בריכות שחייה

COVID 19, נושא חדש שמבוקש מאוד במהלך המגיפה, הוא בריכת השחייה, ומכיוון שבריכות שחייה עירוניות ברחבי המדינה לא ייפתחו ויישארו פתוחות השנה – הקטיון הופך להיות סטנדרטי במהלך מגיפות – משפחות רבות מנצלות להוסיף בריכה לבתיהם, גם אם המדינה לא תפתח את בריכת השחייה רק בעוד שנה מהיום. They are Ve השיקה אתר חדש בו לקוחות פוטנציאליים יכולים לבנות את הבריכה שלהם עם עגלת קניות וירטואלית.

כיסוי חצי אוטומטי שניתן להתקין בסיפון הבריכה שמסביב לבריכה שלך או להשתמש כגליל בסל הקניות

בבריכות קיימות, זה תלוי במה נגיש בקלות, אם אתה צריך בריכה או ספא או לא. מעליות בריכה שאינן קבועות המשתפות בריכות עלולות להוות סיכון בטיחותי לשחיינים נכים, שכן ללא מעלית להסעת הבריכות, אדם עם מוגבלות אינו יכול להיכנס לבריכה. אם לא ניתן לספק מעליות לבריכות או להגיע לבריכות בלתי נגישות, הן עשויות להישאר פתוחות במהלך מגפות.

חוקים מקומיים על גדרות

כגון אלה לבריכות שחייה, עשויים להיות שונים מהחוק האחיד, המכיל דרישות לבריכת שחייה. בריכה דורשת בדרך כלל בגד ים, אך במדינות מסוימות בהן נשים יכולות להיות חשופות חזה על החוף, הדבר מותר. גברים עשויים למצוא את זה מקובל ללבוש מכנסיים קצרים וחולצות טריקו בזמן שהם הולכים לחוף הים, אבל נשים חייבות ללבוש בגדי ים, אפילו במדינות בהן הם לא. בבריכת שחייה ציבורית קוד הלבוש עשוי להיות מחמיר יותר מאשר על חוף ציבורי.

בגדים או כיסויי פנים אינם מורשים לבריכה

אך הם נדרשים בחדרי הלבשה או על סיפוני בריכה. כיסוי פנים נדרש רק כאשר הבריכה פתוחה ופתוחה לקהל. על מעלית הבריכה להישאר פעילה ופתוחה לאורחים בכל עת. זה חייב להיות זמין במצב תקין בזמן הפתיחה ולהיות זמין לתנאי עבודה עד סוף היום, בתנאי שהוא זמין רק בין השעות 10: 00-17: 00 ואינו נדרש עד שכל הבריכות פתוחות לקהל בשעה לפחות 24 שעות לפני הפתיחה או עד חצות.

למידע נוסף אודות שחייה בטוחה ומתי לשחות בבטחה כאשר בריכה נפתחת מחדש

בקר באתר תכנית בריכות השחייה או פנה אליהם. אנא הקפידו על התקנות והחוקים, ולא על המפעילים, למידע נוסף על בטיחותם ותקנותם של בריכות שחייה. לפרטים נוספים על דרישות הבטיחות לבריכות שחייה באזורכם, אנא צרו קשר עם תוכנית בריכת השחייה.

לפרטים נוספים על דרישות הבטיחות לבריכות שחייה באזורכם

שאינן מוסדרות בתקנות המגורים, אנא בקרו באתר או פנו לאתר תוכנית הבריכות. למידע נוסף על התקנות והתקנות לבריכות שחייה שאינן מוסדרות בקוד המגורים, בקרו באתר האינטרנט שלהן.

סעיף 242 קובע כי בריכת שחייה עם קיבולת מרבית של 1,000 מ"ק חייבת לכלול שתי נקודות גישה ויציאה נגישות. עליו לספק מעלית בריכה קבועה או גישה משופעת ועומק מינימלי של לפחות 2 מטרים.

בעת התקנה ובניית בריכת שחייה

מבנה הבריכה עצמה חייב להיות חלק מהמחסום הנדרש, בתנאי שהוא נוקשה מספיק בכדי למנוע גישה לבריכה. יש לסגור את הבריכה מעל הקרקע במקרה שניתן לגרור קרח על הקירות והמבנה מתמוטט. בריכה מוקפת במכשול זמני ולא ניתן לסגור אותה יותר משנתיים לאחר סיום עבודות הבנייה.

המצילים בכוחם לבקש משחיינים לעזוב את אזור הבריכה אם הם לא עומדים בכללים

אסור לזרוק אנשים מבריכה לסיפון הבריכה ואנשים שזורקים בריכות לסיפון הבריכה. בריכה המתיימרת להיות "בריכה אולימפית" אינה עומדת בכללים אלה, מכיוון ש- FINA אינה יכולה לשלוט על השימוש במונח.

אל תחשוב שבריכה צריכה להיראות תועלתנית

השתמש במעצב בריכה מקצועי עם כישרון לוויזואליה כדי לשמור על מופת בבית שלך. בריכות מי תהום נבנות לרוב וניתנות להתאמה אישית בגודל ובצורה או בנויות גדולות יותר, הגדולה ביותר היא בריכה אולימפית. יחד עם הקצה הנסוג של סיפון הבריכה ועיצוב איכותי, בריכה מסוג זה היא הבחירה עבור אלה המחפשים את האופנה העילית האולטימטיבית.

אם אתם נמצאים בבריכה ציבורית המיועדת לצלילה

הקצה העמוק יכול לרדת עד 3: 0, ואילו הקצה השטוח יכול לרדת עד 2: 1. הכנסת תוספים לבריכה עשויה להיות מעניינת ניסוי מדעי, אך זה לא בהכרח ישפר את הבריכה בה השקעתם זמן וכסף רב. ספונטניות יכולה להיות דבר טוב, אך ניתן להשאיר את הסוף לבניית בריכת שחייה המיוחלת. אם רמות הכלור המומלצות נשמרות כרגיל, קיים סיכון מינימלי להתפשטות נגיף הקורונה לשחיינים בבריכה לבריכה, אומר מהנדס אוניברסיטת פורדו העוסק בטיהור מי הבריכה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן