בריכת זרמים

אם אי פעם ביליתם בנהר בכל סדר גודל, יתכן שהופתעתם מהדפוסים המשתנים של מים עומדים, או "מזוהאביטים", כפי שמכנים המדענים תכונות אלה. בנחלים, מזוהיטים, שיכולים להיחשב בתי גידול או מלאי דגים, יכולים בקלות להתאפיין בשילוב מיוחד של עומק, מצע וזרם.

זהו אזור שגובל בנחל שונית המהווה את המעבר בין השניים

ובריכה היא או עמוקה בהרבה מהעומק הממוצע של הנהר. בריכה נוצרת מבחוץ בעיקול או בשוניות, אך היא מורכבת שונה מאגן נחלים טיפוסי: היא אינה סלעית ואינה חייבת להתרחש על סלעים בולטים. הסיבה לכך היא שאין שונית, כך שהבריכות עמוקות בהרבה ממעמקי המים הממוצעים של הנחלים. זה אומר לנו שהכוחות שיוצרים את הבריכה פועלים, לא רק זרמי הנהר, זרימת המים והמשקעים.

התייעץ עם רשות המים המקומית לפני שתשנה את מסלול הנהר או את זרימתו

כדי לוודא שאתה מציית לחוקים הרלוונטיים לשינוי הנהר. להקדיש זמן לזיהוי ומדידת מאפייני הנהרות באזורי נהרות בריאים, יכול לעזור לך להעריך אם קטע חווה אגן שנראה פחות עמיד בפני שינויים בזרימת מים, שקיעת מים או גורמים אחרים.

ת: אם המים בבריכת השחייה מסופקים על ידי אספקת מים ציבורית, אסור שהכניסה תעלה על מפלס הצפת הבריכה. ת: אם הוא מסופק על ידי בארות פרטיות, אסור שיהיו יותר מ -1,000 קוב מים לאדם, יום, בריכה ושנה.

הפתח המרכזי חותך את כל הנהר שזורם באמצע הבריכה. הוא עוקב אחרי נחל שיפוע גבוה שנחל לתוך שטח הררי והררי ונראה שמתפתל לאורך קרקעית העמק. מעוף הגלישה הוא קטע מזרם זה הזורם לאגן כשהוא מתקרב לגל הבא.

העומקים השונים והמיקום של האגן משמשים סוגים שונים של מים

כדי להמחיש את פוטנציאל המגוון העצום שהנחלים מציעים. המינים שתועדו בריביירו ליד סנטה ברברה אינם מוגבלים לנחלים קטנים, אלא מתרחשים בנחלים עד לעומק של 1,000 מטר. בקטעים הנמוכים והעמוקים יותר של הנחלים תמצאו בריכות עם בעלי חיים שונים מאוד. חלקם נמצאים בעומק של עד 2,500 מטר ועד 3,200 מטר, וחלקם עד 4,800 מטר!

הסיבובים והסיבובים שהם עושים נראים אקראיים

אך משרתים כמה מטרות מכריעות, מכיוון שהם מאפשרים לעומק המים להשתנות בין רדוד לעומק, מה שמאפשר היווצרות בריכות בהן יש פחות זרימה ובהם מצטברים משקעים. תכונות כגון אגני שונית משפרים ללא הרף את תפקוד הנהר; הם מקיימים בתי גידול מימיים מגוונים ומהווים חלק מהרשת החיונית לבריאות המערכת האקולוגית. זה מחזיר אותנו לנוהג להמיט הרס ביסודות עליהם קהילות אחרות תלויים.

כאן, ניתן ליצור בריכות נחלים ללא שימוש בציוד יקר, חוסך קרקע וכבד. חלקם עובדים על הגלישה עצמה, אחרים עוברים ישירות מהאגן שלמעלה אל הגלישה המוערמת.

לאגירת זרמים יש תקורה נמוכה יחסית לעומת שמירה תמיד על מופע של משתני הזרם otl _ וסגירתם. כאשר משתנה הזרם סגור, המופעים הנוכחיים של OTL _ זרם נשמרים בבריכת זרמים כך שהם לא נשכחים להיסגר וכאשר הם סגורים, הם מאוחסנים בבריכה.

אם מבוקש זרם OTL _ דומה, המזרן otl _ מוקצה למופע O TLT _ זרם, שניתן להקצות או להקצות בערימה עצמה.

אם אורך הזרם ארוך מגודל הזרם המקסימלי המותר

מוקצה חיץ גדול יחיד ומאגר זה אינו מוזג. אם הקיבולת גדולה או קטנה יותר מגודל בלוק בריכה, המאגר האישי אינו מוזג ומוחזר. ניתן גם לבקש זרם ללא קיבולת ראשונית, אך אם תבקש קיבולת הגדולה מהגודל המרבי המאגר, לא תקבל זרם.

אם משתמשים במספר בלוקים

הם מומרים למאגר בריכה גדול יחיד והנתונים מועתקים אליו. זה מאפשר לך להשתמש בתבנית הסילוק הפשוטה כדי לשחרר את המאגר בחזרה לבריכה ולראות אם החשמל נוצל מחדש במהלך השלכתו. אם אתה זקוק למאגר רציף יחיד, תוכל להשתמש במאגר גדול בעת קריאה ל- GetBuffer ().

תוכל להשתמש בניהול זיכרון אוטומטי (AMM)

כדי להגדיל ולייעל את מאגר הזרמים שלך, כפי שמוצג ברישום הבא. אם אתה יודע שאורך זרם ארוך אינו סביר וייתכן שיהיו לך הרבה זרמים בגודל קטן, בחירה אקספוננציאלית תביא לשימוש נמוך יותר בזיכרון, ולכן יתווסף טופס זה. בעזרת זה ניתן לאסוף נתונים אודות גודל הזרם וגודלו, כמו גם כמות הנתונים בו.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן