בריכות שחייה לבית

בריכות שחייה מגיעות בכל הצורות והגדלים כדי להגשים את חלומו של כל בעל בית בבריכה משלו. ראינו # מומחי נדל"ן רבים על היתרונות והחסרונות של בריכות שחייה ביתיות, ולכולם יש תכונות ומתקנים משלהם התואמים את חלומותיהם של בעלי בתים להחזיק בבריכות שחייה. לא משנה מה הבריכה שתבחר, אל תשכח לנהוג בבטיחות של הבריכה שלך עם ציוד הבטיחות של הבריכה שלך, כגון מסכת חיים, בגד ים, מציל ומשקפי מגן או מעיל הצלה.

זכור גם שהסיכונים חלים לא רק על הבריכה שלך, אלא גם על האנשים מסביב אתה. בבריכות שחייה ציבוריות קוד הלבוש עשוי להיות מחמיר יותר מאשר בחופים ציבוריים ולעיתים מגבילים יותר.

אז וודא שיש לך אזור חיצוני שיענה על צרכי הבריכה שלך לפני שתעבור לבית עם בריכה

בריכה בחצר האחורית יכולה אפילו להרתיע רוכשים פוטנציאליים שנמנעים מהעבודה וההוצאות הכרוכות בתחזוקת הבריכה ", אומר דייוויד ד'אגוסטינו, סוכן נדל"ן שבוושינגטון הבירה. וודאו שהחצר האחורית שלכם גדולה מספיק כדי להכיל את סוג בריכת השחייה שאתם רוצים לקנות.

אם הבריכה נמצאת לגמרי מחוץ לבית, הקירות המקיפים אותה יכולים להיות מצוידים כמחסום אבטחה לבריכה. אם אינך אוהב את ההמונים בבריכות ציבוריות, הוסף בריכה מקורה לבית הפרויקט שלך.

אם נתקלת במקרה בבריכת שחייה שכבר קיימת

נקט בצעדים הנכונים כדי להגן על ההשקעה שלך. לפני שתסגרו קרן נאמנות, עליכם לדעת מה מצב הבריכה, כמה היא גדולה וכיצד היא ממוקמת כיום. אם החלטתם להציע הצעה ולהתקשר בחוזה לבריכה, חשוב לערוך בדיקת בריכה הנפרדת מבדיקת הבית וקובעת את תנאי הבריכה. ברגע שיש לך בריכות שחייה משלך, שאל את נציג שירות הבריכה שלך אם הוא יידע אותך על מערכות יניקה אחרות, כגון גודל וצורת הניקוז, עומק המים וכו '.– אם כבר בבעלותך בית עם בריכה בחצר האחורית, חשוב לארגן סיור בבריכה מכיוון שאולי בקרוב תתבקשו להחזיק בית. על פי יועץ הבריכה ומומחה הבריכות מסן דייגו, ד"ר מיכאל ד'אגוסטינו, לא כל פקחי הבית טובים בהערכת מצב האמבטיות.

אז תהיה מוכן לבקר אצל מקצוענים בבריכה על בסיס שבועי אם אתה הבעלים של בריכה ואמור להיות מסוגל להישאר מעבר לשירותים בסיסיים. עדיף שתתכנן מראש לסגור את הבריכה, לשמור עליה בעונה נמוכה ולהביא אותה לגלגול.

על פי אתר DIY DIY ImproveNet

החיסכון הגדול ביותר שתוכלו לחכות בבריכה מעל פני הקרקע הוא שיש פחות סיכוי לבנות בית עם בריכה על ידי הסרת עלויות החפירה. רכישת בריכה תת קרקעית מאפשרת לבעל הבית להתקין את הבריכה באדמה בעלות מלאה. זכרו שרוב בעלי הבית ישקיעו מחצית מעלות הבריכה שלהם להשלמת פרויקט הבריכה שלהם. חברת הבריכות יכולה לגבות 1,000 עד 2,500 דולר בחודש בלבד עבור השנה הראשונה לפרויקט, ו -500 עד 600 דולר עבור כל שנה נוספת.

יתרון עיקרי שיש לבריכות טבעיות על פני בריכות כלור

הוא שלא נדרשת התארכות נוספת, מה שיהיה הרבה יותר יקר ממה שמספקת בריכה מעל הקרקע המקובלת. אם אתם מחפשים בריכה ביתית, קבועה או עונתית, שתוכלו לכבות, בריכה מעל הקרקע היא חלופה חסכונית לבריכה תת קרקעית. בריכה מעל הקרקע תהיה אפשרות זולה בהרבה עבור מרבית בעלי הבית מאשר בריכה תת קרקעית, שתעלה בין 200 ל -6,000 דולר לכל היותר. השקיעו בציוד מיוחד בכדי ליצור בריכת גלים משלכם בחצר האחורית כבריכת שחייה בבית!

יותר ויותר אנשים רוצים להרחיב את החצר האחורית שלהם על ידי בריכת שחייה קבועה

ישנם מעל 5 מיליון אגנים מעל הקרקע וכמעט 200,000 אגנים חדשים נבנים מדי שנה. לדברי קובי קרפ, שבונה באזור מיאמי, פלורידה, בריכות שחייה יכולות להעלות את ערך הבית ב -5 עד 10%. הביקוש כולל גם בריכות מתנפחות קטנות יותר, שכיום קיימות בשוק יותר מ -1.5 מיליון.

מסיבה זו

בוני בתים רואים עניין גובר ברכישת בית עם בריכת שחייה קיימת. אנשים רבים מתרגשים מאוד מהאפשרות של בריכה חדשה בחצר האחורית שלהם ורבים מהם אוהבים להסתכל בתמונות ולא יכולים לחכות לשכור בונה בריכה בהתאמה אישית כדי להכניס את הבריכה המפנקת לחצר האחורית. מי שרוכש בית עם חצר אחורית לבריכה בוודאי יתפאר בזכויות בשכונתם.

זו נראית כשאלה פשוטה

אך אם אתה צולל עמוק יותר, אתה עשוי להחליט שאתה זקוק לבריכה בגינה שלך מסיבות רבות. אם אתה קונה בית עם בריכה מעל הקרקע או מתקין בריכה מעל הקרקע בגינה, שאל את עצמך את השאלות הבאות כדי לוודא שיש לך את הבריכות והכיסויים הנכונים. אנו גם נותנים כמה טיפים נבונים שכדאי לזכור כשמחפשים גודל בריכה לגינה שלכם. קרא מאמר זה מתוך עיצובים לבריכה חיצונית כדי לקבל מידע נוסף על מה שאתה צריך לחפש בבריכה מקורה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן