בריכות שחייה ביתיות

בריכות שחייה מגיעות בכל הצורות והגדלים כדי להגשים את חלומו של כל בעל בית בבריכה משלו. ראינו # מומחי נדל"ן רבים לגבי היתרונות והחסרונות שיש בריכת שחייה משלך, אך לא משנה מה תבחר, זכור לנהוג בבטיחות הבריכה. בריכות מי תהום מגיעות בכל הצורות והגדלים, והן מצוידות במגוון תכונות ומתקנים המתאימים לכל בעל בית עם החלום להחזיק בבריכה.

זכור גם כי ישנם סיכונים וכי קוד הלבוש בבריכות השחייה הציבוריות יכול להיות מחמיר יותר מאשר בחופים הציבוריים.

אז וודאו שיש לכם מספיק שטח חיצוני

כדי לענות על צרכי הבריכה שלכם לפני שאתם עוברים לבית עם בריכה. בריכה בחצר האחורית עשויה אפילו לדחות קונים פוטנציאליים שנרתעים מהעבודה וההוצאות של אחזקת הבריכה, אומרת ליסה ד'אנג'לו, סוכנת נדל"ן בוושינגטון הבירה וודאו שהחצר האחורית שלכם גדולה מספיק כדי להכיל את סוג בריכת השחייה. אתה רוצה לקנות.

אם הבריכה נמצאת לגמרי מחוץ לבית, הקירות המקיפים אותה צריכים להיות מאובזרים כדי להוות מחסום ביטחוני לבריכה. אם אינכם אוהבים את ההמונים במרחצאות ציבוריים, עליכם לכלול בבית הפרויקט שלכם גם בריכה מקורה.

אם נתקלת במקרה בבריכת שחייה שכבר קיימת

נקט בצעדים הנכונים כדי להגן על ההשקעה שלך. אם החלטתם להציע הצעה ולבצע חוזה לבריכה, חשוב לבצע בדיקת בריכה אשר נפרדת מבדיקת הבית וקובעת את מצב הבריכה. לפני סגירת קרן נאמנות, עליכם לדעת מה מצב הבריכה שלכם ומצבה, כמו גם כל שאר הפרטים כמו גודל וצורת הבריכות. ברגע שיש לכם בריכות שחייה משלכם, בקשו מנציג שירות הבריכות שלכם ליידע אתכם על מושבי ואקום אחרים ובעיות בטיחות אחרות.

אם כבר בבעלותך בית עם בריכה בחצר האחורית, חשוב לארגן צפייה בבריכה מכיוון שתתבקש בקרוב לארגן אותה. לא כל הפקחים טובים בהערכת מצב הבריכות, על פי יועץ בריכה בסן דייגו.

אם יש לכם בריכת שחייה, היו מוכנים לבקר אצל מקצוענים בבריכה מדי שבוע כדי שתוכלו להישאר מעבר לשירותים הבסיסיים. עדיף שתתכנן מראש לסגור את הבריכה, לתחזק אותה בעונה נמוכה ולהביא אותה לגלגול.

על פי אתר חנות החומרה ImproveNet

אחד החיסכון החשוב ביותר שתוכלו לחכות בבריכה מעל הקרקע הוא שהסרת עלויות החפירה היא כ -1,000 דולר פחות מבניית בית עם בריכה. בעלי קרקעות להשכרה נאלצים להתקין את הבריכה במחיר מלא של הקרקע. זכרו שרוב בעלי הבית לא יבזבזו את כל עלויות הבריכה שלהם עד לסיום פרויקט הבריכה שלהם. חברות בריכות מסוימות יכולות לגבות סכום של עד 2,500 עד 3,200 דולר עבור בריכה בגודל מלא, ואחרות לבנות בריכות לבתים בעלות של 4,300 דולר ליותר מ -6,400 דולר.

השקיעו בציוד מיוחד בכדי ליצור בריכת גלים משלכם בחצר האחורית לבריכה הביתית שלכם

יתרון גדול של בריכות טבעיות על פני בריכות כלור הוא שלא נדרש גינון נוסף, שיהיה יקר בהרבה מבריכה קונבנציונאלית מעל הקרקע. אם אתם מחפשים בריכה קבועה או עונתית להניח, בריכה מעל הקרקע יכולה להיות במקרים רבים חלופה חסכונית לבריכה תת קרקעית. בריכה מעל הקרקע אמורה להיות מסוגלת להכניס 200 עד 6,000 דולר לכל היותר, על פי המינהל הלאומי לאוקיינוסים ואטמוספירה (NOAA).

כאשר כמעט 200,000 בריכות חדשות נבנות מדי שנה

בריכת שחייה יכולה להוסיף 5 עד 10 דולר לערך הבית. יש מעל ל -5 מיליון בריכות מעל הקרקע, ומספר הולך וגדל של אנשים מחפשים להתעלם מהעלות של הוספת בריכת שחייה קבועה בחצרותיהם. קובי קרפ בונה בריכה משלו באזור מיאמי, פלורידה, אך הביקוש כולל בריכות מתנפחות קטנות יותר.

אני אוהב להסתכל בתמונות האלה ואני לא יכול לחכות לשכור בונה בריכות מיוחד שיקבל בריכה יוקרתית בגינה שלי

משום מה בוני בתים רואים עניין גובר ברכישת בתים עם בריכות שחייה קיימות. רכישת בית עם בריכה בחצר האחורית בטח תתהדר בזכויות בשכונתכם, אך אנשים רבים מתלהבים באותה מידה מהרעיון של בריכה קבועה כמו שהם חדשים.

אם אתה קונה בית עם בריכה מעל הקרקע או מתקין אותו בגינה שלך

שאל את עצמך את השאלות הבאות כדי לוודא שיש לך את כיסוי הבריכה הנכון. זו נראית כשאלה פשוטה, אך אם אתה צולל עמוק יותר, ייתכן שתחליט שאתה זקוק לבריכת שחייה בגינה שלך מסיבות רבות. אני גם אתן לך כמה טיפים נבונים שכדאי לזכור כשאתה מחפש את גודל הבריכה של מצוף לגינה או לגינה שלך. למידע נוסף על מה לחפש בבריכה מקורה, עיין במאמר זה מתוך עיצובים לבריכה חיצונית.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן