בריכת שחיה ביתית

מומחים רבים בתחום הנכסים ערכו ראיונות בנוגע לבעלות על בריכת שחייה משלך, ויש לשלול שלושה מאפיינים עיקריים. לבעלי בריכות פוטנציאליים יש שפע של אפשרויות בכל הנוגע למציאת הבריכה המתאימה לבריכה או לבית הבריכה שלהם. רעיונות DIY לבריכות שחייה זולים יותר מאחרים, אך יקרים יותר מהקמת הבריכות על ידי חברה מקצועית. חלק מבריכות השחייה המושרשות DIY עולות 10,000 דולר ומעלה, בעוד שאחרות קונות אחת מחברות בריכות מקצועיות בפחות מזה.

קח בחשבון שרוב בעלי הבית מוציאים כמחצית העלות של השלמת פרויקט בריכת השחייה שלהם

פירוש הדבר שזה יכול להיות פחות מ -1,000 דולר לבריכת סיבים אופטיים או עד 10,500 דולר לבריכה מקצועית. חלק מהאפשרויות היקרות יותר, כמו זו שהוזכרה לעיל, עולות אלפים רבים יותר מבריכות סיבים אופטיים, אך עדיין פחות מהעלות של בריכה בגודל מלא בבית בריכה.

זה אומר שכל מי שבבעלותו בריכת סיבים אופטיים ישקיע יותר זמן בבריכה ויותר כסף על הבידור שלה

מסיבה זו, בעלי בריכות שחייה בסיבים אופטיים בדרך כלל מוציאים 75% פחות זמן וכסף על תחזוקת הבריכה מאשר בעלי בריכות שחייה מסיבים אופטיים.

אם יש לכם בריכת שחייה

היו מוכנים לבקר במקצוען לבריכה על בסיס שבועי. לפני סגירת קרן נאמנות, עליכם ליידע את עצמכם לגבי עלויות הבריכה ותחזוקתה, כמו גם עלויות האחזקה. אם נתקלתם במקרה בבריכת שחייה שכבר נמצאת על הקרקע, נקטו בצעדים הנכונים כדי להגן על ההשקעה שלכם.

כתבו ותדביקו תוכנית תחזוקה לבריכה ותוכלו להישאר מעבר לתחזוקה בסיסית

הם מוכנים לתכנן מראש את סגירת הבריכה, לתחזק אותה מחוץ לעונה ולתת לה להתגלגל. לאחר שתלמד על סוגי חומרי הבריכה, סביר להניח שתראה כמה סוגים של עיצובים לבריכה. להלן רשימה של אפשרויות החומרים הטובות ביותר לבריכות פנימיות וחיצוניות שנמצאות בכל מקום. אני גם נותן כמה טיפים נבונים שכדאי לזכור כשאתם מחפשים בריכת שחייה בכל גודל לגינה שלכם. למידע נוסף על מה לחפש בבריכה מקורה, עיין במאמר זה מתוך עיצובים לבריכה חיצונית.

לפני שתשחקו ברעיון לרכוש בריכת שחייה לביתכם

אתם רוצים לדעת כמה יעלה לתחזק אותה. תן לי להתחיל בשאלה מובנת מאליה: כמה עולה להתקין בריכה בגינה שלך? מי שחושב לקנות ולהתקין בריכת שחייה בחצר, צריך להיות מוכן לעלויות השירות העולות.

בריכת שחייה בביתכם

היא דרך מהנה להירגע ולהישאר קרירים בחודשים החמים, ולקנות בריכת שחייה משלכם לגינה שלכם בוודאי תזכה אתכם בזכויות התפארות בשכונה. התקנת בריכה בבית היא לא רק השקעה טובה לעתיד, אלא גם מקום טוב לשחות בו במזג אוויר חם.

שחייה

היא אחת מצורות הפעילות הטובות ביותר שיש, ובריכת שחייה לשימוש מגורים יכולה להיות גם שמחה. בין אם אתם מחפשים בריכה קבועה או עונתית להניח, בריכה מעל הקרקע יכולה להוות חלופה חסכונית לבריכה תת קרקעית. רכישת בריכה מעל הקרקע מאפשרת לבעלי בתים להתחייב להתקין בריכה על הקרקע, בעלות מלאה. יתרון גדול של בריכות טבעיות על פני בריכות כלור הוא שאין צורך בירוק נוסף, שיהיה יקר בהרבה ממצע קונבנציונאלי – בריכה למעלה שיכולה לפצות על כך. הנה מבט על כמה בריכות שחייה טבעיות ויפות שאינן דורשות כימיקלים כדי לשמור על המים נקיים ונוצצים.

רעיון זה מציג בריכת שחייה מלבנית קטנה שנראית מפוארת כמו בריכה גדולה, אך עם טביעת רגל קטנה בהרבה והרבה פחות תחזוקה.

בריכה מקורה פירושה שהיא כלולה לחלוטין בבניין ומוקפת מכל ארבעת הצדדים בחומה או בבניין

כאשר הבריכה מקורה במלואה, על הקירות המקיפים אותה להיות מצוידים כדי להוות מחסום ביטחוני לבריכה. במהלך ההתקנה והקמה של בריכות השחייה עליכם לשים מטריה ולאטום אותה עם מחסומים זמניים. מומלץ מאוד לבעלי בתים עם בריכת שחייה מכיוון שהיא עלולה להוות סיכונים גדולים מהרגיל בהשוואה למקומות אחרים בביתכם.

מה בכתבה

פוסטים קשורים

מהו ג ' ל קמגרה ?

מהו ג'ל קמגרה וכיצד בכוחו לשדרג את חיי המין שלכם אחת ולתמיד גברים מסביב לעולם בכל מדינה שתחשבו עליה סובלים מבעיה מציקה שהיא נחלתם של

להמשך קריאה »
דילוג לתוכן