בריכות

על פי שיאי גינס העולמית, מדובר בבריכת השחייה הגדולה בעולם, אך כעת אנו עוסקים בבריכות עיתונות, אז חשבנו שנשאל אתכם על הבריכה בפועל.

ילדים ייהנו ממגוון מדרגות

ספסלים ומושבים, ואילו ההורים ייהנו מערוץ שחייה מלא בבריכה המלבנית הקלאסית. בריכת השחייה מציעה ספא מובנה עם בריכה, ספא, בריכה מקורה וסאונה. בספא הזה יש זרם קבוע של בועות שחודרות לפינת הישיבה ולרגל הבריכה.

ארגון הסוכנים בבריכה מתייחס למועד יצירת פרויקט ומאגר הסוכנים שלו עבור אותו פרויקט. אם מספר גורמים משותפים על ידי סוכנים בתוך מאגר, באפשרותך ליצור תור סוכן שמצביע על אותו סוכן במאגר זה.

לאחר מכן, צור מאגר סוכנים חדש ובחר את פרויקט המאגר והסוכנים המתאימים לבריכה שיצרת. לאחר מכן, בחר את הסוכנים והמאגרים המתאימים בבריכה שנוצרה וצור את ארגון הסוכנים החדש במאגר זה בהגדרות הניהול שלך.

לאחר מכן עבור לפרויקט אחר וצור מאגר על ידי בחירת הארגון שעבורו אתה משתמש במאגר הסוכנים הקיים

לאחר מכן, צור מאגר נוסף, בחר באיזה ארגון תרצה להשתמש במאגרי הסוכנים שלו, בחר את הפרויקט המתאים למאגר שיצרת, ועבר לפרויקטים אחרים.

ראשית, בחר מאגר חדש שייווצר ברמה הארגונית, הוסף מאגר סוכנים ובחר את הפרויקט המתאים למאגר זה.

המשתמש שיצר את מאגר הסוכנים של הארגון מתווסף אוטומטית לתפקיד מנהל המערכת של המאגר

צמתי מאגר הסוכנים עוברים בירושה באופן אוטומטי, והמשתמש עם תפקיד המנהל בבריכה זו (או כל משתמש אחר באותו ארגון) יורש אוטומטית את צומת הבריכה של הסוכן. כל הסוכנים בבריכה וכל המשתמשים בארגון עם צומת מאגר סוכנים עוברים בירושה באופן אוטומטי.

צמתי מאגר הסוכנים משמשים לבקרת האבטחה של מאגרי הסוכנים בארגון

השתמש בפעולת האבטחה בכרטיסיית מאגר הסוכנים כדי לשלוט על אבטחת הפרויקט שלך וכל הסוכנים בפרויקט מאגר. ניתן להשתמש בצמתי מאגר הסוכנים גם כחלק ממערכת ניהול האבטחה של פרויקט, כגון פרויקט אבטחה או פרויקט מאגר סוכנים, וצומת מאגר הסוכנים משמש לבקרת האבטחה בפרויקט זה (או בכל פרויקט מאגר סוכנים). . הכרטיסייה agentPools המשתמשת בצמתים של מאגרי הסוכנים כדי לשלוט על האבטחה של ארגון או מאגר סוכנים.

אם אתה המנהל הארגוני

צור מאגר סוכנים בכרטיסייה מאגרי סוכנים ונהל אותה דרך הגדרות הניהול. וודא שיש לך הרשאות ליצור בריכות בפרויקט שלך על ידי בחירת דף הבריכה של קצין האבטחה מתוך הגדרות הפרויקט ויצירת מאגר. ראשית, בחר ארגון או סוכן חדש למיזוג, או צור פרויקט שאינו כולל סוכנים. השתמש ב- agentPool של הארגון הקיים כדי ליצור אותו תחילה באחד מהפרויקטים שלך, אם הסוכנים והמאגרים של פרויקט אחר כבר מפנים אליו, ואז השתמש בו כמאגר שיצרת.

כשאתה מנווט לדף מאגר הסוכנים דרך ההגדרות הארגוניות

וודא שהפקדים אינם אפורים או אפורים. נסה ליצור פרויקט עם מאגרי סוכנים המשתמשים בסוכנים ובמאגרים של הארגון הקיים. כל העבודות שכבר אירחו בריכות יופנו אוטומטית לבריכה המתארחת, וכל עבודה שהייתה לה מאגר אירוח קודם תושבת אוטומטית.

יש לזה כיסוי בריכה אוטומטי שמעניק לכם ולמשפחתכם ביטחון רב יותר ומונע כניסת לכלוך לבריכה בזמן שמנקי הבריכה נשארים בחוץ

כיסוי זה יכול להיות מחובר לבריכה שלך עם גליל לעגלת קניות, או שאתה יכול לבנות כיסוי חצי אוטומטי מסיפון הבריכה שמקיף אותך ולהשתמש בו כגליל בסל הקניות שלך. בדרך כלל משתמשים בכיסוי עם חור קטן שמתאים לבריכה שמסביב.

רובם בחינם, אך חלקם עולים עד 1,000 $ עבור כריכה בגודל מלא ורק כמה מאות דולרים עבור כריכה חצי אוטומטית.

בריכה בחצר האחורית פשוטה עולה כ- 35,000 $

בעוד שמתקנים מהודרים יותר עולים 75,000 $ ומעלה, אומר Covert, והעלות משתנה באופן משמעותי בהתאם למיקום הבריכה בארה"ב וכמה מורכב הפרויקט. עיצובי הבריכות הגמישים ביותר מציעים גם כמעט כל גן עדן בחצר האחורית שניתן להתאים אישית. בין אם בריכת לילה לספורט ובין אם לילדים, בריכות פיברגלס משתלבות כמעט בכל אורח חיים. התזה בבריכה, שחייה וחתירה בה הם חלק ממבנה שנועד להחזיק את המים לפרקי זמן ארוכים כדי לאפשר שחייה או פעילויות פנאי אחרות.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן