בריכות שחייה עיליות

אולי שכחתם, אבל אני חושב שאתה יודע כל מה שאתה רוצה לדעת על רכישת אחת מהבריכות שחייה בסיסיות כאמור – למכירה היום.

אם אתה שוקל בריכה בחצר האחורית למשפחה שלך

זה המדריך שלך לבריכות הטובות ביותר מעל הקרקע. בדוק כמה דברים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת בריכה, בין אם מדובר בבריכה פשוטה או בבריכה יוקרתית עם בריכה בגודל מלא. אם אתה מעוניין להתקין בריכה מעל הקרקע בגינה שלך, המשך לקרוא לעצות. אמנם יש לך רעיונות לצד הבריכה, אך אתה יכול להגן על ההשקעה שלך ולהחליף את הבריכה שלך בכיסוי בריכה חורפי טוב. בין אם יש לך בריכה מתחת לפני השטח ומעל הקרקע או בריכה תת קרקעית, קח אותה ממני.

תחתון – ספינות בריכה בקומה משתנות בתמחור בהתאם להצמדתן לקיר הבריכה ולגודל הבריכה שלכם. קיימות ערכות בריכה מעל הקרקע ובריכות מתנפחות שניתן להגדיר על ידי בעלי בתים בכדי לחסוך בעלויות העבודה.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה זולה לבריכה תת קרקעית, בריכה מעל הקרקע עשויה להיות שווה את זה. מחיר בריכה תת קרקעית זול יותר בבירור מבריכה תת קרקעית, אך עדיין יקר במקצת עבור אותו אזור.

אם שטח הוא הגורם הגדול ביותר שלך ברכישת בריכה בחצר האחורית, בריכה מעל הקרקע מאינטקס יכולה להיות מושלמת עבורך.

יש כל כך הרבה אפשרויות נהדרות לבחירה כשאתה קונה משטח בריכה – הקומה, ויש הרבה אפשרויות למי שרוצה שתהיה לו בריכה לבנות סיפון ולשמור עליו כל השנה.

עומק בריכת השחייה תלוי אם הבריכה פתוחה לקהל הרחב או אך ורק לשימוש פרטי

בריכות תחתונות מגיעות בגדלים רבים ושונים, והן יכולות להיות קטנות כמו בריכה של 1000 מ"ר או כ 2500 מ"ר. עדיין קיימות מספר אפשרויות לגודל ועומק הבריכות, אך תהיה לך מבחר רחב בכל הנוגע לצורה, גודל, עומק וכו '. גודל האתר יגביל את גודל הבריכה שלך, כמו גם האם הוא פתוח או פרטי.

במדינות רבות יש כיום בריכות שחייה פרטיות, המגודרות ודורשות בידוד אזור הבריכה כך שילדים לא מורשים מתחת לגיל שש לא יוכלו להיכנס. בבריכות שחייה ציבוריות קוד הלבוש עשוי להיות מחמיר יותר מאשר בחופים ציבוריים.

קומה – בריכות שחייה עליונות חייבות להיות מוקפות במחסום של לפחות 48 "במעלות, נמדד מהצד הרחק מהבריכה. בדרך כלל הן בגובה 1.5" לפחות מעל פני האדמה ולא יותר מ -2 "למטה.

אינך צריך להתמודד עם ציוד מיוחד כגון משאבות מים

מיזוג אוויר או מיזוג אוויר. אתה זקוק לשירותים מקצועיים כדי לשמור על בריכה במקום, אשר זה לא המקרה אם יש לך בריכה במקום. יצרני אגן תחתון לעיתים קרובות יקברו את הקרקע כדי ליצור אגן תת קרקעי למחצה, כך שתוכל להתקרב ככל האפשר לפני השטח של האגן שלך.

אם אתה שוכר קבלן מקצועי להתקנת בריכה מעל הקרקע

עלות התקנת הבריכה כולה פתאום גבוהה במיוחד. מכיוון שבריכות מעל הקרקע נוטות להיות קטנות יותר, רוב האנשים יעשו את העבודה בשבילך, אבל אם אתה מתקשר לבונה בריכה ופשוט קנו את ערכת הבריכה מספק, תוכלו להתקין את הבריכה החלומית שלכם תוך כמה ימים שימוש כמו מפעל הבריכה מספק בריכה תת קרקעית או חלקית תת קרקעית ממש על סף דלתכם. אתה סוגר את הבריכה, מתקין אותה, מתקשר לבונה הבריכה, והוא עושה את השאר.

אם אתם מחפשים בריכה גדולה יותר מעל הקרקע שאינכם צריכים לעזוב, שקלו את הבריכה "Waves Summer 24". קבלו אפשרויות כמו Bestway, אבל זה יכול לקחת קצת זמן להגדיר אותה, ו יתכן שתצטרך להקפיד מעט יותר על גודל הבריכה וכמות המים בה.

אם אתם מחפשים בריכה בגודל מלא וקרקעית לגינה שלכם

זה אחד שאתם צריך לבדוק. הבריכה היא מה שאני מחשיב כבריכות מעל הקרקע הטובות ביותר כשאני מנסה לבחור בריכה מעל הקרקע שמתאימה לחצר האחורית של משפחתי. אחד הדברים הטובים בבריכה תת קרקעית הוא שלא צריך להסתכל עליה. לפעוטות.

מכיוון שזו בריכה מעל הקרקע וזה דורש יותר מאמץ לקפוץ למים מאשר לבריכה מעל הקרקע

זה כמעט בלתי אפשרי לחיית המחמד או הילד שלך ליפול לבריכה זו אחת הסיבות לכך שבריכות מלאות במים כל השנה – מכיוון שחייב להיות בערך אותו לחץ משני צידי הבריכה. בריכת אינטקס תגדיר את y תוכלו לעשות כיף התזה רציני ותוכלו להתקרב לבריכה בגודל מלא ככל שתרצו.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן