בריכת דגים

הבס הגדול של הטנקים הוא אחד הדגים הפופולאריים ביותר לשימוש בבריכת דגים, מכיוון שהוא שילוב מוכח של דגים המספק מזון לדיג טוב בספורט. זוהי בחירה מצוינת לפאן לדגים ומקור טוב לתוספי חלבון וחלבון למיני דגים רבים ושונים.

זה רעיון טוב לשמור דגי מזון כמו דגיג לניהול עציץ בבריכה שלך

אך הרחק נשיכות מזחלים – אוכל דגים. כרוב כחול, הידוע גם בשם דניס, הוא בקלה אידיאלית מכיוון שהוא מקור נהדר לחלבון ותוספי מזון למיני דגים רבים ושונים. ברגע שהבריכה שלך נבנית, הבעלים שלה יכול להוסיף כמה דגים בבת אחת, כך שלמסננים של הבריכה יהיה זמן לתמוך בחיי מים נוספים. המתן 1-5 ימים עד שתתחיל בציד הדגים שלך והשליך את הדגים לבריכה ברגע שתגיע ליכולתך.

דגי בריכה מתרבים בשיעור קבוע עד שמופיע סימן קריאה המעיד על כך שמסע דגים מחכה לכם. שים לב גם שאם תסיר דגים מהבריכה שלך, החיפוש יתאפס עם "דג סימן קריאה", כך שאם תחזור לבריכה שלך עם קיבולת, אותו פריט קווסט יתבקש שוב.

הדגים היחידים שלא יכולים לחיות בבריכת דגים הם פורל הנמר, דג הנמר ודגי הנמר, כמו גם כמה מיני דגים אחרים. כל הדגים שנזרקים לבריכה מתרבים בבריכתם, בעוד שנמרים ופורלים אינם יכולים להתרבות.

בעלי בריכות יכולים להחזיק את המין הזה במלאי אם הם מקבלים את הדגים שלהם מנחלים ובריכות אחרות

אך גם בבריכות שלהם. בעלי בריכות יכולים לאחסן מינים אלה לאחר שלקחו את הדגים שלהם מנחלים ו / או מבריכות אחרות, והם יכולים לאחסן אותם בעצמם.

שמירה על יותר מדי דגים בבריכה מאטה את צמיחת הדגים, מובילה לתוצאות פחות רצויות עבור הדייגים וגורמת לבעיות באיכות המים של הבריכה.

כדי להימנע ממצבים קיצוניים כאלה, יש צורך לעבוד כל הזמן בכדי לשמור על היחס הנכון בין שני מיני הדגים בבריכה. כשאתה מנהל בריכה עליך לכלול לפחות שני מינים שונים של דגים, לא רק אחד או שניים.

פורל לא מתרבה ברוב הבריכות הקטנות

ולכן יש צורך בגרב קבוע בכדי לחדש את הדגים שנלקחו מהדייגנים. לדוגמא, בריכה של חצי דונם תדרוש לפחות שני מינים של פורל, אחד לכל אחד משני מיני הדגים בבריכה. אם הבריכה שלך עדיין לא מצוידת בבס לבן או כחול-חתול, ייתכן שמינים אלה מבוקשים לעיתים קרובות. במים גדולים, דגי הקאפי הם דג ספורט יקר ערך ויכולים לספק יבול מקובל כל עוד הם אינם דיג יתר על המידה.

אם הדגים בבריכה שלך לא גדלים מהר או גדלים כמו שאתה רוצה

התשובה עשויה להיות לתפוס יותר דגים. כדי למזער בעיה זו, מלא מיכל במים בבריכה, המשמש להובלת דגים ולמיזוג באמצעות משאבה ניידת. הכניסו את השקית למים בכדי להתאים בהדרגה את טמפרטורת הבריכות והכניסו את הדג פנימה. אם אתה מחכה לדגים שישרצו, אתה לא יכול לזרוק יותר דגים לבריכה בו זמנית.

זריקת דגים איכותיים לבריכה תייצר אותה איכות

אך ההסתברות עשויה להשתנות בהתאם לאוכלוסיית בריכת הדגים, כמו גם למספר האפשרי של פריט מסוים. הדגים בבריכה שלך מייצרים פריטים במהירויות שונות, כאשר חלק מהפריטים נוטים יותר מאשר אחרים באוכלוסיות דגים גבוהות יותר.

אם אתם מחזיקים בריכה ישנה יותר

עליכם לקבוע את מספר הדגים שכבר קיימים. אני לא מומחה לדגים, אבל הייתי ממליץ להתבונן בדגים בבריכה לפחות 2-3 שבועות. אם הדגים אינם מראים סימני מחלה לאחר שבוע תצפית, ניתן להכניסם לבריכה בכל עת. זה תלוי במספר הצמחים שאתה מגדל, וייתכן שתצטרך מספר עבור כל דג לפני שתשקול אוורור.

קח בחשבון שעיסוק בריכות פרטיות הוא רק תוכנית בתוך מערכת הדגירות ולא תחליף לניהול במשרה מלאה של מערכת הדגרות.

ניתן להשיג חתלתולים מרשויות דגים וחיות בר ממלכתיות ופדרליות

כדי לזרוע את הבריכה, בדרך כלל ללא תשלום. מספר הפורלים בבריכה מעובדת תלוי בגודל הדג ובגודל הבריכות הבודדות. המלאי נועד לסייע לבעלי בריכות חדשות או ממוחזרות להקים דייג על ידי מתן בעלי בריכות מוסמכות עם בס לבן, שפמנון תעלה וטונה כחולה. כדי לקחת סוג של דגים אלה בחשבון, עליך להגביל את מלאי הדגים שלך לא יותר מ -1,000 דגים (ללא סנפיר זנב) לכל בריכה בשנה.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן