריכות לאורחים ויהיה זמין בכל שעה ביום ובערב, למעט בשעות 7: 00-18: 00 ו -19: 00 ורק בשעות אלה. על מנת ליצור סביבה בטוחה ונוחה לשחייה ופעילויות פנאי אחרות, עליה להיות פתוחה לציבור לפחות שעה ביום, שבעה ימים בשבוע, למשך שבועיים לפחות, אך היא יכולה להיות זמינה בכל עת. של השנה.

מטליות או כיסויי פנים נדרשים בחדר ההלבשה או על סיפון הבריכה, אך אינם מורשים בבריכות או בסמוך להן. אסור לזרוק את הבריכה על טרסת הבריכה או לגרום לה נזק למים.

המצילים בכוחם לבקש משחיינים לעזוב את אזור הבריכה אם הם לא עומדים בכללים. כל בריכת שחייה המתיימרת להיות בריכת שחייה אולימפית חייבת לעמוד בכללים אלה, אף ש- FINA אינה יכולה לשלוט בשימוש במונח.

בריכות תחתונות הן הבנייה הנפוצה ביותר וניתנת להתאמה אישית בגודל ובצורה

אך ניתן לבנות אותן גדול יותר, שהיא בריכת שחייה אולימפית, או קטנה יותר. בריכות שחייה ציבוריות רבות יכולות להיות בכל גודל או צורה וכפופות לאותם חוקים כמו כל בריכת שחייה ציבורית אחרת בארצות הברית, קנדה ואוסטרליה.

בריכת אינסוף

הנקראת גם קצה שלילי או קצה בריחה, היא בריכה המייצרת מים המשתרעים עד אינסוף, או "קצה בריחה", או מים המשתרעים מעבר לאופק. סוג זה של צורת בריכה תת קרקעית זוכה לאופי נוסף עוד יותר ומאפשר לבריכה להפוך לאחת עם הסביבה כאשר הקצה, ההיקף וההצפה האינסופיים מחוברים. ישנם שני סוגים של בריכות אינסוף, הנקראות קצוות בריחה או בריכות קצה שליליות.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן