בריכת זרמים

אם אי פעם ביליתם בנהר בכל גודל שהוא, אולי הופתעתם מהדפוסים המשתנים של מים מזועזעים, או "מזוהאביטים", כפי שמכנים המדענים תכונות אלה. בנחלים, השילוב המיוחד בין עומק, מצע וזרם יכול לאפיין בקלות מזוהיטים, שיכולים להיחשב בית גידול למלאי הדגים.

זהו אזור שנמצא באמצע שונית

שהוא המעבר בין השניים, שם יש בריכה ואין שונית. אגן זה עמוק בהרבה מהעומק הממוצע של הנחל ובעל מפלס מים גבוה בהרבה מאגן נהר טיפוסי. הבריכה ממוקמת בין שני סלעים בולטים בתחתית הנהר ונוצרת בחלק החיצוני של קימורים, נפתולים וגלים. זה לא סלעי, אבל מספיק עמוק כדי לומר שהכוחות שיצרו את הבריכה פועלים.

לפני שינוי מסלול הנהר או הנהר, בדוק שאתה מציית לחוקים הרלוונטיים בנושא שינוי נהר. להקדיש זמן לזיהוי ומדידת מאפייני הנחלים בנחלים בריאים, יכול לעזור לכם לשפוט אילו קטעים נראים פחות גמישים, כמו בריכות, מפותלים ופיתולים.

A, כאשר המים בבריכת השחייה מסופקים מבאר פרטית, הכניסה חייבת להיות מעל מפלס הצפת הבריכה. ת: אם היא מסופקת על ידי מערכת המים הציבורית, אסור שתהיה הצפה של יותר מ -1,000 קוב לשנייה (קוב) של מים.

הפתח המרכזי חותך את כל הנהר שזורם באמצע הבריכה. זה עוקב אחר הנחל הגבוה, היורד ממדרון הררי והררי ומופיע כאשר הנחל מתפתל אל קרקעית העמק. ת: זהו קטע הנחלים הזורם לבריכה כשהוא מתקרב לשונית הבאה.

בחלקים האיטיים והעמוקים יותר של הנחל תמצאו בריכות עם בעלי חיים שונים מאוד

עומקי מים שונים ומיקומים בתוך האגן משמשים מיני מים שונים, וממחישים את הפוטנציאל העצום לגיוון שמציעים נחלים. המינים שתועדו בריו סנטה ברברה אינם מוגבלים לנחלים הקטנים יותר; הם מתרחשים בנחלים של עד 300 מטר מתחת לפני המים.

הסיבובים והסיבובים שהם עושים עשויים להיראות אקראיים

אך הם משרתים כמה מטרות מכריעות בכך שהם מאפשרים לעומק המים להשתנות בין רדוד לעומק, ומאפשרים לבריכות להיווצר במקום בו יש פחות זרימה והמקום בו מצטברים משקעים. תכונות כגון אגני שונית משפרים ללא הרף את תפקודו של נהר; הם מקיימים בתי גידול מימיים מגוונים והם חלק מרשת החיונית לבריאות המערכת האקולוגית. זה מחזיר אותנו לנוהג להמיט הרס ביסודות עליהם קהילות אחרות תלויים. הנה דוגמה לאופן בו ניתן ליצור בריכות נחלים מבלי להשתמש בציוד כבד יקר ופוגע באדמה. חלקם עובדים עם הצפה, בעוד שאחרים נכנסים ישירות לבריכה, כצפיפה או כצפיפות מוערמים.

לאגירת זרמים יש תקורה נמוכה יחסית למה ש- otl

יש תמיד לשמור על זרם פתוח ולא סגור. כאשר משתנה הזרם סגור, המופע בפועל של אוטלבך נשמר באגן נחל, וכשהוא מתקרב, הוא נשמר בבריכה ונשכח. כאשר משתני הזרם OTL של המופע נסגרים, הם אינם מאוחסנים, אלא מאוחסנים בבריכה.

כאשר מבקשים זרם OTL דומה, מופע O TLT Stream מוקצה למשתנה Otl Stream, אותו ניתן להקצות לערימה או עצמו לערמה.

אם אורך הזרם ארוך מגודל הזרם המקסימלי המותר

מוקצה חיץ גדול יחיד, אך הוא אינו מוזג. אם קיבולת גדולה או קטנה מגודל בלוק בריכה, המאגר האישי אינו מוזג ומוחזר. אתה יכול גם לבקש את הקיבולת הראשונית של זרם, ואם תתבקש הקיבולת בגודל המרבי המאגר הגדול ביותר, אז זרם זה יקבל חיץ בגודל מקסימלי של 1,000 בתים, ולא מאגר מלא.

אם משתמשים בבלוקים מרובים

הם מומרים למאגר בריכה גדול יחיד וכל הנתונים מועתקים אליו. זה מאפשר לך להשתמש בתבנית הסילוק הפשוטה כדי לשחרר את המאגר בחזרה לבריכה ולראות אם החשמל נוצל מחדש במהלך השלכתו. נעשה שימוש במאגרים גדולים רק אם אתה זקוק למאגר יחיד צמוד או אם ברצונך להתקשר ל- GetBuffer ().

ניתן להשתמש בניהול זיכרון אוטומטי (AMM)

כדי להגדיל ולייעל את מאגר הזרמים ולאסוף נתונים על גודלו, גודל הבריכה ומספר הזרמים בו. למרות שאנו יודעים שאורך זרם ארוך אינו סביר וייתכן שיש לך זרמים רבים בגדלים קטנים, בחירה אקספוננציאלית עלולה להוביל לשימוש נמוך יותר בזיכרון, ולכן נוספה טופס זה. הרשימה הבאה מציגה רשימה של כל הזרמים וגודלם מבחינת אורך וגודל.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן